Erkek İnfertilitesi Morfoloji için Pycnogenol kullanan ya da duyan oldumu?

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi

benim dediğim ilacın mı faydası olmadı?bir de sizinki nasıl bir ilaç tedavisi olacakmış..bilgilendirebilirmisin bizi?

arkadasşlar

eşimde mprfoloji% 2 ile 1 arasında gidip geliyor . 1. Arginmax 2. Proxeed Plus ( bunun 2 kutusu 1 ay gidiyor içeriği Arginmax ile hemen hemen aynı hatta diğeri daha içerikli sadece bunda asetil largınıe var fazladan ) 3. fertility Blend ( amerikadan getirtilecek ebay sitesinden ) 4. bu pycnogenol ilaçlarını duydum. Bizimki öyle kür mür yapamaz günde 1 hap içirebilsem ne ala . Bu son 4. hariç hepsi de aynı larginine bazlı hepsi bir de çinkp, selenyum, co enzim 10 b 12 ve/ya B6 mutlaka var. Bunları ayrı alırım diyorsanız bir kutu larginin alın öyle idare edin.Yalnızca bu çam kabuğu extresi farklı ince damarları açıyoröuş Kalp hastalarına da iyi geliyor ereksiyon sorunun da ve tuhaf biçimde morfolojiye de Sanırım antioxidan olduğu için . Bu tedavide detox yapmak önemli vucüt temiz olsun ki sağlıklı temiz ürünler versin . bu da var ebay da ebay kullanamayanlar gnc den alsın solgara bakmadım gnc de 72 tl filan Kolay gelsin pycnogenoldan sonuç alan olduysa yazsıııınnnnn

topalanmasdı enaz 3 ay alıyor biliyorsunuz hatta en başarılı sonuç 6 ayda geliyor (gelirse ) Eşler de çok stres altında çocukluktan beri övgü gördükleri organlarında sorun çıkıyor iyice strese giriyor neredeyse kendilerinden utanıyorlar ilaç almaya da o yüzden karşı çıkıyorlar hasta olduklarına kendileri de inanmıyor işte ne yapalım hp sevgiyle diyip alttan alıcaz azıcık .

biz tüp bebek yaptırıyoruz,pycnogenol iyi geldimi bir kaç haftaya belli olur..inşallah iyi gelmiştir:)

biz tüp bebek yaptırıyoruz,pycnogenol iyi geldimi bir kaç haftaya belli olur..inşallah iyi gelmiştir:)

inşAllah heşey yolunda giderde hamile olursun canım.pycnogenol bizde kullandık gnc marka iki şişe daha sonra antioxidans formulaya geçtik.

kullandı eşim bir kutu ama sayı ve hareketlilik arttı yanında gnc den c vitaminide aldı,morfoloji düzelmedi,yine yüzde 4,bu yüzden bıraktık,corex diye gnc de bir takviye var,ona başladık,içinde coQ10,likopen,l argine,l carnitine var artı selenyum ve c vitamini ekledik diyete

benim denemem negatif arkadaşlar...
uffffff yaaaaa canımbenim çok üzüldüm bu inatçı bebişlerimizi RABBİM mucizesi ile nasip edecek tüm herkes anne olacak inşallah tez zamanda , hayırlı ve sağlıkıca inşşş

bizdede morfoloji sorunu var merak ettim şimdi bu vitamini siz nereden duydunuz bunu? ne kadardır kullanıyorsunuz umarım bizede umut olur

gnc'de gorduk bızde bunu ve önerdıler ama bız almadık..

ılaclarımızın hepsı bıtınce denemek ıcın alacagız bızde.

arkadaşlar merhaba, anladığım kadarıyla üçünüzde şuanda hamilesiniz. umarım bu topice geridöner cevap yazarsınız . merak ettiğim morfoloji problemini nasıl aştınız. eğer tüp bebek yaptırdı iseniz nerde hangi doktora yaptırdınız cevaplarsanız fikir edinmemize yardımcı olacak. allah tamamına erdirsin hamileliklerinizi de.

benim denemem negatif arkadaşlar...

