misyon koruma sınavını kazananlar ;)

Yok be arkadaşım biz onlardan değiliz herkeze söylensn öğrenirz
Bütçeyi bekleyimce olcak bişey mi neyini bekliyrz acaba
Anlaşılan para yok bütçe olmadığı için değişim olmuyor ben böyle düşünüyorum. Çünkü başka sebep aklıma gelmiyor

Ne edelim arkadşm bugün olamadı yarın olamadı başka vakit olacak demişlerdi hee iyi kazandısyanız sınavı gitçeğiniz tarih unutun

Bilmiyom arkadaşm soruyum size arkadaşın dediği de böyle bana şey yapar gibi ona alndm eşm vatsap grubnda dediklrini soylyr şmdye kadar gtmemz grekti nelr olyr diye size soruyrm

Arkadaşlar biraz daha sabredin yakın bir zamanda cb imzadan geçirecek diye bir duyum aldık sorusturmadan kalanlar olmuş işin uzama nedeni buymus

Ayy haydi insallah arkadşm hayırlsıyla sıkıldık bunaldk bir sürü aldılar soruşturmaları bunca zamana farketmeleride garip gidemeyenlrn yerine gdcekler var mı acaba yedek medemk çağrırlar mı

Prosedürler cok farklı işliyor guvenlık sorusturması geldiğinde kimsenin bırseyı yoktur ama kurstan sonra bı kavgaya karısmıstır örnek verıyorum mecbur sorusturma acılır haklıda olsan lehinede olsa olay hakkın yanıyor iş uzuyor , 30 35 kısılık grup egıtım almıs bızlemi gıdecekler yoksa gecıcı gorevmi bılmıyorum ay sonuna kadar imzalanacak yönünde söylenti çok kış olmadan hepimiz yerlerımıze yerleşseydık iyi olacaktı

o bahsettiğiniz grup dış ilişkilerde görev alıcak memurlar deniyor insallah biz yanılıyoruzdur ama bu bir iki hafta içinde yazı gelmesse ocaktada gidemeyiz şubat marta kalır işimiz inş dediğinz çıkar

o bahsettiğiniz grup dış ilişkilerde görev alıcak memurlar deniyor insallah biz yanılıyoruzdur ama bu bir iki hafta içinde yazı gelmesse ocaktada gidemeyiz şubat marta kalır işimiz inş dediğinz çıkar
İyi düşünelim iyi olsun , bu ay sonu kararname cıksa bıle hepımızın gidişi 1.5 ayı bulur iki olasılık var ya bu sene cıkmadan gidecegız , yada maks subata kadar herkes gıtmıs olacak benım düşüncem ve isteğim en kısa sürede kar kış olmadan gitmek 25 i için imzalanması yönünde bir söylenti var ama bakalım bekleyip görücez

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…