Mizgin ile sohbet ediyoruz.... ayrıca ona kan arıyoruz...

tsk ederım msjlarınız ıcın:) ama bn ıyı deqılım kotumyum bu aralar :KK43::KK43::KK43:
canim benim atlatirsin sen yalniz cicegimin dedigi gibi dinlenmene bak yorma kendini opuyoruz kocaman tekrar gecmis olsun
haaa bide unutmadan benden duymus olmaa kallis ablanin kizi bir orduyla sana gelceklermis ziyarete ne guzel diymi kaydirigubbakcemile3

mizgincim hemencecik iyileş bak izmire bahar geliyor sonunda seni bekliyor sanırım geç geldi çünkü
ağrıları falan düşünmemeye çalış başka şeyler düşün iyileştiğini gönlünce gezip eğlendiğini düşün iyileşeceğine bunların hemen geçeceğine odaklan çok dua et
mutlaka faydası olacaktır iyi düşün iyi olsun derler sen sakin ol sadece dinlen ve olumlu düşüncenin gücüne inan canım

Evet her zamn olumlu dusunuorum ztn :) ızmırıde cok merak edıorum ınsallah gelırım dedıklerıne gore ısmır cok guzelmıs :)) bnde gelmek ıstıorum bakalım kısmet ısalah gelırım :)))

Evet her zamn olumlu dusunuorum ztn :) ızmırıde cok merak edıorum ınsallah gelırım dedıklerıne gore ısmır cok guzelmıs :)) bnde gelmek ıstıorum bakalım kısmet ısalah gelırım :)))

Aahh bidenem İzmir güzeldir,güzel olmazmı:teytey:
Benim anne tarafım İzmirli,kaldık Ankara larda:1closedeyes:
Toplanıp gidelim bi gün,bak teyzemde var benim ordakaydirigubbakcemile5:eek:
Yalnız başına yaşıyo zaten.a.s:1hug:a.s.:nazar:

sen gel izmir e dinlenmeye vaktin olmaz seni ağırlayacak çook ablaların kardeşlerin var brda. ayrıca çaktırma izmir hiçbiryere benzemez en güzelidir een Şeniz

ooo izmire falan gidiliyo bende gelirim mizgin gelirse izmire zaten gelmek istiyoduk emelcim anlasilan bu yaz epey misafirin olucak insallah
mizgincim hangi sehire gitsen bir suru sevenin var canim cook sanslisin eh iyilesince soyle bir turkiyeyi dolassan seni agirliyacak birsuru sevenin var bitirince yurt disinada acil bence yurt disindada bizler variz bellimi olur hayat bu hic aklinda yokken allah insani nerelere gonderiyo kader kismet hayat surprizlerle dolu deeniliyo ya gercekten cok dogru hadi gorusuruz canim

ilk ben davet ettim karışmam bende kalacak mizgincim
çok sevidim canım olumlu düşünmene ayrıca ben de çok ciddi hastalıklardan kurtuldum birazı bana hatıra kaldı gerçi ama kurtuldum çoğundan olumlu düşünerek tabiki sende atlatacaksın bu hastalığı sadece inanman yeter ve de tıbba güvenmen
gerisi yüce yaradanın yazgısı zaten kafa yormaya değmez ne olacaksa oluyor değil mi yazıldıktan sonra

17de7.gif

öpüyorum bebişim.tatlı rüyalar.yarın inşallah daha iyi olacaksın.

haberlerini aldık dinleniyormuşsun şimdi iyi uykular sana melekler göndersin Rabbim seni korusunlar diye inşallah

Babanı kandırıp seni ben götüreceğim :lepi: ( kendimide nasıl araya kattım ama gesmeklerden geri kalmıyım demi :roflol:)
haberlerini aldık dinleniyormuşsun şimdi iyi uykular sana melekler göndersin Rabbim seni korusunlar diye inşallah
Mizgin aldığı ilaçlar ile kendini kötü hissediyor, ateşleniyormuş ama emelim öyle güzel şeyler söylemişsinki düşünce gücüyle atlatacaktır bu etkileri.. Mizginim emel ablanın dediği gibi sürekli baharı, yazı, denizi ve sokaklarda sevgiyle koşturan insanları düşün bende bu hastaneden çıkacağım aranıza katılacağım de bak daha çabuk geçecektir herşey...

mizgincim bugünde güneş saklandı bulutların arkasına sen iyileşmeden açmıycak galiba seni bekliyor mutlaka başka anlamı yok 7 yıldır burdayım baharın bu kadar inat ettiğini görmedim inan

kallisim beni 2 yıldır bilir neler yaşadık birlikte hep paylaştım onlarla ama hepsi geçti gitti çok şükür bugün ayaklarımın üstünde sapasağlam duruyorum sağlığımın kimseye zararı yok bana bile geçip gitti zor zamanlar
hayat hepimize sürprizler hazırlıyor böyle bu günlerde geçecek hepsi hatıra kalacak masal gibi olacaklar çok uzakta bir zamanlar diye başlayacak masalların başlangıcı sabırlı olmalıyız herşeyin bizim iyiliğimize olduğunu asla unutmamalıyız

yaşarken zorlandığım anlarda niye ben niye şimdi diye sormadım değil ama atlattıktan sonra anladımki hepsi beni hayata daha sağlam hazırlamak içinmiş sen de çok güçlü olacaksın eminim bu günler geçip gittikten sonra geriye sadece tebessümle anacağın hatıralar kalacak

şimdi canın yanıyor belki belki de çok sıkıldın aynı yer aynı insanlar ama geleceğin sana neler getirebileceğini düşün hep güzel hayaller kur
düşünceler alışkanlığa alışkanlıklar bir gün gerçeğe dönüşürmüş canım

ay ben ne uzattım yine biri hak verdi ya artık kimse tutmasın beni şımardıkça elimi tutamıyorum normalde dilimi de tutamam zaten

sana iyi dinlenmeler bgünler sağlıklı hayatının başlangıcı olsun inşallah

ahh izmir ahhkaydirigubbakcemile3simdi dahada meraklandım..yaLnız bnde sizi d.ßakıra beklioorum gelirsiniz insallah..:))))

ewt aldım iLaçlar cok agırdı ateslerım oluodu ama suan cok ıyım:dance:

Dahada iyi olacaksın inşallah.:Saruboceq:KK70:üşünsene bi tarafta İzmir:1hug:,bi tarafta Diyarbakır.kaydirigubbakcemile5Daha ne olsun..:dance::dance:

onelastgoodbye13_izmir_yeni_yil_b.jpg

izmirkusadasi.jpg

i_zmir.jpg

izmir8.jpg

Bak sana ne getirdiimm:eek:,atlayasım geldi walla içine.kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

mizgin en alttaki resimde tam ortada sarı 3 katlı eski bir bina var benim işyerim onun tam arkasında
hemen gel bekliyorum kapıya çıkıp alıcam seni

bugünlük iyi akşamlar sana rahat uykular ben aşağı iniyorum

ya bn hmn ızıre gelıorum :p :)))))))))

mizgin en alttaki resimde tam ortada sarı 3 katlı eski bir bina var benim işyerim onun tam arkasında
hemen gel bekliyorum kapıya çıkıp alıcam seni

bugünlük iyi akşamlar sana rahat uykular ben aşağı iniyorum

Ses seda yok.fisfisfisMizgin ızmir emi gitti ne?kaydirigubbakcemile3

X