Mrb kızlar allah Rıza'sı için yardım yalvarıyorum

Cansu098

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
24 Kasım 2015
624
226
34
Kızlar 3cocugum Var . Kızlar kaynanam eşim bunlara dayanamıyorum . Dayak var her yerim mosmor edım dovuyor . Çocuklarıma ezıyet ediyor dayanamıyorum . Ailem sayip çıkmıyor ayrılamıyorum .1aydır ağlıyorum kaynanam diyor gitsin esimde eziyet ediyor. Yoruldum ağlamaktan çocuklarım ben dayak yiyince ağlıyor çığlık atıyor . kaynananmın evimden ve bendn E uzak olması için şerrinden kötü dilinden emin olmak için kocanın kalbini yumuşutmak sakin bir insan olması için ne okuyayım yardım kızlar

Kızlar 3cocugum Var . Kızlar kaynanam eşim bunlara dayanamıyorum . Dayak var her yerim mosmor edım dovuyor . Çocuklarıma ezıyet ediyor dayanamıyorum . Ailem sayip çıkmıyor ayrılamıyorum .1aydır ağlıyorum kaynanam diyor gitsin esimde eziyet ediyor. Yoruldum ağlamaktan çocuklarım ben dayak yiyince ağlıyor çığlık atıyor . kaynananmın evimden ve bendn E uzak olması için şerrinden kötü dilinden emin olmak için kocanın kalbini yumuşutmak sakin bir insan olması için ne okuyayım yardım kızlar

Allah sabir versin Allah yardimciniz olsun.
Bu sayfayi bir okuyun isterseniz:
http://www.kadinlarkulubu.com/forum/index.php?threads/aile-huzuru-icin-okunacaklar.921954/

Hergün niyetini söyle ve niyetlenerek ALLAH'ın isimleri olan merhamet için sayısız "Ya Rahman Ya Rahim' ve adalet için 104 defa "Ya Adl" oku. Bak ne yazıyor :

Müşkül durumda kalan,darda olan ve içinden çıklmayacak zor durumda kalan kimseler illa sayı belirtmeden “Yâ Rahman Ya Rahim Celle Celalühü” olarak okumaya devam ederlersesıkıntılarında ne kısa zamande derler ise en kısa zamanda kurtulurlar.Bu iki isme devam eden her işinde herkesden ilği ve iltifat görür.Sevindrici neticeler alırlar.Bu isimleri zikretmeye devame denler kudret ve kuvvet kazanırlar.

"Ya Adl 104 defa"

EL-ADL;hakkı ve gerçeği bilerek doğru hüküm veren,zulmetmeyen,Sınırsız,sonsuz adalet sahibi.Allah mutlak adildir;zulmü ve zalimi sevmez.İnsanlar ve hayvanlar arasında hükmederken,onlara ait en ince ayrıntıları,niyetleri ve davranışları bilen yalnız Allah’tır.Herkese ve her şeye adaleti şamil,hiç bir şeyi atlamayan,hiçbir ayrıntıyı unutmayan yine Allah’tır.

Ebced değeri ve zikir saati:EL-ADL; ismi zikri(104)adet,zikir saati Güneş,günü Pazar.

Özellikleri ve bazı faydaları:
Bu ismin zikrine usulüne göre devam eden kimse,iş ve davranışlarında adil olur,hiç kimseye zulmedemez,nefsini fitne ve fesattan kurtarır.Kötü huyları iyi huylara dönüşür;güzel ahlaka sahip olur.Cuma gecesi 20 lokma ekmek üzerine yazıp yerse,insanların,cinlerin vebütün mahlukatın hürmet ve saygısını kazanır.Hakimler bu ismi her gün (104) defa okuyarak devam ederlerse,Cenabı-hak,onları zulümden korur,isabetli kararlar ilham eder;davalı ve davacı ve şahitler,doğrudan başka bir şey söyleyemez,hakkı gizleyemezler.

Başkalarında hakkı olup da alamayanlar,üç gün riyazetle oruç tutup geceleri(10816) defa,”YA ADL” diye zikredip,sonunda ” Ey adil-i mutlak olan Allah’ım! bu ismin hürmetine hakkımı falan kimseden alıvermemi istiyorum”diye dua ederse ,Allah o zalim ve zorba hak yeyici kimseyi,dua eden kimsenin hakkını vermeye mecbur eder;yine de vermezse başka türlü cezasını çeker.

Son düzenleme:
bir dahaki dayakta hemen bir taksi dolmuş her neyse bulup karakola gidiyorsun. Hemen oradan adli tıpa götürüyorlar seni, darp raporu çıkınca, savcılık kamu davası açıyor. aç davanı elinin altında bulunsun; madem eşinden ayrılmak istemiyorsun elinde kozun olsun. Peygamber Efendimiz bile deveni sağlam kazığa bağla sonra Allaha havale et demiştir.

bir dahaki dayakta hemen bir taksi dolmuş her neyse bulup karakola gidiyorsun. Hemen oradan adli tıpa götürüyorlar seni, darp raporu çıkınca, savcılık kamu davası açıyor. aç davanı elinin altında bulunsun; madem eşinden ayrılmak istemiyorsun elinde kozun olsun. Peygamber Efendimiz bile deveni sağlam kazığa bağla sonra Allaha havale et demiştir.
Bir daha ki isallah olmaz suan hersey yolunda. Olsada isallah dediğini yaparım cnm . Destek icin sagol cnm

Bir daha ki isallah olmaz suan hersey yolunda. Olsada isallah dediğini yaparım cnm . Destek icin sagol cnm
Dediğimi yabana atma canım. ben seni anlıyorum; yuva yıkmak kolay değil hele ki çocuk varsa. Ben sana kendini sağlama al, elinde kozun olsun diyorum. Yasalar senden yana. Sana koruma bile verirler emin ol. En azından o darp raporunu bi al; kamu davası bi açılsın; bak o zaman sana el kaldırabiliyorlar mı? Bunlar hep tecrübe gülüm, ben laf olsun diye söylemiyorum sana bunları.

Dediğimi yabana atma canım. ben seni anlıyorum; yuva yıkmak kolay değil hele ki çocuk varsa. Ben sana kendini sağlama al, elinde kozun olsun diyorum. Yasalar senden yana. Sana koruma bile verirler emin ol. En azından o darp raporunu bi al; kamu davası bi açılsın; bak o zaman sana el kaldırabiliyorlar mı? Bunlar hep tecrübe gülüm, ben laf olsun diye söylemiyorum sana bunları.
Cok Tesekür ederim . Duyarlılığın icin .

X