Mol gebelik/Üzüm gebeliği yaşamış olan varmı?

komşumdan yeni geldim tıka basa yedik yaptıklarımızı :KK39: :KK39: :KK39: benim içinde iyi oldu açıldım birazdan yoksa ewde cok sıkılmıstım :KK36: :KK36: :KK36: :KK36: :76:

bak ne güsel..böyle böyle atlatacaksın.Bak biz Ayşe ile burda tanışmıştık...Sonra öğrendik ki aynı sitede oturyoruz..sadece bir kere bahçede buluştuk uzun uzun konuştuk..o kadar iyi geldiki bana anlatamam sana...eşim belkide Allah sizi birbirinize destek olun diye buluşturdu demişti.daha sonra benim işlerimin yoğunluğundan görüşemedik....ama seni anlayan birileri ile vakit geçirmek gerçekten çok iyi geliyor...

bak ne güsel..böyle böyle atlatacaksın.Bak biz Ayşe ile burda tanışmıştık...Sonra öğrendik ki aynı sitede oturyoruz..sadece bir kere bahçede buluştuk uzun uzun konuştuk..o kadar iyi geldiki bana anlatamam sana...eşim belkide Allah sizi birbirinize destek olun diye buluşturdu demişti.daha sonra benim işlerimin yoğunluğundan görüşemedik....ama seni anlayan birileri ile vakit geçirmek gerçekten çok iyi geliyor...

iyi gelmezmi hemde nasıl iyi geliyor sabah uyanır uyanmaz ilk işim buraya girmek oluyor bakıyorum birşey yazılmısmı yeni gelen varmı diye :KK16: :KK16: :KK16: hergün en bastan başlayıp okuyorum neredeyse hamile kalanları atlatan arkadaşları okuyunca moral buluyorum iyiki varsınızzz :KK71: :KK71: :KK71: :KK71: Allahım inş kısa zamanda hepimize yavrularımızı nasip eder...

Bu arada bugün ablam doğum yaptı elif bebek geldi:)aynı anda hamile kalmıştık 9 ay geçmiş neredeyse.allahtan hayırlısı tabi....

buarada sen nasılsın burcu komşu gezmeleri iyi gelmiş anlaşılan...:KK1:

aksam çok iyi geldi gerçekten az da olsa unuttum kendimi :KK1: ama hala içimdeki huzursuzluk devam ediyor sanırım hepte edecek :KK36: :KK36: :KK36: tegv e gönüllü olarak başvuruda bulundum inş çağırırlar kafa dağıtmış olurum en azından mürüvet ablada sagolsun cok destek oluyor öyle işte ee sen nasılsın :KK16: :KK16:

aksam çok iyi geldi gerçekten az da olsa unuttum kendimi :KK1: Ama hala içimdeki huzursuzluk devam ediyor sanırım hepte edecek :KK36: :KK36: :KK36: Tegv e gönüllü olarak başvuruda bulundum inş çağırırlar kafa dağıtmış olurum en azından mürüvet ablada sagolsun cok destek oluyor öyle işte ee sen nasılsın :KK16: :KK16:

ben bugün bir tuhafım ya kasıklarım ağrımaya başladı şimdide.dayanılmaz değil :)9 ya ben sana özelden yazamıyorum.mürüvetten başka mol gebelik geçiren birini tanımıyorum.olsada söylemezler zaten ben kimseye benimki molmuş demedim.düşük diyip geçtik.muhtemel onlarda öyle diyordur.bilmem kaçta bir olayınada inanmıyorum düşünsene sadece bizim sitede mürüvetle ben varız.bakalım kaç kişi daha vardır ya.neyse sıfırlandıktan sonrada artan oluyormuş ama forumda kimsenin artmamış.çooook küçük ihtimal.canım ben bununla ilgili çok makale okudum hatta ingilizce makaleler bile okudum.rahat ol artmıycak ferah tut kendini.kaç kişiyiz bak forumda hiç kanser olan var mı??yok.artan var mı??? O da yok.

ben bugün bir tuhafım ya kasıklarım ağrımaya başladı şimdide.dayanılmaz değil :)9 ya ben sana özelden yazamıyorum.mürüvetten başka mol gebelik geçiren birini tanımıyorum.olsada söylemezler zaten ben kimseye benimki molmuş demedim.düşük diyip geçtik.muhtemel onlarda öyle diyordur.bilmem kaçta bir olayınada inanmıyorum düşünsene sadece bizim sitede mürüvetle ben varız.bakalım kaç kişi daha vardır ya.neyse sıfırlandıktan sonrada artan oluyormuş ama forumda kimsenin artmamış.çooook küçük ihtimal.canım ben bununla ilgili çok makale okudum hatta ingilizce makaleler bile okudum.rahat ol artmıycak ferah tut kendini.kaç kişiyiz bak forumda hiç kanser olan var mı??yok.artan var mı??? O da yok.

