Modelin adı ne

hayalhane

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
2 Temmuz 2016
1.013
1.738
Biliyorum yeri burası değil ama ait olduğu forum en son 2 ay önce mesaj almış, Yaz olduğundan kimse yok oralarda :) Aşağıda resimdeki modelin adı ne ? Çift pirinç diye okudum ama diğerlerine bakınca çift pirinç farklı duruyor. Bilenler bir el atsın lütfen.

Eklentiler

• orgu-erkek-atki-modelleri.jpg
    46,8 KB · Görüntüleme: 275
Ben bunu sevgililer günü için örmek istemiştim ama bilen birini bulamadım Pirinç ördüm verdim en son Bilen olursa bende öğreneyim

Caprazlama olabilir miymis acaba? Annem de beğendi taktı şimdi biz de araştırıyoruz :))

Caprazlama olabilir miymis acaba? Annem de beğendi taktı şimdi biz de araştırıyoruz :))
Hadi hep bir elden bulalım :) Çaprazlamayı bilmiyorum ama netten uyan model bulamadım. Değil galiba

Çok teşekkürler ama bunlar da değil

Ben bunu sevgililer günü için örmek istemiştim ama bilen birini bulamadım Pirinç ördüm verdim en son Bilen olursa bende öğreneyim

bulan bana da desiin:)

İngilizce bi siteden buldum videolu anlatımı net , ordan bakarak çıkarılabilir model http://cottonandcloud.com/blog/free-pattern-extra-warm-mens-scarf-women-can-definitely-wear-it/

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…