Makyaj Ürünleri missha perfect cover bb cream hakkinda hersey nasil kullanilir nasil ise yarar?

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Ben roaccutane tedavisi goruyorum da biraz kirmiziliklar var yuzumde. Genel anlamda sivilxe falan yok. Fondoten kullanabilen biri degilim. Eskiden de kompakt urunler kullanirdim. Ama simdi cok kuru cildim. Kompakt kotu gorunur falan diyorlar. Ben de bb almaya bunu da misshadan almaya karar verdim. Nemlendiren vita serisini mi alsam diye dusunuyorum. Sizin oneriniz hangi seridir?

maybelline ıvory sini kullanan biri, missha nın hangi rengini kullanmalı, konu sahibi artık girmiyor sanırım, o yüzden soramıyoruz. sadece bu konuyu açmış gitmiş:KK19:

mrhaba bnde e baydan bu ürünlerden 2-3 adet almak istiyorum arada çok fiyat farkı var e baydan alışveriş yaparsanız fazla getirip burdaki kullanıcılarada kapıda kargo seçenegği ile göndermeniz mümkün olabilir mi 150 doların üstü alışverişlerde e bayın kargo almadığını okumuştum sanki bilgilendirirseniz seviinirim

uzun zamandir vakitsizlikten giremedim arkadaslar kusura bakmayin. bu arada ben halen daha aliyorum ebuydan cunku fiyat farki epey fazla. hatta bugun tekrar vericem ancak siz almak istiyorsunuz sizin adiniza da önceden aldim diyelim. sorun falan cikmasin yok beğendim begenmedim su renk olmadi vs die hani yardimci olmak isterim ama sıkıntı olsunda istemem acikcasi daha önce bi rengini falan kullandiniz mi? su an 12 dolar civari bi tanesi 50 ml icin söylüyorum. özelden msj yazabilirsin ama dedigim gibi satici gibi olupda hem burdakilerle hemde resmi satiscisiyle papaz olmak istemem. malum iylik yapan taslaniyor burda

maybelline ıvory sini kullanan biri, missha nın hangi rengini kullanmalı, konu sahibi artık girmiyor sanırım, o yüzden soramıyoruz. sadece bu konuyu açmış gitmiş:KK19:

evet yoktum :KK66: da sen hangi cilt tonun var onu yazmassin. ilk basta ekledgim cilt tipi renklerine de bakmammissin. hatta lila kutunun videosunu da eklemisim en son ordanda bakmammissin nasi yardimci olabilirim ? cilt rengin ne

ebaydan alışveriş çok daha ucuza geliyorda ne yazık ki benimde ingilizcem yeterli olmadığı için bir türlü alışveriş yapamadım yapan arkadaşlar varsa kapıda ödemeyle gönderim yaparlarsa burdan isteyenlere sipariş verip topluca alırdık e baydan ürün getirenlerden ricam bizide bilgilendirip kapıda ödemeyle bizede yolllamaları bildiğim kadarıyla 150 dolar üstünde olan alışverişlerden e bay kargo parası almıyor

tamam almiyorda bu seferde tc senden gümruk ucreti alir yanlis hatirlamiyorsam 100 dalar mi 75 dolar mi üstüne gümrük uygulanir ne alirsan al. ki makyaj malzemesi olarak kargoda etiketlenirse fiyatda böle olursa kesin gumruge takilir. bence hic denemeyin. ustune bi ton daha para odersin yada oraya almaya gidemessin kalir parana yazik olur zaten dolarada zam geldi.:KK43:
kucuk mebla tutmakta fayda var .

evet yoktum :KK66: da sen hangi cilt tonun var onu yazmassin. ilk basta ekledgim cilt tipi renklerine de bakmammissin. hatta lila kutunun videosunu da eklemisim en son ordanda bakmammissin nasi yardimci olabilirim ? cilt rengin ne

görmemişim kusura bakma canım ben 13 ve 21 numarasını sipariş verdim. ikisi de güzel oldu. :KK8:

konunun basinda ivory kullandgimi yazmistim hatta bi kac arkdasa cilt rengi konusunda ders vermem de gerekti ama isin ilginci bende kardeşimde ivory ama mesala bende 13 daha ii durdu onda 21 o sari beyaz ben beyaz yeşil tonda olduğumdan alt tonuna bakman lazim. grilik yapmamasi için .elimde 13-21-23 var net olarak söyleyim bende 13 yazin kollar vs yanarsak 21 tatile gidersek yanarsak 23 seklinde kullaniyorum ayrica 13 hayalet gibi de durmuo resim koyardım ama yuzumu eklemek istemiorum dierleri zaten bloglarinda bilek resmi falan resimlemiş. sen bastaki konuda ekledgim cilt tiplerinden kenndine yakin olanini sec olmadi anneler günü gelio kozmetikçiler her yerde olcak onlardan ücretsiz danis kesinleştir nacizaten tavsiyem. gerçi almissin. nerden aldin sende ebaydan mi dedgim gibi cok da zor değil :KK66: sevindim ii günde kullan

