Erkek İnfertilitesi Morfoloji Bozukluğu İçin Pycnogenol Kullanan Var mı?

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
ben bir şey sormak istiyorum(gerçi bu aralar sorduğum sorulara hiçbir topikte cevap alamıyorum ramazan nedeniyle pek rağbet görmüyor forum galiba)

benim eşim şu anda proxeed plus kullanıyor acaba yanında bunu da kullansa zararı olur mu? çünkü bizim de sorunumuz doğrudan morfolojiyle alakalı % 0 morfolojiden çekiyoruz...

zararı olmaz canım geçmiş olsun saat şu anda 11 sen nasıl bugün saat 2de yazmış oluyosun anlmadım

selam kızlar.
bizim sayı binlerde, hareket ve morfoloji 0 :KK43: haliyle morallerim bozuluyor.bu ilacı kullanan yok mu ya yazsa..baya olmuş yazalı diğer arkadaşların.mesela mikroenjeksiyon yapanlar oldu mu.bunları yazan olsa..

zararı olmaz canım geçmiş olsun saat şu anda 11 sen nasıl bugün saat 2de yazmış oluyosun anlmadım

inan ben de bilmiyorum:)) acaba bi iki gündür bu sitede biraz sorun vardı onla alakalı teknik bir sorun olmuş olabilir mi? ben bozmadım valla billa:)))

zaten soru da boşa gitti proxeed plus kullanmayı bıraktı eşim kokusu çok iğrençmiş de içince başı dönüyomuş da midesi bulanıyomuş da da da da....

bi de bunu deneyelim bakalım.. hayırlısı

teşekkür ederim yanıtlar için.

pycnogenol sipariş ettim az önce 52 liraya 30 mg. lık. sabah akşam içilcekmiş... hayırlısı olsun bir de bunu deneyelimbakalım. doğal yolla olur inşaallah ama olmazsa da falan napalım yine tüp bebek yaptırsak bile belki biraz faydası olur değerlerimiz yükselir diye umuyorum...

pycnogenol sipariş ettim az önce 52 liraya 30 mg. lık. sabah akşam içilcekmiş... hayırlısı olsun bir de bunu deneyelimbakalım. doğal yolla olur inşaallah ama olmazsa da falan napalım yine tüp bebek yaptırsak bile belki biraz faydası olur değerlerimiz yükselir diye umuyorum...

slm canim demin özel msj kutuna msj attim simdiki okudugum yazilarindan sperm bozulugumu var yoksa azligimi var cunki bende bi liac adi var padutin 100 diye bi lacin adi bilmiyorum önce denedinizmi yada turkiyede bulunurmu eczanede cunki bunu bi arkadasim kocasi kullanmis nasil biz kadinlarin yurtlama kalitesini artttiriyorsa buda oyle bisey erkeklerde etki yapiyomus

slm canim demin özel msj kutuna msj attim simdiki okudugum yazilarindan sperm bozulugumu var yoksa azligimi var cunki bende bi liac adi var padutin 100 diye bi lacin adi bilmiyorum önce denedinizmi yada turkiyede bulunurmu eczanede cunki bunu bi arkadasim kocasi kullanmis nasil biz kadinlarin yurtlama kalitesini artttiriyorsa buda oyle bisey erkeklerde etki yapiyomus

canım biz bu ilacı kullandık getirttik sayıyı acayip yükseltiyor ama bizim problem morfoloji 0 ona bişey yapmadı bizde inşş siz faydasını görürsünüz...

canım biz bu ilacı kullandık getirttik sayıyı acayip yükseltiyor ama bizim problem morfoloji 0 ona bişey yapmadı bizde inşş siz faydasını görürsünüz...

Çok mutlu oldum valahi.Çünkü sayının artması demek en azından düzgün sperm olma ihtimalinin artması demek.Bizim de morfoloji 0 , ben de aldım bu ilacı eşime 1 hafta bile olmadı bakalım.tüpe başlıyorum inşalah faydasını görürürüz.Sizin mesela sayı kaçtı kaç oldu.bizim binlerde de ;(

