Makyaj Ürünleri Mor Ruj hakkında

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
ağzına terlikle vurasım geliyo kızların diyo [/QUOTE]

çok güzel demiş eşiniz

Soguk alt tonlu esmer tenlere cok yakistiriyorum. Özellikle melezlere...
Beyaz ve bugday tenlilerde; yine soguk alt tonlu tene sahip, mavi-gri gözlülere yakisiyor.
Ilk sayfadaki resimler baya iyi örnek olmus bu anlattiklarima.

sağol fotolar için ruby. evet bunlar fazla parlak duruyor ,mat renkli bulmak zor sanırım.yarın çarşıya gidersem bir araştırıcam ,burda sizinle paylaşırım bulursam .

bugün gittim mor bir ruj aldım kızlar,vatana millete hayırlı olsun .flormar pretty markası,yoğun,koyu bir mor.merak eden varsa yarın foto ekliyim

biraz iddialı bir renk,böyle kullanmaya cesaret edemedim daha.epey yoğun renk veriyor,o açıdan başarılı. ama kullanacağım zaman sürüp,peçeteyi birkaç kez öpüyorum,o zaman hafifliyor,daha iyi oluyor.

Bence harika bir renk tatlım bence cesaret etmelisin çünkü artık dışarda neon renkleri bile kullananlar var :)) ben bunun biraz daha koyusunu ve matını arıyorum ama bulamadım

mor renk için dolgun dudak lazım sanırım. çünkü dudağı olduğundan daha küçük gösteriyor

Mrh. bende mor ruj aradım istediğim gibi bulamadım ama benim aradığım açık mor lila tarzı birde mat olacak..

saçım sarıyken bi kaç kez sürmştüm.ama koyu bir mor.flormarın koyu mor bir ruju var çok eğreti durmadı bende.bazen sürüyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…