morelim sıfır yardım edin fikirlerinize ihtiyacım var

bazı arkadaşlar beni anlıyamıyo ben eşimi çok seviyom iki gün öncesine kadar ondanda sıksık bunu duyuyodum seni çok özledim bende biliyom özlemden kaynaklandıgını ben ona hep yanında oldugumu hissettirmeye çalıştım arayarak msj atarak ama gelemedim çünkü kız ufak okulu var7yaşında sübyan bana kaldı ilgilendim eşime kötü oldum nedenini bile bilmeden bana tavır aldı onu kırmak aklımın ucundan geçmez aileyiz ikitarafıda dengede tutucam die 10gündür helak oldum bende

ne güzel aileniz icin mutlu bir yuva icin caba gösteriyorsunuz..

ama esinizde ayni sekilde birseylerin yolunda gitmesi icin caba gösteriyormu?

sizi böyle yalniz birakmasi bence büyük bir yanlis..

ama diyorum ya.. siz tekrar bir konusmayi deneyin..
belkide icinde baska bir siQinti vardir.. Allah bilir..

umarim en kisa zamanda bu konuyu hall edebilirsin..

:-)

Arkadasim bunda anlamicak ne var arkadaslar gayet güzel bir sekilde yorum yapmis bende senin yorumlarindan anladigim kadariyla esin babanla ailenle ilgilenmeni istemiyor....bunun daha anlasilmicak neresi var??:sm_confused:

Geldiginde sana baban nasil oldu? Sen nasilsin? Gec otur hele bir konusalim deseydi helal olsun adama be bak sana ne güzel destek cikiyor derdik burda..a.s

Ama surat yapmak konusmamak, tavir almak bunlar herseyi anlatiyor esine ailen fazla gelmis iste...:kızgın:

Bak güzelim o hasta adam senin baban iki elin kanda olsada senin evlatlik vazifendir onunla ilgilenmek ailene destek olmak yapiyorsunda allah razi olsun ne güzel, esinde kusura bakmasin kanimca bu aralar onunla ilgilenemiyorsun diye surat yapacagina sana yardimci olsun sana destek olsun bir ise yarasin öyle degilmi??:mymeka:

Hastalik Ölüm bu isler sirayla bugün senin babansa yarin öbür gün onun babasi hasta yataginda yatabilir bunu söyle ona ve hicte aglayip sizlama konusmazsada konusmasin yerinde olsam zerre kadar ugrasmam:kahve:

Özür dilesin ve yaptignin ne kadar yanlis oldugnu anlasin ondan sonra gelsin konusurum.:dilcikar:.

Babana acil sifalar diliyorum canim kendine iyi bak ve hic moralini bozma:nazar:

Rabbim yardimcin olsuna.s.

canım anlıyom tabiki sizlerde dogru döylüyosunuz sonuna kadar ama benim eşim hayatım boyunca özür dilemedi dilemezde hatasını bilse bile burnu büyüklük eder dilemez konuşmaya gelince çok istiyom konuşmayı ama maelef o istemiyo zamanı gelince konuşcam diyo sanki bu benim eşim degil tanıyamıyom adamı resmen ve ona bu işler sırayla dedim ne dese begenirsiniz öyle deme yanlış konuşuyon dedi bende olabilirim dedimki bu gidişle hasta olcam rahat edersin dedim bende ilk konuşmamızda bugün zaten hiç konuşmadıki trip üstüne trip bende bir msj bile atmadım atmıcamda

ailen söz konusuyken bu kadar duyarsız davranması tuhaf.
demekki kendi ailesine de düşkün değil.
annem ve babam benim için çok değerlidir.
zor günlerinde ne pahasına olursa olsun yanlarında olurum.

bence afrkında olmadığın bir durum var arkadaşım. yoksa durduk yere neden bu tavırla hareket etsin eşin. senin ailene karşı soğukluk mu var yada sen onun ailesine karşı tavrın tersde o senden acısını mı çıkartıyor neden gittin der gibi çelişkili bir durum yalnız bırak biraz dayanamayıp anlatacaktır bence.

