Erkek İnfertilitesi Morfoloji Bozukluğu İçin Pycnogenol Kullanan Var mı?

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
kızlar benim anlamadığım şu bize hiç bi doktor morfoloji bozukluğunu dile getirmedi eşimin de %3,%4,%6 üç testte böle çıktı ben bu değerlerin sorun olduğunu burda öğrendim..CADIARZU

Kızlar bugÜn ınternette araŞtırdım gnc nın bu ısımlı ÜrÜnÜ Çıkmadı
solgarın 30 mglık ÜrÜnÜ var
gÜnde kaÇ tane ıÇılıyormuŞ kullananlardan cevap beklıyorum
temın edenler nasıl ve nerden aldıklarınızı yazarsanız sevınırım

sadece solgar'da var..güde 1 tane alınıyor..biz 4 ay kullandık morfoloji % 0 dı ,4 ay sonra % 2 çıktı..belkı o yükseltmiştir,denemekte fayda var,doğadaki en güçlü antioksidanmış çam kabuğu ekstresi..

evet canım solgar satan bir eczaneden alabilirsin...ben eczaneye ddeim birgün sonra geldi....hergün bir tane içiliyor.

kızlar benim anlamadığım şu bize hiç bi doktor morfoloji bozukluğunu dile getirmedi eşimin de %3,%4,%6 üç testte böle çıktı ben bu değerlerin sorun olduğunu burda öğrendim..CADIARZU

**Merhaba, benim eşimdede morfoloji %5 ama bizede gittiğimiz 2 doktor sorun var demedi hatta normal dedi, bende sorun olduğunu burayı okuyunca anladım, neden acaba doktorlar bu konu üzerinde durmuyorlar,direk tüp bebek diyorlar,acaba çözümü olmayan bir sorunmu bu morfoloji?

**Merhaba, benim eşimdede morfoloji %5 ama bizede gittiğimiz 2 doktor sorun var demedi hatta normal dedi, bende sorun olduğunu burayı okuyunca anladım, neden acaba doktorlar bu konu üzerinde durmuyorlar,direk tüp bebek diyorlar,acaba çözümü olmayan bir sorunmu bu morfoloji?

hayır canım hiçte çözümü olmayan bi sorun değil dr lar sadece uğraşmak istemiyorlar hem tüp bebek onlar için büyük bir rant kapısı Allaah iyi dr karşılaştırsın

neden bütün doktorlar yükselmez diyiyor anlayamıyorum burda bi çok insan bunu başarmış onlara bu siteyi göstermek lazımkaydirigubbakcemile3

Herkese Merhaba,

Biz de 2.5 senedir çocuk istiyoruz,eşimde morfoloji %3.Pycnogenol kullandık ama o da hiç bir işe yaramadı.
Sürenin bu kadar uzaması ,sinirlerde bozukluk yaratıyor haliyle:) Bu sene mikroenjeksiyon düşünüyoruz.CADIARZU

pycnogenol aldık biz de.4 gündür kullanıyoruz.eşimin demesine göre çok etkiliymiş.allahtan umudumuzu kaybetmiyoruz.bu ilaçtan olumlu sonuç alan var mı morfoloji sorununu çözen tanıdığınız bildiğiniz?

canım biz kullandık bitirdik ama henüz test yaptırmadık..................eşim sperm üretimi 72 günde oldugu için 2 ay geçmesini bekleyelim dedi......

canım solgar satan bir eczaneden alabilirsin.................eger yoksada zaten sen söylüyosun bir gün sonra getirtiyorlar...............fiyatı yanliş hatırlamıyorsam 50-60 arası ydı.ama eşim gelince sorarım tam net fiyatınıda yazarım...............

arkadasşlar

eşimde mprfoloji% 2 ile 1 arasında gidip geliyor . 1. Arginmax 2. Proxeed Plus ( bunun 2 kutusu 1 ay gidiyor içeriği Arginmax ile hemen hemen aynı hatta diğeri daha içerikli sadece bunda asetil largınıe var fazladan ) 3. fertility Blend ( amerikadan getirtilecek ebay sitesinden ) 4. bu pycnogenol ilaçlarını duydum. Bizimki öyle kür mür yapamaz günde 1 hap içirebilsem ne ala . Bu son 4. hariç hepsi de aynı larginine bazlı hepsi bir de çinkp, selenyum, co enzim 10 b 12 ve/ya B6 mutlaka var. Bunları ayrı alırım diyorsanız bir kutu larginin alın öyle idare edin.Yalnızca bu çam kabuğu extresi farklı ince damarları açıyoröuş Kalp hastalarına da iyi geliyor ereksiyon sorunun da ve tuhaf biçimde morfolojiye de Sanırım antioxidan olduğu için . Bu tedavide detox yapmak önemli vucüt temiz olsun ki sağlıklı temiz ürünler versin . bu da var ebay da ebay kullanamayanlar gnc den alsın solgara bakmadım gnc de 72 tl filan Kolay gelsin pycnogenoldan sonuç alan olduysa yazsıııınnnnn

ben bir şey sormak istiyorum(gerçi bu aralar sorduğum sorulara hiçbir topikte cevap alamıyorum ramazan nedeniyle pek rağbet görmüyor forum galiba)

benim eşim şu anda proxeed plus kullanıyor acaba yanında bunu da kullansa zararı olur mu? çünkü bizim de sorunumuz doğrudan morfolojiyle alakalı % 0 morfolojiden çekiyoruz...

X