Miyomlu Hatunlar Kulübü

Canım bana da 10 doktor gerekmez dedi bir tanesi ameliyat dedi ve kaç kez tedavi gördüm tüp bebek tedavisi miyomlar varken tutmadı miyomları aldırdım ve ilk denememde hamileyim
Belki aldırmasaydım hala uğraşıyordum hamile kalmak için
Kar zarar hesabı yap kafanda doktorlara göre hava hoş düşük yap göreyim öyle ameliyat ederim kafasındalar tabii olan bize oluyor
Kesinlikle katiliyorum bisey olmaz denilen bebek 19 haftalik dogdu ve miyom ameliyati oldum keske bastan yapsalardi bugune sukur

Güzel dileklerin için çok sağol cnm Rabbim hepinize nasip etsin inşallah bu formda bebek hasreti çeken her kim varsa hemencik hamile kalsın:anneadayı:
Oldu tabi olmaz mı baya bi şiş gezdim gaz olduğu içinde acıyor insanın ameliyat yeri yürüyüş yapmaya çalış bol su bağırsaklar anca bikaç ayda kendine geliyor canım
Hayirlisiyla kucagina alirsin insallah canim

Evet tabiki vardi dikis de kesi de 9 tane miyom cikarildi korunma surem 6 aydi ben ameliyattan 9 ay sonra hamileydim

Bu mesajınız ne kdr iyi geldi anltamam :KK49:Ara ara umutsuzluğa düşüyorum rahmin her yerinde bi kesi var nasıl iyileşir nasıl eski hale döner bebek tutunur vs. böyle olumlu mesajları okudukça ferahlıyor insan:KK200:Darısı da bana inşallah ameliyat sonrası korunma dönemindeyim:KK16:Doktor yapın desin hiç durmucam:halay::halay:

Bu mesajınız ne kdr iyi geldi anltamam :KK49:Ara ara umutsuzluğa düşüyorum rahmin her yerinde bi kesi var nasıl iyileşir nasıl eski hale döner bebek tutunur vs. böyle olumlu mesajları okudukça ferahlıyor insan:KK200:Darısı da bana inşallah ameliyat sonrası korunma dönemindeyim:KK16:Doktor yapın desin hiç durmucam:halay::halay:
Hayirli haberlerini bekliyorum o zaman:anne:

Arkadaslar Istanbul'da iyi bir doktor ariyorum miyom ameliyati icin. Birileriniz onerebilir misiniz?

Ben ilk ogrendiginde 7 cmlik myomum vardi ve daha 2 aylik evliydim. Dusuk over rezervi de cikti. Ameliyata zaman kalmadi. Tup bebek onerdiler bize. Ilkinde asilama deneyekim dedik...ve tuttu.. su an 3 aylik gebeyim. Myom bebekle birlikte buyuyor..su an 10 cm oldu. Agrim oluyor sadece..dusuk tehdidi var dediler. Rabbim izin verirse insallah bebegimi alicam kucagima.. bana da gebe kalamazsin dediler...ama kaldim...umutsuz olmayin..
Doğum yaptınız mı çok zaman geçmiş bilgi almak istedim benim 7 cm miyomum var şuan 8 haftalık hamileyim çok korkuyorum :KK43:

Bende ameliyatimi prof. Doktor bulent duran.a oldum,kendi kadin dogum doktorum da yardimcilik yapti ona.miyomla gebe kalarak hayatimin hatasini yaptim,dusuk oldugunda 5 haftalikti daha..herkese acil sifalar ama nacizane tavsiyem aldirin kurtulun

Bende polip var..Açıkçası cok koyu değil..2. Ve 3. Gün daha köyü.. ve bazen pihtili oluyor..

Bende hic bir sekilde kanama fazlaligi yok ya da baska sorun yok, sadece karnimin ir tarafida biraz sislik ve agri oluyor zaman zaman.

