Mol gebelik miş sonucum kizlar bu konu hakkinda yardımci olurmusunuz

Merhaba ne yaptınız genetik testlerinizi yaptırdınızmi

Ben de mol gebelik geçirdim kızlar parçayı aldılar kürtajla. Şimdi 4 yaşında bir oğlum var. Ama doktorunuza harfiyen dinleyin lütfen tekrarlama riski var o yüzden sürekli Doktor'un önerdiği şekilde kontrolleri yaptırın bthcg kontrolüne gidin onun sıfırlanması gerekiyor. Ve doktorun dediği gibi 1 yıl bekleyin. 6 ay diyende var ama bu bir bozuk hücre vücudunuza girip sizi kansere bile çevirebilir. 1 yıl sonunda gebe kaldım. Ve çok şükür tekrarlamadı.

Geçen hafta gittim.doktorda aynısını dedi 5 ay da yim hala korunuyorum hassasiyetiniz için teşekkür ederim burdaki arkadaşlara çoğu doktor 6 ay demiş diyorlarki kitapdaki bilgi 1 sene ama ben 3 tane doktora gittim aymış şeyi.soylediler 1 sene bastira bastira hayirlisi inşallah

Degerlerim 3 ay icjnde sıfirlandi gercekten hastyalikli bir seydi rengim cok kotuydu surekli kusuyordum Allah kimsenin basina vermesin insallah

Bana doktorum 6 ay dedi ama başka doktorada daha gitmedim ne dicek bilmiyorum beta gerçekten yavaş düşüyor 6 oldu şimdi hala 0 lanmadı maalesef bir buçuk ay oldu kürtaj olalı

Merhaba ne yaptınız genetik testlerinizi yaptırdınızmi
Evet yaptırdım kan verdim ama sonuc en erken bir ay sonra dediler bekliyorum bende sizde yaptırdınız mı acaba birde eşinizde kan verdimi sadece siz mi verdiniz genetik test için bizde eşimden de istediler kan

Evet yaptırdım kan verdim ama sonuc en erken bir ay sonra dediler bekliyorum bende sizde yaptırdınız mı acaba birde eşinizde kan verdimi sadece siz mi verdiniz genetik test için bizde eşimden de istediler kan
Eşimde verdi ama sonucu alırken gelmedi bana verdiler eşimin sonucunu ben aldım sonuç temiz çıktı ama kan pıhtılaşma varmış benim bi o cıktı

Eşimde verdi ama sonucu alırken gelmedi bana verdiler eşimin sonucunu ben aldım sonuç temiz çıktı ama kan pıhtılaşma varmış benim bi o cıktı
Bana doktorum 6 ay dedi ama başka doktorada daha gitmedim ne dicek bilmiyorum beta gerçekten yavaş düşüyor 6 oldu şimdi hala 0 lanmadı maalesef bir buçuk ay oldu kürtaj olalı
Normal de mol gebelik olmayanların da sıfırlanması geç olabiliyor yine iyi düşmüş benimde 3 cu adetimde sıfırlandı inşallah bir an önce sıfırlanır ki ikinci adetinde bence sıfırlanır seninki

Normal de mol gebelik olmayanların da sıfırlanması geç olabiliyor yine iyi düşmüş benimde 3 cu adetimde sıfırlandı inşallah bir an önce sıfırlanır ki ikinci adetinde bence sıfırlanır seninki
İnşAllahh getçekten çok zor süreçler rabbim yardımcımız olsun

Yaaa ondan mı olurmuş peki mol gebelik fln
Bilmiyorum ama sebeb o değildir diye düşünüyorum ilk düşüğüm ondan ama gelişmedi bebek çünkü durdu mol gebelik değildi ilki. ikincisi mol gebelik geçirdim iki spermin bir yumurtayı dölledigi için oluyormuş yada çekirdeksiz bir yumurta spermle buluştuğu için oluyormuş birisi parsiyel biride komplet mol sebebleri ama kan pıhtılaşması erkenmi bilmiyorum tam

Aynen ben de öyle ilk kürtajdaki boş gebelik dendi mol değildi ama ikimci kürtaj da parsiyel mol çıktı patolojide
Size doktorunuz iğne vuruncaksınız fln dedimi hamileliğinizde

Aynen ben de öyle ilk kürtajdaki boş gebelik dendi mol değildi ama ikimci kürtaj da parsiyel mol çıktı patolojide
Size doktorunuz iğne vuruncaksınız fln dedimi hamileliğinizde
Bir doktora gösterdim hemotolojiye git dedi anlamadım aslında sormadımda sadece bir yıl çok uzun bir süre şartmı dedim dediki hastalıklı bi durum tekrar etme riski var dedi rahmin zaten 6 ayda dinlenmiş oluyor ama bu tekrar niks ederse mesela hamileliktenmi yoksa hastalık mı nüksetti onuda bilemeyeceğiz dedi pıhtılaşma testini yapan doktor dedi ya hap ya iğne verilir hamile kalınca dedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…