Miyom Embolizasyonu Yaptırdım

Merhaba canım..
En son temmuzda yorum yapmışım o zaman 6.5 cm di. şimdi 6 cm e düştü. yani toplamda 1 senede 5 cm küçülme sağladı. Embolizasyon öncesi varolan şikayetlerimin hiçbiri yok. Tek sorunum bebek için engel teşkil ediyo olması çünkü hala ebatı büyük. İyi ki yaptırmışım diyorum. Benden sonra kuzenimde embolizasyon yaptırdı onun çok yoğun kanamaları oluyodu öyle ki kan değerleri bile sıfırlanmıştı artık ve daha operasyonun yapıldığı ay düzene girdi. Onunda altı aydır hiçbir şikayeti yok. Açık ameliyatı asla tavsiye etmem. Çünkü malesef ki bu miyom tekrarlanabilen bir şey aynı stresi defalarca yaşamaya gerek yok.
Doktorunuzu önerebilir misiniz?

merhaba ben miyom embolizasyonu yaptırmak istiyorum nerede ve ne kadara yaptırdınız ben araştırdım özeller çok pahalı açık ameliyat diyorlar açık ameliyat olmak istemiyorum prof. saim yılmazı internet ten inceledim çok iyi olduğunu düşünüyorum ama pahalıdır diyede yanaşamadım bilginiz var mı istanbul da yaşıyorum benim miyom çok büyük sizin ki kaç cm idi bana yardımcı olur musunuz benim kafam çok karışık ne yapacağımı şaşırdım
saygılarımla dilek
merhaba ameliyat durumunuz ne oldu?

Canım benim merhaba bende embolizasyon yaptırdım ama gebelik oluşmadı 9!aydır.hamilelikmoşuştumu acaba cevap yazarsan çok memnun olurum lütfen.🙏

Canım seninle konuşmak istiyorum.ben embolizasyon yaptırdım.eşimdede bende bi problem gözükmüyor.yaptıralı 2 yıl oldu.reglim düzenli hiç bi sıkıntım yok.tek merak ettiğim bebeğe engelmi?senin yorumunu okuyunca rahatladım.gebelik oluşuyor sonuçta. Cevap verirsen sevinirim lütfen

Bende miyomdan dolayi deil ama rahimde dogustan anormal damar yumagi oluştuğu icin embolizasyon gecirdim bu hafta kasık agrim hafif ama ayakda gezerken ağrım oluo cok ayakda duramiorum sizler ne kadar surede normal hareketlerinize donebildiniz cevap verirseniz sevinirim

X