Erkek İnfertilitesi Morfoloji için Pycnogenol kullanan ya da duyan oldumu?

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi

ezine77

Rabbime çok şükür..
Kayıtlı Üye
14 Aralık 2007
2.073
29
arkadaşlar pycnogenol diye bi doğal destek ürünün 3 aylık kullanım sonucunda morfolojiyi arttırdığını duyduk ve satın aldık,kullanıp fayda göreniniz oldu mu?bizim %5 morfoloji ve sebepsiz infertilite teşhisiyle tüp bebek denemelerine rağmen gebelik oluşmuyor..6 yıllık evliyiz..paylaşımlarınızı bekliyorum.

sanırım bu sorunu yaşayan yok;
onun için her sokakda bir tüpbebek merkezi var....
Ilginize tşk.....

sanırım bu sorunu yaşayan yok;
onun için her sokakda bir tüpbebek merkezi var....
Ilginize tşk.....

bizdede morfoloji sorunu var merak ettim şimdi bu vitamini siz nereden duydunuz bunu? ne kadardır kullanıyorsunuz umarım bizede umut olur

gnc'de gorduk bızde bunu ve önerdıler ama bız almadık..

ılaclarımızın hepsı bıtınce denemek ıcın alacagız bızde.

arkadaşlar internette morfoloji ile ilgili araştırma yaparken rastladım..aslında kk içinden birileri yazmıştı,bi tanesi 1 ay sonra hamileydim yazmış..o kadarına inanmadık ama ilacın kendi yabancı sitesinden çeviri yaparak baktım,3 aylık kullanımla morfolojide düzelme yazıyodu..doğalmış zatan çam ağacı kabuğundan yapılmış.3 kutu aldık.2*1 başladık bir kaç gün önce..inşallah iyi gelir..antioksidandır,yan etkisi yoktur,kal hast. dan korur filan yazıyo,sakınca görmedik bizde..bilmiyorum ki,inşallah para tuzağı değildir..

canım benim eşimde gnc den aldı internetde araştırmış faydalıymış,bizimde 150 milyon sayı yüzde 4 morfoloji,hergün bir adet alıyor,sanırım 50 mg,iyi bir antioksidanmış,bakalım deniyoruz...şimdilik zararını görmedi,dinç hissediyormuş kendini,c vitamini ile beraber iyi geliyor dedi...

Caımmm. Ben de 5.5 yıllık evliyim. Eşim varikosel ve şiddetli morfoloji bozukluğu var. Ameliyattan sonra bu besin desteğini 4 yıl önce kullandık. Bizim için hiç bir işe yaramadı. Mofoloji bazen 0 bazen 1. 4 tüp denememizi yaptık geçen ay bahçecide. Şu anda son halimizi hekimler kurul kararı inceliyor. Devam mı tamam mı diye.

pycnogenol bir tür anti oksidan, yani hücre yenileyici, damar gençleştirici. Bu özelliğinden dolayı testisteki varisli damarlara iyi geleceği düşünüyor. Allah yar ve yardımcımız olsun.

bilgiler için teşekkürler..Allah hepimize hakkımızda hayırlısını verip yardım etsin inşallah..

cnm biz de kırmızı kore ginseng kullanıyoruz hücre yenileyici olduğu için aldık şimdi bu üründen de alacağım aslında dr proxeed bile karşıydı gereksiz dedi ama ben vitaminden zarar geleceğini düşünmüyorum umarım morfoloji düzelir

canım inşallah faydasını görürsünüz.bunu kaça aldınız.yanında başka vitaminler kullanıyormusunuz?
sizin morfoloji pekde düşük degil %4 en düşük olması gerek diyorlar.
bizimde morfoloji sıfır
senin okudugun yazıyı bende okumuştum.
kendin laparoskopi ve histeroskopi yaptırdın mı?rahim filminde görülmeyen sorunlar bu ameliyatla görülüp çözülüyor.

isterseniz siz de bi araştırıp soruşturun arkadaşım..ben işe yaramaz ya da Allah korusun herhengi bi olumsuz etkisi olur da reklamını yapmışım gibi sorumlu hissederim kendimi..

histereskopi yaptırdım ,problem yok..zaten biz de elle tutulur bi problem bulamıyolar ki((((((((

ezine bizimde sebepsiz 2,5 yıldır olmuyo morfoji %2 ve %4 gibi degrler çıkıyo sayı iyi ama doktorlar bu problem degil diyor çünkü sayı iyi diyorlar yaza kısmetse tüp bebek yaptırcaz ama öncesi ne gerekiyorsa yaptırmak istiyorum histereskobiye gerek yok diyolar bilmiyorum artık tek o kaldı yapılmayan hakkımızda hayırlısı

Allahım ne zorlu bi sınav bu sebepsiz infertilite..biz histerskopi yaptırdık ta ne oldu ki..yıllar geçiyor böylece çaresizce..

merhaba bizdede morfoloji sorunu var 3 kutu ilaçtan kullandı eşim ama malesef morfolojide düzelme olmadı sadace sayı değerleri arttı bizim sayı zaten normaldi yani pek faydasını görmedik tabi herkeste farklı olabilir 1 başarısız tüp bebek ve aşılamamız oldu şimdi bi doktor önerildi ona gidiyoruz ilaçla düzeltiyormuş bakalım 6 aylık tedavi sonunda düzelip düzelmediğini göreceğiz her yolu deniyoruz anlıcanız...

doktoruz kim acaba arkadaşım?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…