Monica Bellucci -

evet bencede gözleri çok güzel.. dün filmini izledim sihirbazın çırağı.. çok az göründü ama öz göründü:KK61:

avov katalogunda bi resmi war bayılıyorum orda yüzüne masum duruşuna.
bana yüzü pek masumca geliyor çok hoşşşş:nazar::nazar::nazar:

evet suratının siması hoş gerçekten.. yaşı var baya ama hoş hatun

bu arada niye uyumuyon diğer kızlarda uyumayanlar bnm gibi zorunlu uyank kalanlar mı çok merak edyrm:KK1::KK1:

yok benim ki biraz keyfi oluyo :KK61: erken uyuyamıyorum hiç en geç 5 :KK61: senin bebek falan mı var o mu uyutmuyo =)

yok kız bnm bebekler değil :KK1::KK1:çalışıyorum milletn bebelerine bakıymrm yenidoğan hemşiresiym

:KK60::KK60::KK60: çok güldüm ya ben çok severim bebekleri falan.. bebekler diyince ne güzel ikiz dedim içimden ahh çok güldüm :KK9: zor bi işin var cidden allah kolaylık versin

ay bende istiyorum ama baya zahmetli bakımı falan normalde seviyorum bebekleride ağlayınca elim ayağıma dolaşıyo napıcam diye:KK9:

burda ilk başladığımda bebkler ağlayınca bende ağlayacak gibi oluyordum napacağımı bilmiyordum çünkü.çok şükür iki yıldır 1000tane bebek bakmışımdr inşllh bi gün bbeğim olursa:KK69::KK69: hiç sıkıntı çekmem

vuuuvvvv 1000 bebek annelik kolay geçer senin o zaman ben yiğenler falan onlarıda 40da yılda bi görüyorum hasretim bebek sevgisine :KK60:

2005_how_much_do_you-5.jpg

X