miyomdan bitkisel tedavi ile kurtulanlar

banada rahme zarar vermeden alıcak infertilite uzmanı bulun dediler.Yalnız benim karnımda elime gelen bir kitle yok.göbek bölgemde biraz büyüme var. Peki ameliyattan sonra tekrarladımı miyomlarınız
Merhaba umarim iyisinizdir miyomlarin tekrarlamasini sormustunuz kontrole gittim ve hic miyomum yok cok sukur ama 4 kilo verdim ve firsat buldukca yurudum bu arada tavsiye ederim cok faydasi oldu

Merhaba umarim iyisinizdir miyomlarin tekrarlamasini sormustunuz kontrole gittim ve hic miyomum yok cok sukur ama 4 kilo verdim ve firsat buldukca yurudum bu arada tavsiye ederim cok faydasi oldu
Merhaba
Sizin adınıza çok sevindim.
Tahlil sonuclarim iyi çıktı yalnız aradan 1.5 ay geçmesine rağmen gittiğim doktor miyomun durumuna bakmadı.
Tahlillerimde kan değerlerim normalden düşük ve demir eksikligimde
var.Doktorum önce ameliyatmı olmalıyım yoksa embriyo mu dondurmak için başlamalıyım kararı bana bıraktı.
Ne yapicagima dair çok kararsiz kaldım.Devlet te embriyo dondurma süreci nasıl işliyor hiçbir bilgim yok buda süreci uzatirmi.
Ve ameliyattan sonra yumurta rezervi de azalma olabilirmiş aynı zamanda yapışıklık olma ihtimali de varmis

Geçmiş olsun , mıyomun malesef tedavisı yok , benimde 10 sm rahıimin arka duvarında miyomum vardı , 4 hafta oldu aldıralı , korkacak bır şey yok , kesıkden dolayı rahatsızsınızsa laparoskopi yontemiyle aldırın
Merhaba benim de sizinki gibi yer ve boyut olarak yeni evlendim çocuk düşünüyorum ama korkuyorum ameliyattan

X