misyon koruma sınavını kazananlar ;)

Taşınma telaşına giren var mı?
Bugün atılacak şeyleri attık. Çok iş var. Bir daha bir şey biriktirmem. Gerekir diye her şeyi kenara köşeye koymuşuz.
2 haftadan az süre kaldı. Çok az bir süre. Stres sıkıntısız halledebilsek. :)

Sizlerin anne baba kayınvalide sıkıntıya giren var mı? Benim kayınvalidem kadıncağız resmen depresyona girdi gidicez diye.

Hem de ne stres.uyku uyuyamadık dün gece sinirlerimiz bozuldu.Ben çok biriktirmeyi sevmem ama devamlı birşeyler alırım o yüzden dolaba sığmıyordum.eşimle benim 5 battal boy çöp poşetiyle kıyafetlerimizi ayırmıştık hepsi yeni ve bazılarının etiketi bile üstündeydi hangi psikolojide alıp koymuşum dolaba bilmiyorum bugün onları site görevlisine verdik o ihtiyaç sahiplerine verecek.Ayrıca 2 battal boy çöp poşetiyle de ıvır zıvır attım çöpe.eşim yarın sağlık raporu için hastaneye gidecek bugün randevusunu aldık.pazartesi de benim izin dilekçemi vereceğiz inşallah.hafta sonu da evi paketleyelim diyoruz.bizimkiler de şoktalar bu kadar erken beklemiyorlardı normalde eşim dün izne ayrılmıştı ve bugün memlekete gidecektik sonra tatil yapacaktık ne yazık ki hiç biri olmadı.

Ya bu tatil işi bizde de sıkıntı oldu. Bu ayın 10u gibi gidecektik. Maalesef.
Pozitif olmaya uğraşıyorum ama kayınvalidem 5 gündür bizde depresyona girdi içi sıkılıyor onu teselli etmeye uğraşıyoruz. Sevinsek mi üzülsek mi strese mi girsek. Şu an butun duyguları yaşıyoruz

Onu da götürürsünüz sonra bi gezer gelir benim eşimin ailesi zaten avrupada yaşıyor onlar mutlu ama benim annemler üzülüyor.Alışırlar hep gurbetteyiz zaten.

Hepsi çorba oldu 1 Ağustos da ilişik keseceğiz ama hem cumartesi gününe hemde bayram tatiline denk geliyor başlama yapanlar nasıl olacak, bide Amerika uçuşları iptal etti iki hafta sonrası ne olacağı meçhul karışık bir süreç olacak ama RABBİM hiçbirimizi darda ve zorda bırakmaz inş

Mesela 15 temmuzda tatil benim bildiğim kadarıyla.resmen batırmışlar

İşten ayrılacak olan arkadaşlar dilekçe ve eşin evraklarının yanında başka ne gibi evraklar lazım oluyor kuruma neler vermemiz gerekiyor acaba?

Kızlar merhaba hazırlıklarınz nasıl gidiyor heycan var mi

Merhabalar
Bu gün sınava girdi eşim.Acaba sizlerin eşleri ilk yazılı sınavdan kaç puan almışlardı? En düşük en yüksek puanlar hakkında bilginiz var mi bayanlar ?

Merhabalar
Bu gün sınava girdi eşim.Acaba sizlerin eşleri ilk yazılı sınavdan kaç puan almışlardı? En düşük en yüksek puanlar hakkında bilginiz var mi bayanlar ?
Merhaba benim eşimin puanı 83tü.en yüksek sanırım 95 varmış.tabi bunlarda küsüratlarda oluyor.Alınacak kişi sayısı kadar en yüksekten en düşüğe doğru sıralanıyormuş.

83 iyiymiş :) bu sene zordu sınav diyorlar
En düşük kaç ile gittiler acaba ?Eşim fena değildi diyor ama bakalım hayırlısı

83 iyiymiş :) bu sene zordu sınav diyorlar
En düşük kaç ile gittiler acaba ?Eşim fena değildi diyor ama bakalım hayırlısı
Sınav değil bence mülakat çok önemli diye biliyorum hakkınızda hayırlısı olsun.Biz şu an almanyadayız.Gerçekten iyi ki eşim kazanmış iyi ki gelmişiz.Bize çok iyi geldi

Sınav değil bence mülakat çok önemli diye biliyorum hakkınızda hayırlısı olsun.Biz şu an almanyadayız.Gerçekten iyi ki eşim kazanmış iyi ki gelmişiz.Bize çok iyi geldi
Yazılı sınava göre mülakata çağıracakları için yazılı puanı da önemliymiş maalesef Bekliyoruz inşallah bizede nasip olur hayırlısıyla

Siz de bu sene girenlerdenmisiniz. Benim de eşim bu yıl girdi. Evet zor muş denilen ama bekleyip göreceğiz. Gidenlere hayırlı olsun gruptan eliniz çekmeyin olur da kazanırsak size ihtiyaç var.

Siz de bu sene girenlerdenmisiniz. Benim de eşim bu yıl girdi. Evet zor muş denilen ama bekleyip göreceğiz. Gidenlere hayırlı olsun gruptan eliniz çekmeyin olur da kazanırsak size ihtiyaç var.
Evet 2 hafta oldu geleli.inşallah sizlerinde olur.gerçekten çok şükür beklediğimizden iyi oldu herşey.

Genel olarak çoğu zordu diyormuş.Hani demişler ya Allah dilerse işini mermere geçirir dişini, Allah dilemezse işini pilav yerken kırar dişini.Nasipse iyi bir yer olur ve gider geliriz değilse de canımız sağ olsun.Hayırlısı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…