Kızlar annem için dua yalvarıyorum...

çok geçmis olsun Allah sifalar versin
çok uzuldum canim anacigina
musait olunca okuycam yasin de okurum ins konnunu takibe aliyorum

Dusunmeniz bu iş için niyet etmeniz gönül vermeniz yeter..Allah hepinizden razi olsun evinize bolluk bereket versin insallah..

ben 60 000 ya şekür okudum daha öncede 10 000 okumuştum istereniz tamamlansın büyük sayısına göre diğer kardeşimiz için okuduk çok şükür iyileşti ya bal10cukk bal10cukk biliyor tam sayısını rabbim inşallah tez zamanda şifa verir annenize ve tüm hastalara

giitinizmi dr a
ne dediler
Kan tahlili yapmışlar.Persembe gunu de pet ct cekilecek..Bekliyoruz canim çaresizce..Doktor ya toplantida ya izinli ya bilmem ne bir turlu karsilasamiyoruz sinir oluyorum.Surekli erteliyorlar kanser hastalari icin 1 gun bile cok onemliyken bu kadar dusuncesizce davranmalari cok kötü..Annemin kanser oldugunda ameliyatini hastane 5 ay sonra yapabileceğini soylemisti..5Ay sonra o hastalik iyice vucuda yayilmaz mi yani nasil boyle yapabiliyorlar aklim almadi.Mecburen ozel hastanede ameliyat ettirmiştik..

Gul receli Gul receli annen ve bir kanser hastası kardeşimiz için 100 ya şafi, 100 ya şekurr, 10 ar tane nas felak fatiha ayetel kürsi inşirah ve bir kenzül arş okudum Rabbim korktuğunuza uğratmasın tez zamanda Şafi adıyla şifalar versin inşallahhhh

X