Miyom

Miyomunuz ne durumda acaba
Çok geçmiş olsun, miyom ablam da var 7cm.
Bir doktor ister açık ister kapalı dedi, başka bir doktor evli değilsin açık olmanı öneririm kapalı ameliyatta yumurtalıklara zarar gelme durumu olabilir dedi.
Cok araştırdı ameliyat için tam gününü aldı derken hacamat ve sülük tedavisinin iyi geldiğini duydu bir kaç kişiden.
Ameliyatı erteleyip denemek istiyorum ameliyat korkutuyor dedi.

Hacamat oldu 2.sülük seansını da gerçekleştirdi ramazandan sonra tekrar devam edecek umarım şifa olur. Kendisine etkileri gerçekten etkiliyor miyomun.
Rabbim tüm hastalara şifalar versin inşallah tez vakitte.
ablanızın miyomu ne oldu en son

Kapalı amaliyati çoğu dr onermiyo 2cm den büyük oluncada yapmıyorlar benim 8cm ve 5cm di açık kapalı amaliyat yumurtalık ve Rahim için sakıncalı olabiliyor biraz riskli tereddüt etmeyin Korkulacak bir durum yok miyom amaliyatinda ama dr iyi araştırın derim şimdiden geçmiş olsun

Kapalı amaliyati çoğu dr onermiyo 2cm den büyük oluncada yapmıyorlar benim 8cm ve 5cm di açık kapalı amaliyat yumurtalık ve Rahim için sakıncalı olabiliyor biraz riskli tereddüt etmeyin Korkulacak bir durum yok miyom amaliyatinda ama dr iyi araştırın derim şimdiden geçmiş olsun
siz kime nerede oldunuz.

Merhaba, benimde 3×3cm submukoz miyomum vardi, hamile kaldim ve plasenta miyomun uzerine yapisikti, doguma girdigimde 9 cm olmustu. Dogumdan 7 ay sonra miyom kurtajla alindi !! Ne acik ne kapali ameliyat degil! Bence doktora iyice sor, submukozda vajinadan girip alabilirler bende yaptiklari gibi. Allah sifa versin, hayirli ramazanlar dilerim
Submukoz miyomla gebe mi kaldınız?

X