Miyom ameliyatı olanlar

Hazan46 geçmiş olsun keten tohumu işe yaradı mı

Can'ım Nasıl oldun doktora gıttın mı kontrole ne dedı kız yaz ona göre bende düşünecem çocuk inşalla sen kurtulmuşsun moldan mıllet gözümü korkutuyor dıye cesaret edemiyorum daha
canım yenı gordum mesajını benım gebelık kesesı tam mıyomun arkasındaydı onun da etkısıyle mıyom 5,5-6 cm cıvarında olmustu zaten bebek gelışmedı kurtaj oldum sonrasında kuculecegını soylemıstı zaten dr kuculdu ben 10 gun kadar keten tohumu kullandım ama o daha cok hormonlarla ılgılı yanı gebelık sonlanınca kuculdu dr almaya gerek gormedı cok sukur su an hamıleyım zaten ıns gebelık sırasında sorun yaratmaz

Gecmiş olsun Can'ım

açık ameliyat olmam kesinleşti gibi ama araştırdıkça daha beter korkmaya başladım ağrısı sancısı çok olanlar vs iyileşme süreci aqğrı sızı kişiye göre değişiyor sanırım
Canim geçmiş olsun seninle aynı durumdayım. Ameliyat oldunmu kime oldun.bende doktor arıyorum. Cevap verirsen sevinirim

Canim ameliyat oldun mu.kime oldun.merak ettim.bilgi verirsen çok sevinirim.ali Ayhan onkoloji alanındaymis ama miyom ameliyatlarina bakiyormu.yardimci olursan sevinirim

Merhaba, ben hem Ali Ayhan'a hem de Fırat Ortaç'a muayene oldum. Ali Ayhan tüp bebek yapacaksan alalım Dedi Fırat hoca bence ameliyat çok gerekli değil kararı sen ver Dedi. Ben de aldırmamaya karar verdim. İyi ki aldırmamışım miyomum 3,5 cm'ye geriledi. Şekeri azalttım miyomum küçüldü bilginize :)

Canim cevaplamana sevindim.benimki küçülecek gibi değil. Ali Ayhan in yaşlı olduğunu duydum,sencede oylemi?alaninda cok iyiymis ama ameliyat yapıyormu yenilerde bilgin varmı canım.birde ameliyat ücretini biliyormusun

Canim cevaplamana sevindim.benimki küçülecek gibi değil. Ali Ayhan in yaşlı olduğunu duydum,sencede oylemi?alaninda cok iyiymis ama ameliyat yapıyormu yenilerde bilgin varmı canım.birde ameliyat ücretini biliyormusun
Ben ameliyat olsaydım Fırat hocaya olacaktım onun için Ali Ayhan'ın ücretini bilmiyorum sormadım hiç. Bana Muyeneden 1 hafta sonrasına gün verdi ameliyat için ama ben gitmedim ssk lı olunca sanırım devlet ameliyat ücretini karşılıyor. Bence de çok yaşlı ama hala ameliyat yapıyormuş bence kendisi yapmıyor asistanlar yapıyor o da başlarında duruyor.

Şeker zaten zararlı diye boşuna bagirmiyor canan Karatay

Canim geçmiş olsun.sana daha önce mesaj attım mi hatırlamıyorum. Ameliyatını hangi hastanede ve hangi doktora oldun?benim de 12cm beni bilgilendirirseniz sevinirim.

selam hanımlar bende bir aşılama bir tüp bebk yaptırdım miyomlarla ama tutmadı şimdi amelyat olmam lazım ama çok korkuyorum daha önce amelşyat geçmişim yok ve evhamlı birisiyim çok kurcalıyorum ayrıca tüpümün biride alıncak oda yeni farkedidi maddi olarak devlet hastanesi istiyorum ama korkularımı yenipte bi türlü karar veremedim var mı aranızda bana o cesareti verecek arkadaşlar