okuyordum burada olduğunu görünce geçmiş olsun demek istedim, Allah yardımcın olsun ne kadar üzüldüğünü tahmin edebiliyorum dilerim kolay atlatırsın ve en yakın zamanda anne olursun arkadaşım

morfoloji aşılabilecek bir sorun her ne kadar doktorlar çok umutlu olmasa da bizdeki değişimlerden biliyorum. öncelikle iyi bir ürolog-androlog a görünsün eşin fsh tedavisi olsun çok düşükse yükseltecek klomen menagon gibi iğneler variyor doktorlar bunlar morfolojiye etki ediyor ama asla kendi kendinize alıp kullanmayın sakın zarar veririsiniz önce testler yapılmalı
beslenme düzeni için öncelikle mutlaka organik gerçek bal polen karışımı ve hergün en az bir tatlı kaşığı dolusu ısırgan tohumu yemeli eşin. evicap e vitamini kullansın reçetesizdir zinco çinko dan günde 2 adet kullansın bunların yanında keçiboynuzu kürü veya keçiboynuzu tozu yine bir tatlı kaşığı kullansın. proxeedplus diye bir vitamin var bu vitamin biraz pahalı ama herkes öneriyor. keçiboynuzu kürü yapamazsanız havuç suyu kürü de işe yarar.
bol bol haşlanmış nohut yesin eşin bol sebze meyve kuruyemişler kavrulmamış fındık badem ceviz incir ve ıhlamur tüketsin
çay kahve kırmızı et içki sigara fazla yağlı yemek yasak
en az 3 ay sonra bir test ve 6 ay sonra da bir test daha yaptırın (semen analizi)
bu süreçte ve 6 aydan sonrada hala çocuk sahibi olamadıysanız ve ankarada iseniz maalesef burada iyi bir tüp bebek merkezi yok istanbulu deneyin ve mutlaka imsi tekniği kullanan bir merkez seçin veya eşinden spermler transferden önce iğne yöntemi ile alınsın doktorunuz size hangisinin işe yarayacağını duruma göre anlatır (bu arada bir de sperm dna hasar testini de yaptırın 1 ayda çıkıyor devlet hastanesinde özelde 3 günde)
allah yardımcınız olsun

sen bunları yaptın mı canım ve nasıl artış oldu

Arkadaslar bizim kisin 0 olan morfoloji su anda 4 kruger'e gore...

Pycnegonol arti folik asit kullandik kirmizi eti cok seven esim haftada 1 yemeye basladi... İs yerinde oglenleri sebze falan yiyo artik, kolayi biraktik, hic icmiyoruz proxeed plus maalesef icemiyor kotu koktugu icin midesi kaldirmiyor ama pycnogenol bence cok faydali oldu, bi de rahat olmak stressiz olmak da etkiliyor bence emin olmamakla beraber) icki sigara hic kullanmiyor diger degerler de hiz sayi hareketlilik gibi. Bunlar da epeycene yukselmis. Caresiz olmayin ben ilk 0 morfolojiyi duydugumda cok uzulmus aglamistim ama su an yukseltilebilecegini gordum. İnsaallah daha da yukselir ve herkese de pycnogenol tavsiye edebilirim. Gunde iki kapsul iciyor sabah aksam seklinde. Herkese gecmis olsun, Allah yardimciniz olsun.

Arkadaşlar benim öğrendiğim bilgilere göre

KOLESTROL... KOLESTEROL... KOLESTEROL... diyorum. eğer kolestol yüksek ise spermde kalite olmuyor. Morfoloji düşük, ileri hareket sıfır veya az, sayı düşük oluyor.

FSH ve KOLESTEROL veya hormanlarından herhangi birinin değerleri normal derğerlerinin dışında ise önce onu düzeltmeye çalışın... zaten kendiliğinden herşey düzelirmiş... dopiğime girin okuyu diğer bilgileri ....

Kolestrolü düzeltin... morfoloji de düzelecek...

Bizdede morfiloji genelde % 2, 0 da çıktığı oldu %1 de ama ileri hızlı hareketimiz hep 0 , sayımız iyi ama genelde 50 milyondan fazla bütün bu degere rağmen doktorlar cokta problem olmadıgını söylüyor bende bunu anlamış degilim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…