mürüvet abla aynı sitedeyiz diyince bende cok sasırdım 2000 kişide olan şey sizimi buldu dedim :KK1: bende çok araştırdım kanser olanı hiç duymadım durumu ters gideni hiç duymadım hatta mürüvet abla 39 defa yasayan varmıs dedi hemde komplet :KK52: :KK52: :KK52: artıncada değer kemoterapi ilacı verliyormus oda cok iyi yanıt veriyormuş şükür tedavimiz var Allahım bu derecelere getirmez inş da kaderinde önüne geçilmez yaşayacağımız ne varsa yaşayacağız işte ... keske benim doktorumda bana 6 ay dese dünyalar benim olur :KK31: hayırlısı artık ... bende internette çok araştırdım facede yazmadıgım sayfa kalmadı kimi bulduysam hepside atlatmıs şükürrr umarım bende bu şanslı kişilerden olurum sizlere çooooooook tşk ederim hepimiz birbirimiz için dua edelim :KK16: :KK16: :KK16: :KK16:

bu arada geçmiş olsun bulayse dikkat et kendine haftasonu bol bol dinlen :KK71: :KK71: :KK71:

sağol canım 39 kere töbe töbe nasıl oluyor ya 18 yaşında hamile kalsa 6 ay beklese 18 daha koy 36 yaşında oluyor.ki hemen hamile kalması gerekir.neyse allah büyük...mevlanın bir sözü vardır çok beğenirim

der ki
dün dünde kaldı cancağızım bugün yeni şeyler söylemek lazım :)

sağol canım 39 kere töbe töbe nasıl oluyor ya 18 yaşında hamile kalsa 6 ay beklese 18 daha koy 36 yaşında oluyor.ki hemen hamile kalması gerekir.neyse allah büyük...mevlanın bir sözü vardır çok beğenirim

der ki
dün dünde kaldı cancağızım bugün yeni şeyler söylemek lazım :)

bende cok şaşırdım 9 kere yaşayanı okudumda 39 da neymiş :KK1: :KK1: :KK1:
bende şu sözü çok severim :
Ben Bir Garip İnsanım.. Ne Tahtım Var, Ne Tacım.. Tut Elimden ALLAH'ım.. Yalnız Sana Muhtacım..!
N.Fazıl Kısakürek

bende cok şaşırdım 9 kere yaşayanı okudumda 39 da neymiş :KK1: :KK1: :KK1:
Bende şu sözü çok severim :
Ben bir garip insanım.. Ne tahtım var, ne tacım.. Tut elimden allah'ım.. Yalnız sana muhtacım..!
N.fazıl kısakürek

9 kerede çokmuş da düşünsene 39 kere yaşayan kişi bir yıl beklese 18 yaşlında evlense şimdi 57 yaşında olur :KK1::KK1:töbe töbe akşam akşam saçma sapan güldüm ya sinirlerim bozuldu salak salak gülüyorum bil.başında ya .allah onada sabrını versin.

9 kerede çokmuş da düşünsene 39 kere yaşayan kişi bir yıl beklese 18 yaşlında evlense şimdi 57 yaşında olur :KK1::KK1:töbe töbe akşam akşam saçma sapan güldüm ya sinirlerim bozuldu salak salak gülüyorum bil.başında ya .allah onada sabrını versin.

psıkolojısini düşünmek bile imkansız yaaa kompletmiş birde biz daha birinin etkisindeyiz o okadar yaşadıgına göre eşide terk etmemiş demekki kim bilir kaç doktorunu emekli etmiştir :78: :78: :78:

psıkolojısini düşünmek bile imkansız yaaa kompletmiş birde biz daha birinin etkisindeyiz o okadar yaşadıgına göre eşide terk etmemiş demekki kim bilir kaç doktorunu emekli etmiştir :78: :78: :78:

burcu ya öldüm valla o kadar komikte ne var anlamadım yazamıyorum gülmekten sinirlerim bozuldu...:26:

Allahım kimselere yaşatmasın ağlancak halimize gülüyoruz işte :KK9: :KK9: oynatmaya az kaldıııııııııı doktorum nerdeeeeeeeeeeeeee :KK36: :KK36: :KK36: :KK36:[

AKLIMA TÜRLÜ TÜRLÜ ŞEYLER GELDİ GÜLDÜM YA İYİSİN İYİSİN AĞLANACAK BİR ŞEY YOK.ÇOK UYKUM GELDİ EŞİMDE HALA GELMEDİ.BEN KAÇIYORUM CANIM İYİ GECELER...:KK34:

X