Mol gebelik/Üzüm gebeliği yaşamış olan varmı?

canım ilk gebeliğim mol değildi.neden yok çözüm yok...bizde çok araştırdık ama sadece beklemekten ve dua etmekten başka çare yok..Şu ana kadar değerlerim düştü ve sıfır..bu hafta tekrar kan vercem

benim doktorum başkent üni hastanesinde tahliyemide orada yaptılar.çok zor günlerdi.tanışalım gerçekten.bu zor günleri sizi anlayan kişilerle geçirmek morelimizi yükseltebilir.

hepimize çok geçmiş olsun arkadaşlar hepimizin duygu ve düşünceleri yaşadıklarımıza göre aynı gelişmiş ilk başlarda korku ve endişeyle.allahım kimseye bidaha yaşatmasın beterinden korusun.bende 29 ekimde boş gebelikten kürtaj oldum ve sonra ardından palsiyol mol yaşıyorum yarın 3. kan değerime bakılcak inş. yine düşüş olmuştur

umarım herşey yolunda gider benimki eylül sonunda sıfırlandı...

benim doktorum başkent üni hastanesinde tahliyemide orada yaptılar.çok zor günlerdi.tanışalım gerçekten.bu zor günleri sizi anlayan kişilerle geçirmek morelimizi yükseltebilir.
evet kesinlikle katılıyorum sana...bazen kontrollere bile gitmiyorum tahlilleri acilden yaptırıyorum..hamile bayanları görünce ne kadar kendimi tutsamda yanamıyorum neden ben demekten. ben realin orda oturuyorum sen nerde otuyorsun..

ben de realin orda oturuyorum:))bundan sonrasını özeline atacağım.kontrol edersen sevinirim.

geçmiş olsun sevo20.ummarım hepimiz kan değerleri hızla düşer ve bebişlerimizi bir an önce kucaklarız.

muru ben şuan tedavi uygulamıyorum.. 6 ay oldu korunmayı bırakalı henüz bebiş haberi yok :) eşimde varikosel çıktı.. geçen ay ameliyat oldu spermlerin toparlanması 3 ay sonra dediler oyüzden bu aylarda pek umudum yok.. size tavsiyem bu bekleme süresinde doktor gerek yok desede bi sperm testi yaptırın ve eşiniz bi ürologa gitsin.. herşey zaman kaybı oluyo yoksa.

canım çok geçmiş olsun...ben bu sayfayı senin yazdıklarından buldum ve 2009 yılından bu yana yazdıklarını okumuştum bir gün çok etkilendim o yüzden üye oldum.Dolayısı ile eşinin durumundan da haberim vardı tedavi diye onu sormuştumm.Ama inanıyorum artık bende hepimiz mutlu olucaz bu kadar sabretmemizin mutlaka bir meyvesi olacaktır.hoşçakal

darısı başıma inş. muru papatya.benim bu hafta 140a düşmüş.sağol bulayse amin inş.

maşallah canım çok hızlı düşmüş valla.benimki eylülde sıfırlanmıştı.İnşallah herşey böyle hızlı gelişir..1 yıllık süreçte hızlı bir şekilde geçer ve sağlıklı bebişlerimizi kucağımıza alırız..

evt cnm hızlı ilerliyoduk ama dokt. sordum bu hafta sıfırlanırmı diye yok dediama olsun çıkışlar olmasın tek.amin cnm dualarımız hep aynı senin ilk mi olcak hayırlısıyla bebiş 2.mi?benim bir oğlum var 9 yaşında

maşallah ne güzel çok şanslısın. ben daha annelik duygusunu tadamadım ne yazıkki...

her şeyin bir zamanı var cnm hiç canını sıkmadan sabırla duayla bekle allahım senin de yüzünü güldürecek kucağını dolduracaktır eminim.

ama cnm seninki 47000 de imiş ben 29 eylülde boş gebelikten kürtaj oldum patoloji sonuncundada mol gebelik çıktı ogün hemen kana bakıldı 947 filandı oyüzden hemen düşüş oldu yani değerler seninki gibi yüksek değildi ondan bakalım yarın yine gidicem inş. yine düşüş olmuştur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…