Moraliniz ok bozuk..Rahatlamak iin ne yaparsnz....???

ben moralim bozuk olunca kapıyı kitleyip yatagıma yatıp hıçkıra hıçkıra aglıyorm :/

hıçkıra hıçkıra ağlıyorum bağıra bağıra hemde,dün ve bugün olduğu gibi.Ama bekliyorum Allah unuttu beni ama hatırlayacak görecek beni duyacak biliyorum...tek dileğim bu

deli gibi temizlik yapar müzik dinlerim hareketli müzikler ama bi tek slow parçada salıveririm kendimi henüz kalıcı bişey bulamadm hayal kurarım bide.. geceysede düşüne düşüne uyurum olumlu şeylerle uyuyunca sabah olumlu uyanırım yarını kurtarmıs olurum en azndan ..

2 gündür kafam çok bozuk.hiçbir şey yerine getirmiyor moralimi:kızgın:
nette takılınca bir nebze rahatlıyorum sankiboshayallersmile
kk ilaç gibi bu durumlarda:enbuyukkk:

gündüz çok canım sıkkınsa sahile giderim biraz otururm arabanın içinde denize bakarım müzik falan açık olur slowdur genelde.. geceyse kimseyle konuşmak istemedigim için oyun oynarım tv izlerim müzik dinlerim vsvs sinir olmamaya canımın sıkılmasına izin vermem pek ama bazen istemesekte oluyor, o zaman da bunlarla uğraşırım işte =) + ağlayıp dua etmek =)

Son düzenleme:
kuaför gerçekten rahatlatıyor moralim bozukken saçımı kestiririm yada boyatırım rahatlarım

dünya ile iletişimi keser,yatağıma yatarım güzelce uyurumboshayallersmile
enerjiksem temizlik yaparım deli gibi.
sonrada kendimi temizlerim banyoda bıcı bıcı yapıpgamyoncuiremsu

moralim bozuk olduğunda kulaklıkları takıp son ses müzik dinleyerek evde dört dönerim..genelde yerimde duramam...bugün olduğu gibi:)

uzun uzun düşünürüm. neden böyle oldu, şöyle olursa ne olur vs... o kadar derine dalarım ki bazen, saatler geçer düşünürken farkına varmam nerdeyse.

Kendimi dışarı atar dolaşırım, o an maddi imkanım varsa alışveriş yaparım, daha daha doğrusu bunu bekarken yapardım.

çok bozuksa istinasız uyurum..ne yerim ne içerim nede kimseyi görmeye tahammül edebilirim..ışık bile istemem perdeleri basar kafamı yastığa gömer uyurum..

Tabiki alış veriş..
Helede ona kızdıysamm onun parasını harcamak fecii rahatlatıyor benii son limitine kuruşuna kadar harcamaa hazzıı paha biçilemezzz

X