Makyaj Ürünleri Mor Ruj hakkında

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

changing

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
30 Mart 2011
5.578
52
kızlar aranızda mor ruj kullanan var mı? mor ruj hakkındaki fikriniz nedir?hangi markalarda mor ruj vardır ve güzeldir?

benim kullandğm bu kadar mor deil hafif morumsu
macten captive rujun adı

hafif morumsu derken pembeye kaçıyo sanırım? neden böyle belirgin morlar yaygın diil?sevilmiyo mu acaba?ya da uçuk mu geliyo insanlara?

güzelmiş canım. peki direkt mor sürüp neden çıkamazsın? çok mu frapan sence? :44:

insanların ne dediğini ne düşündüğünü pek umursayan biri değilim
o bakımdan sorun olmazdı
ama tarzım değil o yüzden sürmem

sen kullanıyor musun yda kullanmayı mı dşünüyorsun

mor ağırlıklı giydiğimizde rujumuz da mor olsa güzel olabilir belki diye düşündüm,fotolarda falan da tatlı geldi bana , bende 1-2 mor ruj var da böyle güzel,böyle mor durmuyor. genel olarak yaygın bir renk değil sanırım.birileri gaz verse de gidip tatlı mor rujlar alsam diyorum ,kararsız kaldım

sen kendine yakıştırıyorsan
sürmek istiyorsan neden olmasın

bu dudaklarına ruj sürüp dudaklarını büzüştürüp facebookta profil resmi yapanlar yüzünden eşim rujdan tiksindi...ruj sürünce çıldırıyor... normalde asla karışmaz ne giydiğime nereye gittiğime ne aldığıma ama ruj adaamı çıldırtıyo.. ağzına terlikle vurasım geliyo kızların diyo

hahaha dudak büzüp foto çektirmek yeni neslin modası oldu gerçekten,kim çıkardıysa artık

geçenlerde mor ruj merakım sona erdi.barbara bort 382 numaralı mor ruj aldım fazla ışıltılı bir ruj ama beğendiğimi söyleyebilirim.resminide az sonra koyarım umarım yardımcı olur:)

bulduğum en mor ruj buydu ayrıca 368 numaraymış.fiyatıda 15 liraydı.kaliteli ve güzel içime sindi yani.

canım dudaklarında da görebilir miyim,zaten dudaklarını çok seviyorum biliyosun

rengi çok güzelmişş önceden kullanıyodum ama bu ara unuttum gittii hatırlatman iyi oldu canım bende alayım

Bu mor ruju bende cok beğeniyorum ama bana çok beyaz tene yakışıyo gibi geliyo nedensee kendime yakıştıramıyorummm

bana hiç yakışmıyo sürdüm bi kere insanlar sadece dudaklarıma baktılar

bence sıradışı olmak isteyenlere çok yakışır ben biraz daha doğallıktan yanayım tatlı pembe bi rujum var onu sürerim yada parlatıcı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…