msnde aşk yoktur:(((

G

gizlisevda

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi gizlisevda
ben msnde yeni kişilerle taışmak için ilgi çekici bi adres almıştım kendim ve evet bi çok kişi ile tanıştım ama tabikide hiç biri ile ciddi olarak konuşmuyordum hep dalga geçiyor tartışıyordum ve bigün yine beni kaydeden birine aynısını yaptım hatta ismimi farklı verdim ilk önce tartışarak başladık o benle inatlaştı ben onla...bana hiç durmadan havalı ve inatçı bi kzsın derdin:) daha sonra ikimzde sakinleştik ii anlaşmaya başladık bu konuşmalarımız günlerce sürdü...Kimi zaman tartıştık kimi zaman çok ii iki arkadaş olduk daha sonra o benden numaramı istedi ve ben vermedim...zaten kendiside türkcellliymiş ben ise avealı...olmaz dedim ama direttti yinede vermedim.bu yüzden çok tartıştık.daha sonra bana avea hattı alacağını hatta benim için konyaya geleceğini söyledi ama ben iice kızdım ve izin vermedim.büyük bi tartışmadan sonra küsdük,ama nasıl olduysa kısa bi süreden sonra geri barıştık...artık o benim için yavaş yavaş hayatımın anlamı olmaya başlamıştı:) daha sonra numaramı verdim ve oda avea hattı aldı. konuşmaya başladık(günde en az 2 sa.) onla konuşurken hiç bi derdim kalmıyor,sanki ayaklarım yerden kesiliyordu ve bi gün bana bilg. ona kamera açmamı istedi. ben ise hayır die direttim, fotoğraf yollayım, bilg. fotomu koyayım die direttim...ama oda inatçıydı ve zorla beni kamera karşısına otutturdu ama ben istemediğim için ona kendim yerine duvarı izlettim çok kızdı ve çekip gitti.ben özür msjları yolladım fayda etmedi daha sonra ondan iki gün haber alamadım.hayatımda ilk defa biri için üzülüyor,çabalıyor ve ağlıyordum( ve sonunda dayanamayıp ona bi çok hakaret dolu msj yazdım gözüm hep telefondaydı bi msj yazsın die bekliyordum(ama ii ama kötü) akşama doğru bi msj geldi msjı söylemeyim ama benim haksız çıkacağım bi msjdı çünkü elinde olmayan sebebten dolayı bana msj atamamış...ve ben yazdığım o msjlardan dolayı çok pişman oldum. BUNDAN SONRA İPLER KOPMUŞTU...ben ona özür msjları yolluyor beni aramasını söylüyordum ama o hiç cvp yazmıyor aramıyordu zatebn bi çok sıkıntım vardı,ailemden sıkıntılıydım,arkadaşım ölümcül hastaydı..herşey üstüme geliyordu...bigün msnye girmesi için resmen yalvardım girdi ve bitsin dedi ben dayanamadım ve intihar ettim(oysaki ölüm benim için çok zordu!) daha sonra o bana ulaştı herşeyi duymuş...konuştuk ama o hep biraz zaman diyordu benim ise sabredicek halim yoktu kafam çok karışıktı bi gün msnde karşılaştık ve ben onla konuşmaya çalıştıkça o konuşmadı...bana ferdi tayfurun gizlisevda şarkısının sözlerini yolladı ve ben şarkıyı bilg. yükleyip dinledim bende ona kenan d. olmaz şarkısıını sözleri yazıp yolladım ve bi gizlisevda şarkısın bi olmaz şarkısını dinlyerek ağladım sonunda dayanamayıp sevdiğimi söyledim(hayatımın en büyük hatası)resmen benden nefret etti ve olmaz dedi.... bitsin beni sil msn adr. sil numaramı sil dedi. işte o an yıkıldım ve hayatımdaki en önemli kişiye(ölümcül hastalıkta olan arkadaşıma) gittim ağladımm... oysaki onun derdi benden daha kötüydü çünkü ertesi gün ameliyata girecekti.belkide son günüydü... bana sarıldı ve olamaz bitemez dedi bana ve ben ona şaşırmış bi şekilde baktım "BİTEMEZ **** OLAMAZ BEN SENİ ONA EMANET EDECEKTİM,BEN SON YOLCULUĞUMA UĞURLANIRKEN SENİN DEĞERLİN O OLACAKTI,ŞİMDİ SEN NE YAPACAKSIN"dedi...ve ertesi gün oldu ****** ameliyata girecekti ve bana "BEN KENDİ ÖLÜMÜME ÜZÜLMÜYORM,SENİN BENDEN SONRA ÖLMENE KORKUYORUM, İNAN SENİN İİN SAVAŞACAĞIM,seni böle bırakamam"DEDİ! evet bırakmadıda tam 10 gün savaştı ve savaşı kazandı...o beni benim sevdiğimi ölediğim erkek gibi bırakıp gitmedi...şimdi o kişiyle msnde karşılırsak arada bi konuşuyorum; diğer değerli arkadaşım ise şuan dimdik ayakta ama ölüm yinede yanında.olsun hiç değilse biraz daha benimle kalacak! yoksa ben sevgimi ve arkadaşımın ölümünü unutamazdım onu hala seviyorum şuan bana dönse bende ona dönerim...