selam kızlar ben 2 aydır şaşkınım şöyleki
biz testleri yaptırdığımızda morfoloji %1 çıkıyordu ve 3 senedir bir türlü çocuğumuz olmuyor
eşim o dönem kaza yapmışıtı düzeldikten sonra yaptırmıştık sonuç kötüydü işte üstelik sayımızda çok düşüktü 4 milyon civarı
2 ay önce artık yeter dedik evliliğimizin 5. yılı artık
neyse artık çözelim varımızı yokumuzu adıyalım bu işe
sonra tek yumurtalık yukarıda olduğu için sayımızın az olduğunu söyledi dr.diğer yumurtalık içinded varikosel teşhisi kondu
yeni testler istedi sonuca inanamadım %1 olan morfoloji %85 çıktı
yok artık dedim morfoloji değişmiyor deniliyordu.
ama sayı hala aynıydı.
şimdi 2 ay oldu varikosel ameliyatı olalı 1 ay sonra tekrar test yaptıracağız.
buraya yazmamın sebebi morfolojinin şimdi kaç çıkacağı
ama inanın hemen sizinle paylaşacağım
çünkü bu bazı tezleri çürütecek.
demekki dönem dönem morfoloji değişebiliyor

selam kızlar ben 2 aydır şaşkınım şöyleki
biz testleri yaptırdığımızda morfoloji %1 çıkıyordu ve 3 senedir bir türlü çocuğumuz olmuyor
eşim o dönem kaza yapmışıtı düzeldikten sonra yaptırmıştık sonuç kötüydü işte üstelik sayımızda çok düşüktü 4 milyon civarı
2 ay önce artık yeter dedik evliliğimizin 5. yılı artık
neyse artık çözelim varımızı yokumuzu adıyalım bu işe
sonra tek yumurtalık yukarıda olduğu için sayımızın az olduğunu söyledi dr.diğer yumurtalık içinded varikosel teşhisi kondu
yeni testler istedi sonuca inanamadım %1 olan morfoloji %85 çıktı
yok artık dedim morfoloji değişmiyor deniliyordu.
ama sayı hala aynıydı.
şimdi 2 ay oldu varikosel ameliyatı olalı 1 ay sonra tekrar test yaptıracağız.
buraya yazmamın sebebi morfolojinin şimdi kaç çıkacağı
ama inanın hemen sizinle paylaşacağım
çünkü bu bazı tezleri çürütecek.
demekki dönem dönem morfoloji değişebiliyor

Aslında evet sperm stresten çok etkileniyor.Yediklerine içtiklerine kısaca besine de dayanıyor.Zaten kim rahatsa o ay hamile kalıyor.Biz biraz takıyoruz bu yüzden olacağı varsa da olmuyor galiba..Mutlaka sonuçları yaz .benim eşimin de 0,, hatta %100 hasarlı..Keşke değişseee...

benim eşim kullandı 1 kutu sayı ve hareketliliği 1.5 katı kadar arttırdı,ama morfoloji yüzde 4 dü öyle kaldı,ama o zaman bazı sebepler dolayısıyla çok stresliydi,belki o etkilemiştir.morfoloji için ginseng ve demirdikeni macunu kullanmaya başlıcak

Bende araştırıcam hatta Kaan Aydosa sorucam kullansakmı acaba fayda veren varmı? Bizfdede morfoloji,hareket hız problemi var.

kk dan bir arkadaşım kullandı...onlarda değişim oldu ama başka şeyler de kullandılar, etkisi olmuştur mutlaka....ama macunu değil kaynatmışlardı...

bizde 2 arkadaş kullanıcaz inşallah. eşlerimizle birlikte sipariş verdik ocak ayının ilk haftası gelecekmiş
Açıkcası yazdıklarınızın hepsini okudum ve pycnogenol adlı ilacı kullanmaya ikna oldum ben 2.yi arkadaşım ilkini istiyor ilkide aşılama olmuştu sebebsizdi kısırlığımız
beyinde bitiyor demişti birkaç dr. beynime çok küfür etmişliğim var söylemesi ayıp şimdi oğlum 7 ye girecek Rabbim tüm isteyenlere versin Ve ben 2. bebek için de hiç korunmadım hemen istedim ama...................... bir komşumun 2. bebeğine gebe kalması beni çokkkkkkkkkkkkkkk üzünce tekrar bişeyler yapmam gerektiğine karar verdim Rabbim inşallah hiçbirimizi üzmez kucaklarımızı sağlıklı bebeklerle doldurur:)

merhaba biz pycnonegol kullanmıyoruz ama sperm kalitesini yükseltmek yani morfoloji için at kestanesi kullanıyoruz. onun da aynı şekilde kılcal damarları genişletme özelliği var.

X