misyon koruma sınavını kazananlar ;)

Ben de hemşireyim. Gidiş tarihleri belli olsa ücretsiz izne ayrılmadan yıllık izinlerimi alırdım. Bu belirsizlikten gerçekten sıkıldık artık
Bende aynı durumdayım canım 52 gün izinim var bu hafta içine belli olur diye umuyoruz

Yok mu hiç azıcıkda olsa tarihlerle ilgili duyum 🤗
Boşver kuzum ya biz bekledikçe olmuyor 😂 ben tüm gün ekmek yapıp temizlikle cebelleşiyorum 😂 kendimi iki yıl işsizlikle nasıl oyalarım onları düşünüyorum.yarın açıklanır belki.Ben hep diyorum cumaları severler.geçenki de cuma açıklandı 😃

Boşver kuzum ya biz bekledikçe olmuyor 😂 ben tüm gün ekmek yapıp temizlikle cebelleşiyorum 😂 kendimi iki yıl işsizlikle nasıl oyalarım onları düşünüyorum.yarın açıklanır belki.Ben hep diyorum cumaları severler.geçenki de cuma açıklandı 😃
Doğru diyorsun kuzucum🤩 Cumayı bekleyelim o halde🌸

Aynen :KK17: . Daha ayarlanması gereken çok şey var. Aceleye bak. Hiç olmazsa 1 ağustos başlama olsaydı.
Çok komik ya. Yerler belli oldu tarihler belli değil üzülürüz. Şimdi tarihler belli oldu yine üzüldük. :)
Ev sahibi bile bilmiyor bizim gideceğimizi.o kadar acele ettirdiler ki ben de bir sürü ilişik kesme dilekçe uğraşıp duracağım çok sıkıntılı.hiç hevesimiz kalmadı

Ben de ilk defa görüyorum 15 gün sonra başlamayı normalde en az Bir ay hatta bizimkinde 55 gün filan vardı benim ücretsiz izin dilekçem 45 gün sonra gelmişti, Dediğin gibi en azından 15 temmuzları 1 Ağustos yapsalar da bir aylık sürede herkes rahatlıkla dilekçesini sunar evini toplardı,Yani o zaman siz yarın ilişik kesmeniz gerekiyor 15 günlük süreciniz başlamış olacak, Biraz acele olmuş olacak ama olsun en azından belli oldu belirsizlikten iyidir🤲🏻

Bu 15 Temmuz da başlama yapacak arkadaşlara tebliğ yapıldı mı acaba yarın yapılırsa yazarmısınız? Bizim de 1 Ağustos imiş ilişik kesme 15 Ağustos başlama tarihi imiş

X