• Konu Sahibi gizlisevda
buda sana ders olur bi daha hata yapmazsın...​

• Konu Sahibi gizlisevda
merhaba gizlisevda gercekten seni cok ii anlıyorum sana biraz benzer bir olay yaşadım sadece biz nette değil iş dolayısıyla ilk te tanıştıkk calıştıgımzı bir firmda calışıyodu ilk önce noral iki arkadastı ama sonra bana karsı ilgisini söyledi ben kactıkca o geldi benimde ilk ilişkim olacaktıı kimseyi kabul etmemiştim cok ii olacağınıbildiğim halde ama nasıl olduysa oana sonunda hayır diyemedim ama hepsorun cıktı hep kavgat tartışıma kıskanclık kendi istediği şeyi yapardı ama benim yapmaya hakkım yoktu gece yarısı onun viekızlar gelirdi ama ben arkadaslarımla yemege gidemzdim ama hep benim sucum hep alttan aldım ne oldu hiç kac kere ayrıldk barıştık ama onu halend aha seviyordum bütün yaptıklarına karsı eski sevgilisinin resmini bana annesiningenclikresmi diye tanıttı inanmadım ama kabul etmedi inanmış gibi yaptımm onun içinneler duydum am ahepsine kulağımı kapadımm inanmak istemedim ona güvenmeye calıştıkca daha cok üzdü beni onun için günlerse acı cektimhalen daha cekiyorum aramızdaki hersey bitmesine ragmen ama o ilişkimizin bitmesinde hep başkalarını veözelikle beni sucluyoo olsun ben kabul ediyorum hatam sadece onukendim gibi sandım ama hep yalan hepyalan vardı hayatında halend aha görüşüyoz onunla ama o aramızda halendaha bişi olabilecegini sanıyor ve öyle oldugunu düşünüyo ama asla o hatayı yapmayı isteniyorumyapmayacagım allahımın bana verdiği gücle 2bucuk senede cektiğim acıyı inşallah unutacam...
sende sakın sonra ilerde cok pişman olursun artık kimseye inanmıorum hele nette tanıştıgına asla insan yanındaki insanı tanıyamıyooki kaldıki hiç bilmediğin biri

• Konu Sahibi gizlisevda
Offf offf bu gençlik ne zaman akıllanacak.

• Konu Sahibi gizlisevda
Nette tanışıp msnde devam edilip te nasıl aşık olunabiliyor acaba..

Allah sonumuzu hayr eylesin...

• Konu Sahibi gizlisevda
Nette tanışıp msnde devam edilip te nasıl aşık olunabiliyor acaba..

Allah sonumuzu hayr eylesin...
bende olmas sanıyodum afu ama oluyomuş.bence bu kadar bağlanılmasının sebebi msn de kimse yi görmüyosun ,huyunu bilmiyosun ama duygularını yazıyo görüyosun.gerçek hayatta bazen insanlar kendi duygularını göstermeden arkadaş oluyorlar,evleniyorlar.başka şeylerede bakılıyo.msnde ce duygularını paylaşıyorlar,kabulleniyorlar geriye kalan dış güzellik maddiyat falan,önemsenmiyo.buda daha mı iyi oluyo acaba diye düşünüyorum bazen.inş düşündüklerimi anlatabilmişimdir.a.s.

• Konu Sahibi gizlisevda
seni cok iyi anliyorum canim benimde nette tanisip evlenen arkadaslarim var ve cok mutlular sen seni ak edeni bulmamissin o yuzden uzme kendini birak seni kacirdigi icin o uzulsun degmez

• Konu Sahibi gizlisevda
İnsan hayatı bu.. Herşey olabilir. Nerde tanışırsan tanış, karşındaki kişi bir lafı ya da bir hareketiyle senin etki noktanı bulmayı başarabilmişse, kapılabilirsin. tabii msn olayı biraz tehlikeli olabilir fakat şu da var ki; gerçek hayatta tanıdıklarımız da msn dekilerden farklı olmayabiliyo

• Konu Sahibi gizlisevda
vala bende sevmıyorum.evlenenler bıle var ama.uzun surelı olacagını snamıyorum ordakı ılıskılerın.1000 de 1 ıhtımal dıyoum cunkı herkes atıyorrr