Bende ameliyatimi prof. Doktor bulent duran.a oldum,kendi kadin dogum doktorum da yardimcilik yapti ona.miyomla gebe kalarak hayatimin hatasini yaptim,dusuk oldugunda 5 haftalikti daha..herkese acil sifalar ama nacizane tavsiyem aldirin kurtulun

selamlar ben de düşük yaptım ve miyom olduğunu öğrendim ama şimdi ameliyat mı olmalı olmamalı mı onun düşüncesindeyim. çünkü doktor miyomla yaşayabilrisin, düşüğe miyom sebep oldu diyemeyiz gibi orta konuşmalar yaptı.
Ameliyat sonrası hamile kalamama diye bir durum oluyor mu acaba? Randevum var başka doktora haftaya ama korkuyorum :KK43:
iyileşme süresi ne kadar oluyor?

Merhaba arkadaşlar gercekten zor bi karar ama ameliyat sonrası kuş gibi oluosunuz iyi ki diorsunuz.3 gün önce en büyüğü 7.5 cm toplam 6 miyomun çıkarıldıgi açık ameliyata alindim cokkkk korktum cokkk agladım ya sağ cikamazsam ya rahmim alinirsa diye cok düşündüm ama inanin korktukca ertelioruz olun kurtulun arkadaslar

selamlar ben de düşük yaptım ve miyom olduğunu öğrendim ama şimdi ameliyat mı olmalı olmamalı mı onun düşüncesindeyim. çünkü doktor miyomla yaşayabilrisin, düşüğe miyom sebep oldu diyemeyiz gibi orta konuşmalar yaptı.
Ameliyat sonrası hamile kalamama diye bir durum oluyor mu acaba? Randevum var başka doktora haftaya ama korkuyorum :KK43:

Merhaba ben ameliyat olalı 3 gun oldu kendine dikkat ettikten sonra inan korkulcak bisey yok banyomu yaptim sık sık yuruyorum bol sıvı tuketmek onemli,oyle ciddi agrim sizimda yok gerçekten,bu forumda okudugum bi cumle hep aklimdadir ''her geçen gün daha iyi oluosun''

Merhaba ben ameliyat olalı 3 gun oldu kendine dikkat ettikten sonra inan korkulcak bisey yok banyomu yaptim sık sık yuruyorum bol sıvı tuketmek onemli,oyle ciddi agrim sizimda yok gerçekten,bu forumda okudugum bi cumle hep aklimdadir ''her geçen gün daha iyi oluosun''
Teşekkür ederim cevap için:KK45:
nerede ameliyat oldunuz peki?
Bu tuzlu bi ameliyat mı acep insan parasını da düşünüyor tabi:110:

Cnm geçmiş olsun çok. Mıyomun yeri önemli cok. Yerine göre ol yada olma diyebilir Dr...

Bana basta kapali ameliyat oldugum soylendi ama ogrendimki acik ameliyat olmusum,ameliyattan dort ay sonra gebe kaldim ama malesef bos gebelikmis kurtaj oldum on gun kadar once,simdi dontorum devam et korunma diyo ama ben adet olmayi bekliyorum yinede ameliyat oldugum icin cok mutlu ve daha umutluyum sonrasi icin

Bana basta kapali ameliyat oldugum soylendi ama ogrendimki acik ameliyat olmusum,ameliyattan dort ay sonra gebe kaldim ama malesef bos gebelikmis kurtaj oldum on gun kadar once,simdi dontorum devam et korunma diyo ama ben adet olmayi bekliyorum yinede ameliyat oldugum icin cok mutlu ve daha umutluyum sonrasi icin

Ben de işte ikinci doktora göre karar vermiş olurum sanırım. ya da işte doktor der bir şey artık ama ben hamile kalmak istiyorum ondan hemen çözüm istiyorum:110:
Bakalım nasıl olacak az önce acıbademdn fiyat aldım 25bin tl dedi bu nasıl iş onu da anlamadım :kızgın:
ben olsun bitsin hemen hamile kalma hevesindeyim çünkü çok üzüldüm düşük olunca ve çok zor bişeymiş ağrısı sancısı bitmedi:KK61:
Allah hepimize şifa versin ya bakalım neler olacak..

X