Moreli bozuk olanlar

Herkesin bi derdi var doğal olarak fakat ben bu konuyu açma sebebim birşeyleri bi süre kafaya takmak yerine biraz olsun gülmek herkez için geçerli :))
Konuyu geyik bolumune acaydin iyiydi:KK48:cunku burasi bdv derdi olan geliyo :KK53:ee tabi dert ustune bu konuya girince az capli bir sinir harbi yasaniyor haliyle canim:KK45:neyse yinede senin gibi dusunen arkadaslar ugrarlar yani...geyigin bol olsun:KK54:

Ahaha yaa işte olsun saygımız tam fikirleri önemli en azından benim için ne diyelim
Fikir vericeklerse adamakilli versinler ona buna kicuk ayrintilara takilarak degilhani bnde anlama yada bicime cok onem veriririm ama burda vermem millet buraya derdini yaziyo kimbilir nehalde yazyo dunya umrunda degilki

Herkesin bi derdi var doğal olarak fakat ben bu konuyu açma sebebim birşeyleri bi süre kafaya takmak yerine biraz olsun gülmek herkez için geçerli :))
Maalesef bu dediklerin bu kadar derdi tasası olan, ruhsal yönden sıkıntısı olan için zor. Yani seni bu kadar yadırgamaları da bu denli dalgaya vurman olsa gerek.

Fikir vericeklerse adamakilli versinler ona buna kicuk ayrintilara takilarak degilhani bnde anlama yada bicime cok onem veriririm ama burda vermem millet buraya derdini yaziyo kimbilir nehalde yazyo dunya umrunda degilki
Haklısınız tabi bazen dalgınlığımıza gelebiliyor o an ne yazıyoruz diye düşünemeyecek kadar fazla derdi olanda var.
Derde mi bakıyorlar yazıya mı belli değil.

Maalesef bu dediklerin bu kadar derdi tasası olan, ruhsal yönden sıkıntısı olan için zor. Yani seni bu kadar yadırgamaları da bu denli dalgaya vurman olsa gerek.
Ben yüzlerini okuyunca gülümsetebilen konuşmalar olur diye düşünmüştüm.

Yaşın 15, kırıcı olmak istemiyorum. Bir sürü insanın ne dertleri var, rahatlamak için buradalar. Sen buradakiler için kafa yormak yerine, kendine odaklan. Örneğin, dil bilgisi çalışabilirsin. Bir tutam yazıda o kadar çok hata yaptın ki, insanlar seni ciddiye bile alamıyorlar. :)

Haklısınız tabi bazen dalgınlığımıza gelebiliyor o an ne yazıyoruz diye düşünemeyecek kadar fazla derdi olanda var.
Yani mesela bn uzgunken derdimi yaziyosam yazarimda yazarim hic bakmam ne yazdgma en son bakarim cok yazmisim derim paylasirim noktanin virgulun paragrafin derdinde olamam okadar uzgun ve sinirli halimle

Bunu farkettim zaten ben buraya moral almak için geliyorum maşallah demediklerini bırakmayıp üstüne küçük düşürüyorlar.15 yaşındayım diye aşağılıyorlar ama bilmiyorlar sanki benden yaşça büyük olup hala çocuk gibi olanlar olduğunu.

Yani mesela bn uzgunken derdimi yaziyosam yazarimda yazarim hic bakmam ne yazdgma en son bakarim cok yazmisim derim paylasirim noktanin virgulun paragrafin derdinde olamam okadar uzgun ve sinirli halimle
Bi de dalga geçiyorlar ben onlarda saygıyı eksik etmiyorum bana yaptıkları hiç hoş değil.

Gülmek çok güzel de moralim o kadar bozuk ki kendimi Halil Sezai gibi hissediyorum "nereden bulur bu insanlar ben mutsuzken gülünecek şeyleri" modundayım. İyi günüme denk gelse kırardık lafın belini, hayatı tiye alan kendimle eğlenebilen biriyim ama o gün bugün değil. Bir de konu bdv'ye olmamış :)

Yahu hanımlar insanız bildiğimizi yanlış yapabiliriz nolmuş yani. Bi dalgınlık, bi klavye hatası birçok sebebi olabilir.
Moral olduğunu anladık mı anladık, konu sahibi de doğrusunu biliyor mu biliyor. Hemen prim yapıyorsunuz, morelden daha gıcık he!

Banada cok yaptilar boyle konu aciyosun olmadik yerden sorun cikarip elestiriyolar cok bilmisler yokmu
Aman ya bi de onlar yüzünden üzülüp ilerde hasta olamam ben hergün ağlıyorum ki bilmiyorlar çocuk deyip geçiyorlar taktıkları şey dil bilgisi aman çok önemli sanki bizi böyle durumlarda kurtarcak şey o olsaydıı

Gülmek çok güzel de moralim o kadar bozuk ki kendimi Halil Sezai gibi hissediyorum "nereden bulur bu insanlar ben mutsuzken gülünecek şeyleri" modundayım. İyi günüme denk gelse kırardık lafın belini, hayatı tiye alan kendimle eğlenebilen biriyim ama o gün bugün değil. Bir de konu bdv'ye olmamış :)

Yahu hanımlar insanız bildiğimizi yanlış yapabiliriz nolmuş yani. Bi dalgınlık, bi klavye hatası birçok sebebi olabilir.
Moral olduğunu anladık mı anladık, konu sahibi de doğrusunu biliyor mu biliyor. Hemen prim yapıyorsunuz, morelden daha gıcık he!
Öyle valla zaten fark olsun istedim kızların morali bozuk olacak geyik bölümüne gidecekler falan gitmezlerki uğraşcak halleri yoktur çünkü ben ne kadar iyi yaklaşsamda yaşı yüzüme vururlar napim daha.

Aman ya bi de onlar yüzünden üzülüp ilerde hasta olamam ben hergün ağlıyorum ki bilmiyorlar çocuk deyip geçiyorlar taktıkları şey dil bilgisi aman çok önemli sanki bizi böyle durumlarda kurtarcak şey o olsaydıı
Çok yanlış bu dediğiniz bakın neler söylenmiş dil üzerine;

Bir ulusun bütün yönetimi bana bırakılsaydı, ilkin dilini düzeltirdim. Çünkü, dil düzgün olmayınca söylenen anlaşılmaz ve yapılması gereken yapılmadan kalır, böyle olunca töreler ve sanat geriler, adalet yoldan çıkar, halk çaresizlik içinde kalır. İşte bundan dolayı söylenmesi gereken başıboş bırakılamaz. Bu her şeyden önemlidir.
~ Konfüçyüs ~

Dilini kaybeden bir millet, herşeyini kaybetmiş demektir.
~ Peyami Safa ~

Dil, insanın karakterinin bir parçasıdır.
~ Bacon~

Kişileri boşverin sözleri okuyun neler denmiş aslında dil ne kadar önemliymiş.

X