Moraliniz ok bozuk..Rahatlamak iin ne yaparsnz....???

Müzik dinlerim yada sarki söylerim. Müzik bana gercekten ilac gibi geliyor. Müzik olunca bütün dertlerimi unutuyorum...

benim de bu aralar canım çok sıkkın kardeşimi kriz nedeniyle işten çıkarmışlar kredi borcu da var ne yapacağımı bilmeden oturuyorum

ağlarıııım ağlarım ağlarımmmm sonraa yüzümü yıkayıp biraz üstüme çekin düzen verip çarşıya çıkarıp gezerim tek başıma ve sonra yine tek olarak sinemeya giderim...
Bazende arkadaşlarıma giderim...

delikafadulden daha fazla spor yaparim, hem yorulmus olur hemde beynimi dinlendirmis olurum.:lepi:

müzik dinlerim,tv açarım,en çok temizlik vs. evle ilgili birşeyler yaparım,üşenmezsem dışarı çıkarım

surat astımığımı bozuk olduğumu kimse görmesin,,
eve gider , üstümden battaniye kapatır yatarım müzik açarım ağları ağlarım,,
ne psikopatmışım bea...

önce koca bi demlik çay demlerim.
sonra buzdevri 1 i seyretmeye başlarım neden çözemedim ama defalarca izlememe rağmen beni müthiş oyalıyor ve her seferinde müthiş keyif alıyorum :)

Ne bulursam içer,yerim ve hüngür hüngür ağlarım ama muhakkak ki yalnızsam bunları yaparım yoksa aman allahım ......

Ya yatar uyurum dışarı filan çıkmam hiç yada alıp kredi kartımı parfümerileri dolaşığ kartın içine edip öylece eve gelirim hihoyyyt

dışarıya çıkar cimrilik yaptığım zaman almadığım şeyleri alırım sonra da oh be dünya varmış derim.sonuçta da aldığım şeyle hiç pişman olmam iyi ki almışım derim

boncukların basına otururum takılar yaparım. en güzel onlarla atıorum sıkıntımı moral bozuklugumu

Ayyhh çekilmez olurum valla o zaman kendimi bile çekemem zaten,başkası beni nasıl bi çeksinkafamçokkarıştı Bi kere ağlarım, ağlarım, ağlarım hem de sesli sesli ve hıçkıra hıçkırasenağlama Susunca da banyoya girer güzel bi duş alırım rahatlarım böylece...Banyodan çıkınca da daha bi süslenir ,makyaf filan yapar otururum koltuğa ,açarım en sevdiğim bana göre "gamsız" şarkıları,bağıra bağıra söylerim şarkıcıyla beraberdelikafadulden ohhh kendimi bi rahat bi rahat hissederim sormayın:dance::dance:

arkadaşlarla toplanır karaoke bara gider deliler gibi egleniriz çok faydası oluyo tavsiye ederim :))

Ben evli olduğum ve oğlum olduğu için maalesef dışarı çıkamam. O yüzden açarım müziğimi, şöyle damar şarkılar, hıçkıra hıçkıra ağlarım.
Ya da oğluma sarılır ağlarım...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…