Moralim çok bozuk..

Pinkpotter

Nirvana
Kayıtlı Üye
5 Ağustos 2008
812
1.107
Şu an moralim çok bozuk ve sinirimden ağlıyorum.Lise son sınıf öğrencisiyim.Sınıf arkadaşım yüzünden okula dahi gitmek istemiyorum.Sırf benimle dalga geçen ben bi hata yaptığımda yüzüme vuran sınıftaki herkesin önününde beni küçük düşüren birisiyle aynı sınıfta olmayı bile kaldıramayacak duruma geldim.Artık bugün dayanamadım benimle ne alıp veremiyor merak ediyorum ya benim taklidimi yapmalar benimle dalga geçmeler milleti güldürmek için beni alet etmesi ne kadar kötü gibi bir durum.Artık dayanamıyorum ben de insanım ya ne bu böyle bıktım artık herşeyden...İlkokula giderken yüzümdeki sivilceler yüzünden milletin maskarası oldum ve şuan ki duruma bakın bir de ben ne yaptım ya da yapıyorum da bu duruma düşüyorum anlamıyorum valla ya .Ama össyi kazanmak okul birincisi olmak için o okula gitmem lazım.Eğer bir daha benimle dalga geçmeye kalkarsa sizce ne yapmayalım?(Kendisi hakkında şikayette bulundum okul idaresine.)

öncelikle şundan emin ol canım ileride öyle pişman olacak ki yaptıklarından..
ve muhakkak aynı tavırları başkasından görecek, iş arkadaşalrından, patronlarından, eşinden ya da ailesinden ama bir şekilde görecek yani..
çünkü en ufak böyle bir harekette kendi yaptıkları aklına gelecek ve anlayacak yanlışını.
tabi bundan mutlu ol diye demiyorum ama eden bulur böyle bir şey var..
tecrübeyle sabittir, ben de böyle tavırlar yapmıştım bir ara ama benimki rencide edici değildi, fakat daha sonra bana da aynı şeyleri yapmaya kalktıklarında anladım ne kadar kötü olduğunu..
çok pişman oldum, utandım kendimden. o döneminde anlayamıyor insan...

bence konuş, al birgün karşına, teneffüste ya da başka bir zaman.
seninle konuşmak istiyorum de. neden böyle yaptığını sor ve üzüldüğünü anlat.
bana bir arkadaşım böyle yapmıştı ve ben duvara çarpmıştım tabiri caizse.
ne halt ettiğimi anlamıştım!:mymeka:

okul idaresine söylemişsin, ne olur sonucu bilmem ama iyice hırçınlaşır bence.
bence kendi aranda tatlı dille halletmeye çalış
sonra işe yaramazsa, kulaklarını kapa, "tamam konuş ve kendini tatmin et, beni artık ilgilendirmiyorsun" de yüksek sesle...

ve üniversiteyi düşün, çok çalış canım.:1hug:a.s.

bu arada benim tavırlarım çok kötü değildi ama hiç yapmasaydım keşke.. buda bir nevi günah çıkartma oldu :1no2::mymeka:

Son düzenleme:
sadece gül utanma çekinme kendini dışlanmış ezik hissetme sen kendini nasıl görürsen bakalarıda seni öyle görür.. sinir bozucu tiplerdir ama sen ciddiye dikkate aldğının sürece.. yani sen ciddiye almassan zamanla kimse almaz yaptığı herşeye sessizce gül..

canım sollinaya katılıyorum
sen onların yaptıklarına kızdıkca onların hosuna gıdecektır
senı kızdırmaya devam edeceklerdır
oyuzden tepkısız kal cogu zamanda gulerek karsılık ver

canim yasin ilerledikce merak etme nasil bas edecegini ogreneceksin.
takmamayi ogrenmen gerek, onlar senin taklidini yapinca hic tepki vermemeye calis, ne gul ne suratin dussun, guler veya surat asarsan ustune giderler.

isleri gucleri insanlarin dıs goruntusu olan salaklar icin uzulme.
ben de ayni senin gibi uzulurdum.
simdi bakiyorum o salaklar hayatta bir yere gelememisler.
hala cok boslar ve kendileri gibi bos kocalariyla aptal aptal yasiyorlar.
sigara icince havali olduklarini sandiklarindan tiryaki olmuslar
14 yasindan beri makyaj yapmaktan ciltleri 30 yasina gelmis
iki kelime konusamazsin cahilliklerinden anca ojelerinin rengini anlatirlar uzun uzun.

bosver derslerine calis kazanan sen olursun okuyabildigin kadar oku
inan 4-5 yil sonra bu salaklar icin mi uzulmusum diye guleceksin

Benimle de dalga geçtiler, ben de çok üzüldüm ama derslerime çalıştım üniversiteyi kazandım, eski ezikliğinden eser kalmayan kendine güvenen bir kız oluverdim.. Dış görünüşüme dikkat ettim süslü bakımlı biri oldum ve artık eski arkadaşlarım yolda beni gördükleinde tanıyamıyorlar:1closedeyes: Sadece derslerini çalış derim başka hiçbişeyi kafana takmaaakaydirigubbakcemile5

Ben olsaydım 10 kere dövmüştüm onu.
Kimsenin sana öyle davranmasına izin verme o kim ki dalga geçiyor.
Ben böyle şeylerde hiç acımam karşımdaki insana dalga geçer yada benle uğraşırsa ağzının payını alır. Ağzının payını almakla kalmaz benden izler taşır..
Ezdirme kendini.susarsan iyice tepene çıkarlar.

Bencede kendini ezdirme sende onla dalga geç yada olmadı üstüne yürü.. Valla bazı insanlar artık o kadar çirkefleşmiş o kadar miğde bulandırıcı ki güzellikten hiç anlamıyolar bu anlattığın da onlardan biri klava:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…