Mizgin ile sohbet ediyoruz.... ayrıca ona kan arıyoruz...

Mizgin cim günaydın tatlım,hafta sonu tembellik günü.Bende anca kalktım.a.s. a.s.

günaydın aynen bnımde bu gün tembeliğim tutu az önce kalktım [ 15:00] kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

demekki herkes tembel bugün..
bende 15:00 da diil ama 11:00 da kalktım:)
mizginim tatlım nasılsın birtanem....

merhaba mizgincim.nasılsın.bende amasyadan kokulu kokulu öpücükler yolluyorum tatlım,çok hoşsun biliyormusun.:1hug:Şeniz

slm güzeller iyi hafta sonları dilerim herkese mizgincim öptüm fıstık

selam ben bugun yetisemedim size herkez gitmis bu saatte
sabah okursunuz diye yaziyom misafir vardi ugrayamadim olsun nasil olsa mizgin sabah bakar buraya bende ona simdiden gunaydiiin canim deyim nasilsin diyeyim bizler iyiyiz caniim seni ozledikce kizlarlan resimlerine bakiyoz onlar simdi uyuyolar ben seni opuyom gene ugrarim hadi ba$ ba$ simdilik canim

Günaayyddıınn a.s.,bu saatte.Saatler ileri alınmış,her şeyimiz alt üst oldu yine..:1shok:a.s

mrß..ewt ya hersey alt üst oldu bıde bu aralar ıyı deqılım:S aqrılarım fln war bıde dun fenalastım bı baygınlık fln gecırdım:KK43:

mrß..ewt ya hersey alt üst oldu bıde bu aralar ıyı deqılım:S aqrılarım fln war bıde dun fenalastım bı baygınlık fln gecırdım:KK43:

Geçmiş olsun canım beniimmŞeniz,dinlenmeyi ihmal etme.:nazar::1hug:Biz hep buralardayız,merak etme sen.Ne zaman uğrarsana.s

Günaayyddıınn a.s.,bu saatte.Saatler ileri alınmış,her şeyimiz alt üst oldu yine..:1shok:a.s
evet cicegim artik daha erken kalkacaz ben ogrenciyken bu saatlerin alindigi zamani unutuyodum heryil bu ilk yaz saatinde okula bir saat gec giderdim e tabi eveli tv yide cok izlemiyoduk biz erkenden yatiyoduk sabah bi giderdim okula 2 ders baslamis utanirdim artik yavasca sirama gecer buzulurdum

caniim cook gecmis olsun simdi nasilsin dikkat et kendine fazla yorma ok hadi optum simdilik gerci sen simdi uyuyosundurŞeniz guzel uykular canim yarin gorusuruk

ana kizi uyuyo diye optuk ustunu orttuk uyandi isigi yandi iyimi opelim derkenmi uyandin yoksa kiz tuh be mizgin yat uyu ablacim artik gec olduu aaa yarin gorusuruz

tatlım benimm kıyamam sanaaa..
geçmiş olsun dinlen bol bol birtanem..
uyku düzenine filen dikkat et ablacım yaaa...

mizginim ugramamissin canim dun nasilsin bugunlerde iyimisin kendinden haber ver bize ozluyoz seni canim hadi optum simdilik ugrarim yine zaten buraya girdimmi ilk adresim burasi bakiyorum kimse gelmediyse bende bisiy yazmadan cikiyorum bazen hadi gorusuruz ciktim bayy

X