Mixovul fitil öneren var mı?

Kedydelisii

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
23 Ocak 2021
275
263
Kızlar merhaba kronik sistit var özellikle böyle kış aylarında. Antibiyotik kullanımı da sık sık vajinit veya mantara sebeb oluyor bu yüzden. Doktorum mixovul yazdı kullanan memnun kalan var mi? Daha önce gynolomexin ve neo penatron kullandım hiç işe yaramadı bende ? Mixovul kullanan varsa yazabilir mi

Kızlar merhaba kronik sistit var özellikle böyle kış aylarında. Antibiyotik kullanımı da sık sık vajinit veya mantara sebeb oluyor bu yüzden. Doktorum mixovul yazdı kullanan memnun kalan var mi? Daha önce gynolomexin ve neo penatron kullandım hiç işe yaramadı bende ? Mixovul kullanan varsa yazabilir mi
Ben kullandım
Aynı şekilde bende çok idrar yolu enfeksiyonu oldu ilk evlendiğim aylarda 5-6 kez ve buna balayı da dahil
Günlerim zehir oluyor berbat bişey
Peşinden de mantar 🙄 doktor mixovul yazdı
Her gece uyumadan kullandım sabaha kadar ayağa kalkmıyorsun içeride eriyor sabun gibi
7 tane var içinde. 7 gün boyunca her gece uygula aksatmadan ve itebildiğin kadar ileri ittir
Düzenli kullandım geçti
Bi kere daha düzensiz kullandım ve fayda göremedim mesela.
Reçetesiz de satılıyor
Hala gider alırım rahatsız olduğumda

İçim rahatladı valla çok rahatsız edici bi durum çünkü bu da işe yaramazsa diye moralim bozulmuştu özellikle regl dönemi sonrası yaşıyorum ,çok teşekkür ederim

X