MSN Vakası ( Önemli ---Senin başınada gelebilir )

bu yazıyı okuduktan bir gün sonra yazıyorum çünkü okuduktan bir 2 saat e-posta geldiğinde mesaj göndermemsi için msn ile uğraşıyodum bundan sonra asla e-postalarımı açmıycamma.s.a.s.

Aman Ya çok Fena Bunlar.allahim Korusun.kafalari Böyle şeylere Nasil Yoruyolar Hayret Valla.

bak simdi okuyunca aklima geldi banada boyle bir mail gelmisti..bir actim butun ekrani bahar cicekleri kapladi..bende hemen delete etmistim..normalde tanimadigim kisilerden mail alinca hic okumadan delete ederim..ama bu tesadufen acilmisti..

allah bizleri bütün kötülüklerden korusun arkadaşlar paylaştığınız için saolun arkadaşım... ALLAH YARDIMCIMIZ OLSUN ... kendimize dikkat etmemiz gerek.... kalın sağlıcakla...

katılıyorum

teşekkürler bizi aydınlattığın için .pamuk sende biraz yüreğimize su serptin sende saol

Bu yazıyı daha önce okumuştum o günden beri kesinlikle tanımadığım kişilerden gelen mailleri hemen siliyorum

ıp adresi kolay alınmıyo bildiğim kadarıyla
ama bi başkası ıp adresine ulaştıktan sonra klavyenin hangi tuşuna basarsanız basın bunu görebilir actığınız sayfaları görebilir işlemlerinize ulaşabilir
her maille bakmayın!!!!!!!!!!!!!
ıp adresi sadece resmi bi belge olduğu taktirde bulunabilir ama bu devirde tüm şifreler kırıldığına göre bunuda bulmuşlardır...
dikkatli olalım arkadaşlar..............

üzücü bir olay gerçekten allah kimseniin başına vermesin dikkat etmek gerek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…