Motivasyonum düştüü :(

bmerve588

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
27 Aralık 2017
1
0
32
selam kızlar , üniversiteden gecen sene mezun oldum. yaşım 25 kpss'ye hazırlanıyorum. ağustos ayından itibaren düzenli calısıyordum. son 1 aydır erkek arkadasımdan ayrıldık ama ben kabullenemiyorum. kendime saygımı kaybetim mesaj attma diyorr atıyorrum. sınava calışamıyorum düşünmekten :KK43: 2 senelik ilişkimdi :KK43::KK43::KK43:

Son düzenleme:
selam kızlar , üniversiteden gecen sene mezun oldum. yaşım 25 kpss sınavına hazırlanıyorum. ağustos ayından itibaren düzenli calısıyordum. son 1 aydır erkek arkadasımdan ayrıldık ama ben kabullenemiyorum. kendime saygımı kaybetim mesaj attma diyorr atıyorrum. sınava calışamıyorum düşünmekten :KK43: 2 senelik ilişkimdi :KK43::KK43::KK43:
Afedersiniz söylemeden gecemicem
Kpss sınavı derken gereksiz sözcük kullanmissiniz
Kamu personeli seçme sınavı olduğu için açılımı tekrar sınav demenize gerek yok
Sınava hazirlandiginiz için söylüyorum

Yeni biri bulunur ama vakti gecince kpss calismak da kazanmak da cok zor soğumadan calisip kazanmaya bakin .Sonra ataninca rahay edip iyi ki diyeceksiniz

Afedersiniz söylemeden gecemicem
Kpss sınavı derken gereksiz sözcük kullanmissiniz
Kamu personeli seçme sınavı olduğu için açılımı tekrar sınav demenize gerek yok
Sınava hazirlandiginiz için söylüyorum
İşte o kadar düşmüş motivasyonu :)

Bir mesajınıza dahi katlanamayan adam için hayatınızı değiştirecek sınavı kaçıracaksınız.
Sonra bu aşkın acısı bitecek sapı elinizde kalacak.

Benden demesi :KK66:

git aynaya bak, bi erkek yüzünden gelecegini mahfetip karalari mi baglamak yoksa karier yapip onun yanindan havali havali gecmek mi daha güzel.

bende bi sorun var sanirim, böyle seyler beni daha da hirslandiriyor...

selam kızlar , üniversiteden gecen sene mezun oldum. yaşım 25 kpss'ye hazırlanıyorum. ağustos ayından itibaren düzenli calısıyordum. son 1 aydır erkek arkadasımdan ayrıldık ama ben kabullenemiyorum. kendime saygımı kaybetim mesaj attma diyorr atıyorrum. sınava calışamıyorum düşünmekten :KK43: 2 senelik ilişkimdi :KK43::KK43::KK43:

bir ay geçmiş artık boşver, ya da ertele kafanda sınav sonrasına
kendini dinle bunu ders çalışmamak için bir bahane olarak kullanıyor olabilir misin, olabilir çünkü

X