Moxai adlı antibiyotik kullandiniz mi

Sanem0907

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
17 Aralık 2017
1.560
729
33
Kizlar sinüzit geniz akıntısı baş ağrısı balgam bunun için doktorum agumentin fayda sağlamayınca da Moxai 400 mg yazdı ilk defa kullanılan ama siz hiç kullandınız mı faydasi oldumu bu 3.kutum olucak bir buçuk ayda ya yildim artık

Hangi antibiyotiğe duyarlı olduğunuzu bulmak için iyi oluyor, belki augmentin'e dirençlisinizdir boşa kullanmışsınızdır o yüzden dedim. Crp'niz çok mu yüksek
Bakilmadiki crp ye balgam oluyor özellikle sabahları mesela genizim boğazım dolu oldugnu hissediyorum halsizlik oluyor ciğerlere bakıldı temiz çıktı ilk sunizit dediler bir buçuk ay önce kullandım iyi oldum sonra 4-5 gün sonra ateşim boğaz ağrım başladı yine agumentin verdiler kullanirken iyi oldum şimdi 1 hafta oldu geçmedi 3 gündür boğazımda yutkunamiyorum gecmiyor ondan dolayı bu antibiyotiği verdi ama tereddüt ettim zarar vermesin 3.kutum olcak

Bakilmadiki crp ye balgam oluyor özellikle sabahları mesela genizim boğazım dolu oldugnu hissediyorum halsizlik oluyor ciğerlere bakıldı temiz çıktı ilk sunizit dediler bir buçuk ay önce kullandım iyi oldum sonra 4-5 gün sonra ateşim boğaz ağrım başladı yine agumentin verdiler kullanirken iyi oldum şimdi 1 hafta oldu geçmedi 3 gündür boğazımda yutkunamiyorum gecmiyor ondan dolayı bu antibiyotiği verdi ama tereddüt ettim zarar vermesin 3.kutum olcak
Crp'ye bakılmadan neye göre enfeksiyon denilip 3 kutu ilaç kullandırtıldı ki

X