Mizgin ile sohbet ediyoruz.... ayrıca ona kan arıyoruz...

kaydirigubbakcemile3 brz oldu

Banada öyle geldi,kardeşinde Fenerlimi bitanem?kaydirigubbakcemile5
Bizler de hep karışık,maçlarda evler karışıyor..kaydirigubbakcemile
Herkes guruplar halinde,maça gitmemize hiç gerek yok diyorum valla.kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

Mizgini galatasaraylımı yapsak acaba kabul edermi çiceğim .
Olsun biz iki takımıda seviyoruz nasılsa.
Çok öptüm birtanesi seni.kaydirigubbakcemile3

Aslında Mizgin sitede gezdikçe farkedecektirde,oyun bölümünede takılmalı aradahihoyyythihoyyyt
Senin açtığın konuya filan,Fenerbahçemi Galatasarymı tam bizlik..:dance::teytey:

valla eşimde koyu gsli..
ve mizginin kanunda bir parça eşimin kanıda var:)
o yüzden biraz biraz gs li oldu bileeeeeeeeee:)

Aslında Mizgin sitede gezdikçe farkedecektirde,oyun bölümünede takılmalı aradahihoyyythihoyyyt
Senin açtığın konuya filan,Fenerbahçemi Galatasarymı tam bizlik..:dance::teytey:

evet ya hemen linki koyayım buraya çok güzel olur o zaman
mizgincim bak bz bir oyun oynuyoruz burada en büyük kim diye
ben galatasaraylıyım senide bekliyoruz bir tanem
http://www.kadinlarkulubu.com/oyun-bolumu/211104-galatasaray-fenerbahce-hangisi-buyuk.html

mizgincim bu gece evde pc yo ben sana şimdiden iyi geceler demeye geldim Allaha emanet ol

ooooo, bu topic coşmuş iyice. mizgin tekrar merhaba, hmmm başka takımlardan kan verebilen arkadaşlar yok mu? 1. lig karması yapıcaz seni mizgin :jeyyar:

sen de kk müdavimlerden oldun demek artık, aslında uyarı yazmak lazım foruma girişte:

dikkat, bağımlılık yapabilir! delikafadulden delikafadulden delikafadulden

mizginciiim merhaba kuzuuummm

nasılsın bakalım..
pek sık giremiyorum ama hep aklımdasın..

Mizgincim iyi akşamlar tatlım nasılsın bakalım sıkı bir fenerlisin ama bizde cimbomluyuz ama.
Babanla görüştüm canım telefonda senin iyi olduğunu söyledi hatta fenebahçe galatasaray derseniz bilir dedim .
Çok öptüm seni tatlım kaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…