Mizgin ile sohbet ediyoruz.... ayrıca ona kan arıyoruz...

selam mizginim izmir ayagimiza gelmis yaaaa 12 yildir izmirin uzerinden gelip geciyorum bir turlu inip su guzellikleri gormedim ben yahuu
emelim sen ne guzel yerde calisiyomussun kizim benim boyle guzel manzarali yerde isim olsa 24 saat calisirim kiz
mizgin bu fotolari gorunce benimde izmirde olasim geldi yaw hayat bize yapsin surprizini gorelim su izmiri ben gormesem bile sen cabuk iyilesip gor mizginim seni dort gozle bekleyen ablalarin var hatta kallisim kendi goturcek seni bu kadinda gezme olunca hemen atliyo ben diye sen eksik kalma emii:eek:ayyyy heyecan yaptim simdi olurmu olur valla mizgin cabuk iyiles yaz kapida canimkaydirigubbakcemile5

evet zenancım ofisin manzarası müthiş gerçekten ben de çok memnunum işyerimden canım sıkılmaz deniz yeter
mizgincim geldin de ben mi kaçırdım acaba:)

mizginim nasilsin bitanem bugunlerde ugra canim arada a.s. cok opuyorum canim
kizlarimda opuyolar hep seni soruyolar ablasii

saolsunlar tsk ederım bnde sızı ve kızlarınızı cooooooooooooooooooookk opuorum :)))))

saolsunlar tsk ederım bnde sızı ve kızlarınızı cooooooooooooooooooookk opuorum :)))))
canim nasilsin bitanem sagol canim opucuklerin icin seni cok sevdik biz mizgin saglikli guzel gunler diliyorum caniiim firsat buldukca ugra canimyerimseniben

mizginim sen gelmeyince bzim topik arkalara gitmis kiiiiz
kocccaaammmannn opyuoz seniiii
bizim topigi yalniz birakma caniiimmm ben heeep ugruyom sen geldinmi diyeeyerimseniben

mizginim guzel haberler aldim gulum yine ziyaretcilerin varmis bircok hemde neeeee guzelll dahada gelceklermiis ohhh iyisin masallah dahada iyi olcaksin hadi bakalim birazda senin elindeee guclu ol guzel seyler dusun hisset hersey guzel olsun tamammi datlum giymatlum bidenem haddi geldiginde ben geldim de butun ablalar hemen gelir sohbete ok mi

merabalar..!! nasılsınız? bu aralar pek gıremıorum.Hastanemızın ınt.kopmustu 1 hafta fln ınt.gıremedım ama sımdı burdayım :dance:doktorlarım kan dergerlerımın duzeldıkten sonra eve göndereceklerını soledıler.Dort gozle eve gıtmeyı beklıorum ınsallah en yakın zamnda cıkarım,sonrada antalya gıtcem,dun babamı aramıslar gettırın kontturol edelım dıe babamda ewde olmadımızı belırttı ıns.en yakın zamnda nakıl olurum.Uc ay ıcınde yapacaklarını soledıler ama halla kesınlesmıs degıl.en yakın zamnda nakıl olurum ıns.sonrada ver ellını ızmır:sm_cool:kendınıze ıyı bakın hepinizi kocaman opuorum..:1hug:

mizgin tatlım bu güzel haberlerine çok sevindim.
hadi hayırlısı olsun tatlım.
öpüyorum seni tatlişko

merabalar..!! nasılsınız? bu aralar pek gıremıorum.Hastanemızın ınt.kopmustu 1 hafta fln ınt.gıremedım ama sımdı burdayım :dance:doktorlarım kan dergerlerımın duzeldıkten sonra eve göndereceklerını soledıler.Dort gozle eve gıtmeyı beklıorum ınsallah en yakın zamnda cıkarım,sonrada antalya gıtcem,dun babamı aramıslar gettırın kontturol edelım dıe babamda ewde olmadımızı belırttı ıns.en yakın zamnda nakıl olurum.Uc ay ıcınde yapacaklarını soledıler ama halla kesınlesmıs degıl.en yakın zamnda nakıl olurum ıns.sonrada ver ellını ızmır:sm_cool:kendınıze ıyı bakın hepinizi kocaman opuorum..:1hug:

ayy tatlışım benim ne güzel haberler verdin bize çok mutlu oldum Şeniz :nazar: :nazar: :nazar: topik başlıklarını şimdiden görebiliyorum sositososito
^^mucizemiz mizginimiz izmir e geliyor ^^
^^ iştee mizginle buluşma fotoları^^
ay şimdiden heycan yaptım :sm_cool:

Canısı,çok sevindim.ŞenizNe güzel haberler.İzmir planı bile yapılmış.kaydirigubbakcemile5Bekle bizi İzmir geliyoruz.:sm_cool::dance: Kim tutar bizi..:eek:.

ayy tatlışım benim ne güzel haberler verdin bize çok mutlu oldum Şeniz :nazar: :nazar: :nazar: topik başlıklarını şimdiden görebiliyorum sositososito
^^mucizemiz mizginimiz izmir e geliyor ^^
^^ iştee mizginle buluşma fotoları^^
ay şimdiden heycan yaptım :sm_cool:

Canısı,çok sevindim.ŞenizNe güzel haberler.İzmir planı bile yapılmış.kaydirigubbakcemile5Bekle bizi İzmir geliyoruz.:sm_cool::dance: Kim tutar bizi..:eek:.

Offf arkadaşlar benide heyecanlandırdınız:sm_cool: bende gelecem:teytey: Mizgin'in arkasından fotolara kulak yapacam yoksa başka bişi için gelmiyorum:roflol:

Mizgin'im canım, bebeğim hoşgeldin şekerciğim, çok özledik seniŞeniz

canım beniiimm.ayy çok sevindim tatlım yaa.ne güzel haberler verdin.

inşallah tatlım inşallah.nakil olursunda istediğin heryere gidersin allahın izniyle.

çok öpüyorum canım.bol şifalar.:1hug:a.s.

mrblar..sizlere çok ıyı bır haberım war..emınım bnım sevındım kadar sızde sevınırsınız =) bn brzdan taburcu olcam.evime gıdıp 1 hafta dınlencem sonrada antalya gıtcem allahın ıznıyle =)hepınızı cooooook opuorum kendınıze ıyı bakıosunuz...

mrblar..sizlere çok ıyı bır haberım war..emınım bnım sevındım kadar sızde sevınırsınız =) bn brzdan taburcu olcam.evime gıdıp 1 hafta dınlencem sonrada antalya gıtcem allahın ıznıyle =)hepınızı cooooook opuorum kendınıze ıyı bakıosunuz...

alkisalkisalkis alkisalkisalkis :teytey: sana iyi dinlenmeler cnm buraya uğramayı unutma ama Şeniz

canım benimmmmm bende seni merak ediyordummmm...
tatlım benim ALLAHA emanet ol...
güzel haberlerini bekliyoruz 4 gözle...

X