Monica Bellucci -

evet bencede gözleri çok güzel.. dün filmini izledim sihirbazın çırağı.. çok az göründü ama öz göründü

avov katalogunda bi resmi war bayılıyorum orda yüzüne masum duruşuna.
bana yüzü pek masumca geliyor çok hoşşşş

evet suratının siması hoş gerçekten.. yaşı var baya ama hoş hatun

bu arada niye uyumuyon diğer kızlarda uyumayanlar bnm gibi zorunlu uyank kalanlar mı çok merak edyrm

yok benim ki biraz keyfi oluyo erken uyuyamıyorum hiç en geç 5 senin bebek falan mı var o mu uyutmuyo =)

yok kız bnm bebekler değil çalışıyorum milletn bebelerine bakıymrm yenidoğan hemşiresiym

çok güldüm ya ben çok severim bebekleri falan.. bebekler diyince ne güzel ikiz dedim içimden ahh çok güldüm zor bi işin var cidden allah kolaylık versin

ay bende istiyorum ama baya zahmetli bakımı falan normalde seviyorum bebekleride ağlayınca elim ayağıma dolaşıyo napıcam diye

burda ilk başladığımda bebkler ağlayınca bende ağlayacak gibi oluyordum napacağımı bilmiyordum çünkü.çok şükür iki yıldır 1000tane bebek bakmışımdr inşllh bi gün bbeğim olursa hiç sıkıntı çekmem

vuuuvvvv 1000 bebek annelik kolay geçer senin o zaman ben yiğenler falan onlarıda 40da yılda bi görüyorum hasretim bebek sevgisine

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…