• Konu Sahibi gizlisevda
evet bende inanmıyodum ama asla derdim öye bişe gercekleşemez ama öyle bi olduki kendimi içinde buldum onu tanıyanlar benii ona karsı uyardı ama ben ona inanmayı istedim gözümkör olmuş gibi herneyse artık gecti benim içinbitti sonu olmayacak bişi uzatılmamsı gerekn bi konu artık benim için sıradnabi arkadaş dan farksız nerdeyse 1sene olacak aramızdaki ilşki biteli ama asla kopamadık iş için mutlaka hergün görüşmeliyiz buda benimiçin cok daha zor oluyo ama yapacagımbişi yok onuniçin kariyerimdende dönemedim keşke başta dönseydimmm

• Konu Sahibi gizlisevda
msnde aski kim kaybetmiste sen bulasin gülüm :) bosver takma kafani böyle seylere... onun gibi nicesi cikacak karsina haberin yok :)

• Konu Sahibi gizlisevda
Seni gerçekten çok ii anlıyorum...
BEn şuana kadar kimseye EVET demedim...Şimdilik Evet demeyide düşünmüyorum...Kendime Bile bunu çok zor itiraf ettim...
Ben çok korkuyorum...Ailemi üzmekten hata yapmaktan yanlış kişiye evet demekten...
Sevdiğim insana bile hayır dedim ve onu çok üzdüm...Ama ben ondan daha fazla üzüldüm ve acı çektim..Korktum ve kaçtım...Duygularımı sakladım...Tam 1 yıl oldu ben onu hiç unutmadım...HAla düşünüyorum acaba doğru kararı verdim mi die?

• Konu Sahibi gizlisevda

canım eger gercekten ailenin o kişiyi üzecegine emin olup böyle bir karar verdiysen gercekten dogrukarar verdin çünkğ ailen ve sevdiğin adam arasında kalsaydın ilerde cok daha üzülecektin inşallah bugünleri hiç hatırlamıyacağız hems en daha cok gencsin sen daha neler göreceksin neler yaşayacaksınn

• Konu Sahibi gizlisevda
bence sen kendii fazla katırmışsın.bak snunda üzülen sen olmuşsun.gerçek sevgiyi bulman dilegiyle

• Konu Sahibi gizlisevda
kuzumunda dedıgı gıbı ahh gençlik ahhh siz ne zaman aklılanacaksınızz.tamam sevebılırsın hoşlana bılırsın bunlara asla sözüm yok ama ıntıhar ettım demene şaşırdım...buna nasıl cesaret ettın..tanımadıgın bılmedıgın uzaktan sevdıgın biri için degermıydı kaldıkı o kişi buna degermıydı degmedıgınıde görmüşsün..seni çok iyi anlıyorum sevmek aşık olmak çok güzel duygular ama deger bilene vermek lazım bu duyguları ablacım..inşallah biran önce toparlarsın kendını:teselli:

• Konu Sahibi gizlisevda
canım belkide o kişi evliydi senle msnde takılıp zaman geçirmek telde görüşmek hoşuna gidiyordu ama sen sevgiye dökünce işi kaçtı ne dersinşakkıdı

• Konu Sahibi gizlisevda
Msn de aşk ka ben karşıyım. Nedeni ise insan hayalinde yaşattıgı birini arar hep, bun yüzden msn de sadece yazdıklarıyla tanıdgımız birine kolayca beynimizi kaptırabiliriz. İnsan hep aynı şeyi ister sevmek ve sevilmek ama bunlar kişiliklerle bagdaştırıldıgı zaman ortaya cok farklı bir ikilem çıkar. Birde fiziksel özellikler olmadıgı için karşı karşıya gelindiği zaman hayal kırıklıgı had safada olur. Bunlar göz önüne alınarak davranılması gerek.

• Konu Sahibi gizlisevda
Kizlar Ole Demeyinnnn..ben Esimle Nette Tanistimmm..dunya Iyisi Birisi..simdide Bebek Bekliyoruz Nasipse...kisiye Gore Degisir Hersey Bence..

• Konu Sahibi gizlisevda
Allah akıl fikir versin 14 yaşındaki cahil,aptal kızlar gibi davranmışsın. ne anlarsınız bir sürü erkeğin ilgisini çekmekten. intihar ne demek. etmişsin hayatının içine aferin. sen sadomazoşistsin, acı çekmekten bile zevk alır olmuşsun. bunlar ballandıra ballandıra anlatılacak şeyler değil. bunlar aklını kullanamadığının göstergesi..... çok sinirlendim umarım bir şeyler almışsındır yazılanlardan...

• Konu Sahibi gizlisevda
Aşkın nası gelecegni hiçbirimiz bilemeyiz, ama yaptıkalrın çok saçma canım bu yaşta tanımadıgın bi insan için neden intihar ediyosunki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…