Miyom

Maliyetinden de baseder misiniz? Ne kadardı? Tabi bu standart bir durum olmadığı için herkesde aynı fiyat olmayabilir ama bir fikir olsun diye

Merhaba arkadasim cok gecmis olsun...kapali ameliyat olmussunuz vede cok iyi birdoktora..ben samsundayim..adet sanci agri ve cok kanama uzerine biraz geciksemde doktora gittim.miyim cikti 3 3 2 cm kadar...doktr acik ameliyat dedi..bendetedirgin oldum..arastiyrm sizin gibi .zamanda geciyor...kapali iyi olur diyor i doktrvar onu bekliyrm.insallah kurtulurum.rabbim.sifa versin

Merhaba arkadasim..cok tesekkurederim.tum hastalara rabbim sifa versin..ameliyat hic olmadi degil mi..hacamat ve suluk tedavisini hic duymamistim.acaba yok oldumu ki miyom

Merhaba arkadasim..cok tesekkurederim.tum hastalara rabbim sifa versin..ameliyat hic olmadi degil mi..hacamat ve suluk tedavisini hic duymamistim.acaba yok oldumu ki miyom
Gün almıştı ki vazgeçti ameliyattan, hacamat ve sülük tedavisini duyunca. Once bunlari deneyip sonra duruma göre karar verecek. Fayda görenler olmuş o yüzden denemek istedi.
Tedavisi henüz devam ediyor 3. Seansını alacak pazar günü yanlış hatırlamıyorsam sülük icin.

Allah kimseyi hasta etmesin tabi hastalık gelince insan herşeyi gözden çıkarıyo. Valla ben sanırım doğumdan sonra üniversite hastanelerinde prof. Lar var . Bu alanda iyi olan bir Dr bulurum inşallah özelde yaptırabilecek ekonomiye sahip değilim.

Teşekkür ederim, ilk.once kapalı olmak için görüşün doktorla ,açık ameliyatın riskleri çok fazla şartlarınız uygun değilse tabiki olmaz ,ama çoğu devlet hastanesinde rahat olsun diye hemen açık ameliyat diyorlar

Ogrendigimden beridir bakiniyorum.kimi acik kimi kapali..kimi doktor direk.acik demiyor...kucuk miyomlarim ama mav ediyor beni...aynen ilk gittigim doktor fakultede.alaninda iyi ama hemn acik dedi..kapalidaiyi degilim.dedi...zamanda geciyor...kapali yapan doktoru bekliyrm .bi gitseler artik. siz rahatlamissinizdr cok sukur

Merhaba, mesajınizı yeni gördüm..benim miyomum 4.8cm di..üç ay ped kullanım sonrası 2.8cm oldu..ped içerisinde iyileştirci iyon maddesi var, daha büyük miyomlar uzun zaman alabilir ama ameliyat olmak istemeyenler için bir çözüm bence..istragamda iyon ped yazarsanız danışmanları var, detaylı bilgi verirler

Merhaba arkadasim...tamm arastiricam..sizdede miyom vardi ve bu yontemle gitti mi ameliyatsiz sekilde.sasirdim dogrusu
Merhaba, mesajınizı yeni gördüm..ben daha önce miyom ameliyatı olmuştum ama kısa sürede yeniden buyüdü ve tekrar ameliyat olup o zorlu süreci yaşamak istemedim..araştırırken instragamda iyin ped sayfalarinı gördüm..iyon şifalı iyileştirici gücü olan bir madde..4.8 cm olan miyomum üç ay kullanım sonrası 2.8cm oldu..şişkinliğim ve ağrım geçti..devam ediyorum..instragamda danışmanları var detaylı bilgi alabilirsiniz..geçmiş olsun

Özelde deki doktor var dedi devletteki yok dedi ramazanın başında çok tuhaf Bi adet oldum evvelgünde öyle öyle bşyler oldu miyom eriyomu çocukmu var anlamadım valla en iyisi Rahim filmi çekip gerçegi ögrenmek
Merhaba arkadaslar hayirli ramazanlar...rahimde miyomu olan varmi ameliyat olan vede miyom durdukca kansere donusturuyor mu...rabbim herkese sifa versin

Merhaba.

Merhaba hayirli bayramlar...miyom acik mi kapali mi oldunuz ameliyati...tekrar buyumus hey Allahim nasi bir sey bu miyom...ilk defa sizden duydum faydasinida gormussunuz...kullandigimiz pedlerde zarar veriyor ya iste ...eczanelerde felan yok sanirim

Çok teşekkür ederim inşallah bende de işe yarar iyi bayramlar aşırı mutlu oldum

Evet arkadaşlar piyasada satılan pedler çok sıkıntılı bu nedenle yeni nedil ped kullanmanızı tavsiye ederim.
Türk kadınının
annelerimizin
kızlarımızın kullanılması gereken bir peddir bizlerde aldık ve kullanıyoruz çokta memnunuz. DÇok olumlu deneyimler var
paylaşımlar için daha detaylı bilgi için arayım görüşelim. 05053326510

Detaylı bilgiyi neden burdan vermiyorsunuz

Merhaba arkadaslar hayirli ramazanlar...rahimde miyomu olan varmi ameliyat olan vede miyom durdukca kansere donusturuyor mu...rabbim herkese sifa versin
Zaman geçmiş biraz ben 2 ay önce oldum.Evet kansere dönüşebilen kötü huylu miyomlar var hızlı büyüme gösterdiklerinde belli ediyorlarmış kendilerini.Bende 2 ay ilaç tedavisi ile takip edildim o süreçte anlatılan ve araştırdıklarımdan biliyorum.Muhakkak tedavi süreci ve takibini yaptırın.Ben 12 parça aldırdım iyi huylu kötü huylu toplam 3 kg gitti vücudumdan hiçbişeyden habersiz gezmişim çok uzun zaman.Şükürler olsun kurtuldum herşey yoluna girdi şuan.Adet ağrılarımı çikolata kistine bağladılar yıllarca ama hiç alakası yokmuş.Darısı başınıza

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…