Monica Bellucci -

Nasıl desem bu kadar isim yapacak gibi bişi bulamıyorum baktığımda
Çirkinmi hayır hoş
Ama sexy yada güzel bulmuyorum
Gençken bile lolita görünmüyormuş mesela hiç
Artık iyice yaşlanmış vucudu sıkılıgını kaybetmiş gögüsler foss olmuş kısacası zevkime hitab etmiyor

İsim yapmak için sadece güzellik yetmiyor canım, özellikle Monica Bellucci kadar ünlü bir aktris ve model olabilmek için güzellik, yetenek ve zekada gerekir ki Monica'da hepsi fazlasıyla var.(isteyen özgeçmişine bakabilir) Şu an 48 yaşında ama çok seksi 60 yaşına gelse yine de seksi olucak benim gözümde çünkü sıkı bir vücut, sıkı bir göğüs bunlar tek başına bir kadını seksi yapamaz. Ruhunda, havasında da seksilik olmalı kadının.

İşte bakış açısı bana göre sexy de değil güzel hiç değil . Ama zevk meselesi tabiki
Zekasını bilemem ama...

yok ya bu kadının cekici geln hicbir tarafı yok bana :26: cirkin degil tamam ama baktıgımda vay be kadına bak diyemiyorum hatta itici geliyor yuz sekli bakısı falan esmer bir kadın iste sıradan diyesim geliyor ama begenenide bir hayli fazla:44: fahriye evcene benzetilmis ama fahriye cok daha guzel bana kalırsa

Göğüsler destekli sütyen harikası diğer her yanı sıradan esmer bir kadın işte dudak farkı var braz ama dünyanın taptığı bir kadn olmasını anlamıyorum.Türkan Şoray onlarca kat daha güzel bu kadından illa esmer diyeceksek.Dünyaya açılmış ve her filminde sütyensiz, siyah jartiyerlerle rol alıp sevişen bir kadın olsaydı Türkan Şoray esamesi bile okunmazdı Monica'nın bence.Ha güzel mi güzel kadın ama onlarcası arkadaşım ve sokakta da görüyorum.

Ne Destekli sütyeni yahu... Monica'nın zaten göğüs ölçüleri destekli sütyen giymesine bile gerek bırakmıyor ki... evet Monica'yı beğenmeye bilirsiniz ama kalkıp her filminde sevişerek şu an ki yerinde olduğunu idda etmeniz saçma. Filmin kalitesini ve Monica Bellucci'nin oyunculuğunu göz ardı edemezsiniz çünkü kimseye her filmde sevişebilir bu diye rol verilmez.

bence çok çekici bir kadın

üstelik ben şöyle düşünüyorum bir kadının fazlalığı,çatlağı vs. olsa da kadın çekiciyse çekicidir.bu bi aura,farklı bişey

herkeste olmayan ve belli bi kriteri de olmayan bi olgu benim gözümde.

Son düzenleme:
Bu arada restorantın birine girdiği anda kimilerinin onu görünce kaşığını çatalını düşürmesi olayı da çok etkileyici yaa...
İnanılmaz bir enerjisi olduğu kesin.
Çarpıyor beni. Oynadığı filmleri izleyince ohhaa demeiştim yani. Fazla güzel.

Beni Ne Kadar Çok Seviyorsun filminin senaristi de Monica Bellucci'yi düşünerek senaryoyu yazdım demişti...

Beni Ne Kadar Çok Seviyorsun filminin senaristi de Monica Bellucci'yi düşünerek senaryoyu yazdım demişti...

Bunu bilmiyordum ama belli. Çünkü onun güzelliği konuşdu hep film boyu.
Bakmaya doyum olmuyor.
Ve ben cidden bi ara nefessiz izledim. Çok etkilenmiştim orada. :97:

Bakmaya doyum olmuyor.

Daniela karakterini Monica Bellucci’yi düşünerek mi yazdınız?
Elbette! Bu filmin var olma sebebi, bir gün gidip Gaspard Noe’nin çok beğendiğim “Dönüş Yok / Irréversible” filmini seyretmem ve Monica’nın olağanüstü varlığının şok edici etkisinde kaldığım içindir. Sinema tarihinde, böyle bir şeyi hiç görmedim; Marilyn Monroe bile hiç böyle oynamamıştı. Aktrislerin yeteneğini mukayese etmiyorum, ama gözüpeklik, hareketlerdeki serbestlik, vücut, giyinik kalarak ortaya çıkarılan bu taşma, bunları mukayese ediyorum. O zaman kendime dedim ki: “Bu benim için, bu yüzden sinema yapıyorum.” röportajından, alıntı: ntvmsnbc.com

Bakmaya doyum olmuyor.

Elbette! Bu filmin var olma sebebi, bir gün gidip Gaspard Noe’nin çok beğendiğim “Dönüş Yok / Irréversible” filmini seyretmem ve Monica’nın olağanüstü varlığının şok edici etkisinde kaldığım içindir. Sinema tarihinde, böyle bir şeyi hiç görmedim; Marilyn Monroe bile hiç böyle oynamamıştı. Aktrislerin yeteneğini mukayese etmiyorum, ama gözüpeklik, hareketlerdeki serbestlik, vücut, giyinik kalarak ortaya çıkarılan bu taşma, bunları mukayese ediyorum. O zaman kendime dedim ki: “Bu benim için, bu yüzden sinema yapıyorum.” röportajından, alıntı: ntvmsnbc.com

Bakmaya doyum olmuyor.

Cnm fotoğraflarına hiç bakmadn mı?Çıplak sahnelerini hiç mi görmedin?Sütyendeki haliyle hiç bir mi normaldeki göğüsleri?bnm 85 beden göğüslerim var şuan ve onn çıplakkenki haliyle aynı ama destekli sütyen kullanmaynca oooo kadar iri durmuyor.Göz var nizam var yapmayın yahu ve hemen hemen her flmnde sevişiyor güzel olabilir ama oyunculuğu sıfır bir kadın.eva greeninde iyi göğüsleri ve vücudu var o da erotik filmlerde rol aldı ama kadnın her yernnde mimik akıyor güzeli anladkta hiçbir mimik kullanmayan bir kadn için oyunculuğu göz ardı edilemez dmek pek saçma geldi bna

Canım sen Monica'nın Malena, Beni Ne Kadar Çok Seviyorsun, Dönüş Yok filmilerine aç bir izle orda zaten farkı görürsün yapma ya!!! Sevişmediği filmleri de var kaldı ki açık sahneleri olsa da olmasa Monica Bellucci iyi oyuncudur... Nokta.

Yapmayın arkadaşlar gögüsleri büyük diye beğenilmiyor bu kadın zaten .
Farklı bir aurası var insanı içine çeken .Gögüsleri küçük olsa da böyle ,büyük olsa da.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…