canım ben oldum geçen ay benimki açık ameliyat oldu çok kötüymüş bende tüp denedim tutmamıştı şimdi dondurulmuşları deneyeceğim ben hastane de iki gün kaldım on günde rapor aldım benim ki seninle aynı rahimde miyom alındı sol tüpüm alındı korkunun ecele faydası yok canım ameliyat olmazsan tutmayabilir ben bahçeci de teşhis konmuştu fakat 13.000 tl gibi fiyat çıkınca çok fazla buldum bende konya da kızılay hastanesinde oldum yarı özel yarı devlet olan bir hastane tek kişilik odalarda kaldım 1500 tl ödedim Rabbim inşaallah dondurulmuşlarıma can verir

cidden aynı durumdaymışız Rabbim kolaylıklar versin banada teşhisi bahçeci koydu tekrar rahim filmi çekildim iyice netleşti çok şükür olmuş kurtulmuşsun bende devlet hastanesi düşünüyorum bahçeci banada minimum 10000 tl olacağını söylemişti çok iyi drlar falan ama maalesef imkanımız yok şuan için senin ne güzel dondurulmuşların var onlar daha iyi tutuyo vücutta ilaç kalıntısı olmadığı için benim hiç dondurmadılar 14 yum toplanmıştı artı ohss oldum ve o halde transfer oldum karnım çok şişti sağ tarafım özellikle o yüzdende tüpüm zarar görmüş hakkımızdan hayırlısı inş senin miyomların kaç cmdi bende bi kaç tane var 7cm 4 cm falan

canım benim miyomlarım 2,5 cm 0,5 cm fakat sol tüp ben dış gebelik geçirmiştim çok kötü olduğu için almışlar dediğin gibi doktorlar çok iyi fakat fiyatlar çok uçuk geldi bende eski tüp bebek doktorum vardı ona durumumu anlattım o da senin tüplerin açık dedi fakat ultrasonda miyom görünce işler değişti dedi ki ameliyatını ben yaparım 1200 tl ye kapalı olacaktım fakat ameliyatta bakmışlar o kadar kötü durumdaymışım ki doktor ameliyattan sonra en çok ihtiyacı olan senmişin dedi iki gün yattım ben çalışıyorum rapor aldım elhamdülillah atlattım zor günleri ilk başta ben çok kötü oldum açık ameliyat sezeryan gibi iz bırakıyor o bazen ayna da görünce garip oluyorum doğum dışında her şeyi yaşadım inşaallah artık sıra doğuma gelmiştir bu arada senin baya yumurtan varmış neden dondurmadılar bana da dua et inşaallah tutarlar çok fazla kafana takma anne olmak istiyoruz bu uğurda normal hamile kalanlara göre çok çaba harcıyoruz resmen bıçakların altına yatıyoruz Rabbim hayırlı evlatlar versin emin ol biz anne olmayı çok ama çok hak ediyoruz kun fe yekun rabbim isteyenlere bizlere de nasip etsin

inşaAllah hayırlı güzel sonuçlar alırsın benşm yumurtalarımın hepsi a kalitedeydi ama doktorun deiğine göre eşimşşn değerleri iyi değildi ki normalde tahlilleri eşimşn hep iyi çıkardı bize dedikleri sadece bi tane yuöurtanız döllendi sadece 1 tane sperm bulduk dediler milyonlarca perm içinden devlet hastanesi bide yapacak bişe yok ucuz etin tiriti olmazmış

Merhaba arkadaşlar bana da dr miyom ameliyatı önerdi Acıbadem çok pahalı başka SSK anlaşması olan yere bakacağım size sormak istediğim zamanı önemli mi yani adetten sonra mı vs çünkü bursaya giedeceğim orada de dese ki şu zaman benim için zaman önemli çalışıyorum zamanı varsa onu bilerek gitmem lazım

Can'ım merhaba seni aktif gördüm birşey soracaktım miyom ameliyatı için dr şu zaman olman gerekiyor dedi mi yani adetten bir kaçgün sonra gibi ben şehir dışına gideceğim gittiğimde dr bana hani git şu zaman gel der mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…