benim şuanki tek sorunum şuan eşime okadar ihtiyacım varki 10gündür babamın rahatsızlıgında stres içindeydim aglıyamadım sıktım kendşşmş patladım boşalırcasına aglıyom ibyanım sevinçli biryanım buruk bu çok acı bişiya evde tekim burda bir komşum bile yok obiliyo ona nasıl muhtaç oldugumu istanbul kızıyım alışmışım kalabalıga burda incin top oynuyo kimseler yok paylaşabilcegim yalızım bunu bildigi halde şuan yok yanımda olamaz işte ama nebilimya sadakat baglılık aşk kavramları kafamda yer degiştirdi farklı şeyler haline geldi ogün geliyo aklıma hep yemin ettigimiz söz verdigimiz iyi günde kötü günde hep birlikte bu yoksa sadece laf olsun diemi söylenip imza atılıyo çok gücendim onu deli gb seviyom aşıgımda obenim bitanem ama kırıldımçok anlamıcakta bunu çok iyi biliyom

insan çok daralır bunalıam girer çıkar yol bulamaz bir uçurum kenasrına gider bir türlü cesaret edemz kendini bırakmaya hep beklerki biri elinden tutsun son anda geri çevirsin benimkide öyle bişi oldu şuan o kenardayım elimi tutsa herşeyi konuşup çözebilcem ama tutmazda benim düşmemi izlerse işte ozaman bende onla biticem bunu çok iyi biliyom

bence afrkında olmadığın bir durum var arkadaşım. yoksa durduk yere neden bu tavırla hareket etsin eşin. senin ailene karşı soğukluk mu var yada sen onun ailesine karşı tavrın tersde o senden acısını mı çıkartıyor neden gittin der gibi çelişkili bir durum yalnız bırak biraz dayanamayıp anlatacaktır bence.
işte bende bunu merk ediyom bana bukadar kızabilcek ne yaptım allah şahidim onu kıracak incitecek tek kelime etmedi,m idare etaşkım bugünler geçicek hastalık bu çıkıcakbirgün daha yalvarıyom dedim dedigim tek kelime bu sadece onunda dedigi neo çıkmazsa hiçmi dönmicen bir insanı yaralamaya busöz bile yetr ve arkasındanda evlilikten ben bişi anlamadım eşim orda ben burda olcaksam dedi ogelemiyo pazar hariç hep 12saat işte çalışıyo sıkıntılarıda var işle ilgili bunuda bildigim için hep alttan aldım onu anlamaya çalıştım

hey Allahim..sanirim eşinizi biraz fazla şimartmişsiniz..benim babam hastanede olcak..10gün yüregim agzimda beklicem,onlara destek olmaya calişcam bide eve gelip surat cekicem..hiçmi Allah'tan korkusu yok eşinizin..ne sacma sapan laflar etmiş öyle..ama buna ragmen sizde de kabahat var..ne diye özür diliyorsunuz?ne diye yalvariyorsunuz? tamam eşinizi sevebilirsiniz..ama size karsi saygisini neden bitiriyorsunuzki? kirildiginizi,hatasini bi şekilde anlatmalisiniz ona..

Allah yardimciniz olsun :S

Eşiniz ne kadar bencilmiş...

Kusuruma bakmayın... Olumlu yorum yapmak isterdim ama anlattıklarınızdan hiç olumlu yorum yapacak kelime bulamadım...

Bence bırakın tribini yapsın... İnsan komşusu olsa bu kadar duyarsız olamaz ya...

Pes diyorum...

En iyisi ben susayım...

ya hiç anlayamadım seninde bi suçun yokki CADIARZU ama hayırlısı olsundaa bu adama noldu yaaaaCADIARZU sıkma canını düzelir inşallah canımmm :Saruboceq:

Oncelikle babana geçmiş olsun. Kendını suçlama sen bişey yapmamışsınki senin baban hastaymış yanlarında olman çok normal ama eşinin böle yapması normal değil bence hatalı olan kendisi onun senin yanında olması gerekirdi.

babana gecmıs olsun aıle cok onemlı onları hıc bı nedenle terkedemeyız tabı esın bırının doldurusunamı geldı acaba sen yokken nıye gıttı sen yalnız kaldın sende zordasın gıbı bıseylermı dedıler acaba ama ustune gıtme burnunun dıkıne gıden bırıyse sen ustunde tıtredıkce o devam etcektır uzulup kırıldıgını bellı et bence konusalım ılla dıye ısrar etme onunda senın kadar senın aılenı dusunmesı gerekır zor gunlerde yanyana olunmucaksa ıyı gunlerde herkes yanında olur hatasını anlamalı ozur dılemıcekse bıle

cnm üzülme zamana bırak o seninle konuşana kadar sende sakinligini koruyarak bekle sen babanın yanına gidiyosun bunda yanlış ne olabilir ne oldugunu ögrenmeye çalııyosun anlatmıyo madem sende o nasıl davranıyorsa öyle davran onu umursadıgını çok belli etme bana kalırsa böyle insan evli olan bi çifte bişeyde yazmaya korkuyo açıkcası sen sakın yazılanlarla yinede hareket etme bz burda paylaşıoruz herkes kendine göre dogru olanı yazıyo bizleri dinle ama sen yinede kendi bildiginden şaşma olurmu cnm umarım bi an önce çokk iyi olursunuzinş cnm....

X