Modelin adı ne

hayalhane

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
2 Temmuz 2016
1.013
1.738
Biliyorum yeri burası değil ama ait olduğu forum en son 2 ay önce mesaj almış, Yaz olduğundan kimse yok oralarda :) Aşağıda resimdeki modelin adı ne ? Çift pirinç diye okudum ama diğerlerine bakınca çift pirinç farklı duruyor. Bilenler bir el atsın lütfen.

Eklentiler

• orgu-erkek-atki-modelleri.jpg
    orgu-erkek-atki-modelleri.jpg
    46,8 KB · Görüntüleme: 275
Ben bunu sevgililer günü için örmek istemiştim ama bilen birini bulamadım :işsiz: Pirinç ördüm verdim en son :KK70: Bilen olursa bende öğreneyim :KK51:

Caprazlama olabilir miymis acaba? Annem de beğendi taktı şimdi biz de araştırıyoruz :))

Caprazlama olabilir miymis acaba? Annem de beğendi taktı şimdi biz de araştırıyoruz :))
Hadi hep bir elden bulalım :) Çaprazlamayı bilmiyorum ama netten uyan model bulamadım. Değil galiba

Çok teşekkürler ama bunlar da değil

Ben bunu sevgililer günü için örmek istemiştim ama bilen birini bulamadım :işsiz: Pirinç ördüm verdim en son :KK70: Bilen olursa bende öğreneyim :KK51:

bulan bana da desiin:)

İngilizce bi siteden buldum videolu anlatımı net , ordan bakarak çıkarılabilir model http://cottonandcloud.com/blog/free-pattern-extra-warm-mens-scarf-women-can-definitely-wear-it/

X