Son düzenleme:
Ben roaccutane tedavisi goruyorum da biraz kirmiziliklar var yuzumde. Genel anlamda sivilxe falan yok. Fondoten kullanabilen biri degilim. Eskiden de kompakt urunler kullanirdim. Ama simdi cok kuru cildim. Kompakt kotu gorunur falan diyorlar. Ben de bb almaya bunu da misshadan almaya karar verdim. Nemlendiren vita serisini mi alsam diye dusunuyorum. Sizin oneriniz hangi seridir?

kuru ise bu missha sana olmaz kurutabilir. vitayi elimde örneği var ama inan denmedim. denesemde net anlarmiyim bilmem karma cildim. ama yarina falan dener yazarim. faydasi olur umarim. doğal urun kullaniorsun o sıkıntını artirmaz ama her doğalda ayini reaksionu vermez tabi. yatistirici özellikli seyler denemen lazim. bi bakip yazarim.

konunun basinda ivory kullandgimi yazmistim hatta bi kac arkdasa cilt rengi konusunda ders vermem de gerekti ama isin ilginci bende kardeşimde ivory ama mesala bende 13 daha ii durdu onda 21 o sari beyaz ben beyaz yeşil tonda olduğumdan alt tonuna bakman lazim. grilik yapmamasi için .elimde 13-21-23 var net olarak söyleyim bende 13 yazin kollar vs yanarsak 21 tatile gidersek yanarsak 23 seklinde kullaniyorum ayrica 13 hayalet gibi de durmuo resim koyardım ama yuzumu eklemek istemiorum dierleri zaten bloglarinda bilek resmi falan resimlemiş. sen bastaki konuda ekledgim cilt tiplerinden kenndine yakin olanini sec olmadi anneler günü gelio kozmetikçiler her yerde olcak onlardan ücretsiz danis kesinleştir nacizaten tavsiyem. gerçi almissin. nerden aldin sende ebaydan mi dedgim gibi cok da zor değil :KK66: sevindim ii günde kullan

evet aldım canım. ben kendi sitesinden aldım. kendime 13, anneme 21 almıştım. aldıktan sonra denedim de bana 13 de oluyor, 21 de oluyor. şuanda 13ü rahatlıkla kullanıyorum ama bir dahakine 21 i alıcam. 13 numara biraz beyaz yapıyo, zaten ben beyazım, biraz yüzüm renklendi mi daha güzel oluyor.
teşekkürler canım. ben bb kremin böle birşey olduğunu bilmiyordum. sizlerden öğrendim.

evet aldım canım. ben kendi sitesinden aldım. kendime 13, anneme 21 almıştım. aldıktan sonra denedim de bana 13 de oluyor, 21 de oluyor. şuanda 13ü rahatlıkla kullanıyorum ama bir dahakine 21 i alıcam. 13 numara biraz beyaz yapıyo, zaten ben beyazım, biraz yüzüm renklendi mi daha güzel oluyor.
teşekkürler canım. ben bb kremin böle birşey olduğunu bilmiyordum. sizlerden öğrendim.
cok sevindim birlikte yeni seyler öğrenmek ilerlemek güzel sey :KK66:

Bende missha bb kullanıyorum çok çok çok memnunum . İlk başta ciltle dost oldugu için içim çok rahat :KK31: Kpatacılık özelliği ise bi fondotenin yoğunluğu yok ağırlıgı yok yuzunde ama kapatması gerçekten çok güzel (cildim sorunlu bi cilt değil )

Nemesis mrb ewt perfect cover ve diger serilerini denedim getirirsen haberim olsun bir kac cesit alirim kendi sitesinde bayagi pahalli boyle bir kac arkadasla birlesip alirsak hepimize ucuza mal olur

uzun zamandir vakitsizlikten giremedim arkadaslar kusura bakmayin. bu arada ben halen daha aliyorum ebuydan cunku fiyat farki epey fazla. hatta bugun tekrar vericem ancak siz almak istiyorsunuz sizin adiniza da önceden aldim diyelim. sorun falan cikmasin yok beğendim begenmedim su renk olmadi vs die hani yardimci olmak isterim ama sıkıntı olsunda istemem acikcasi daha önce bi rengini falan kullandiniz mi? su an 12 dolar civari bi tanesi 50 ml icin söylüyorum. özelden msj yazabilirsin ama dedigim gibi satici gibi olupda hem burdakilerle hemde resmi satiscisiyle papaz olmak istemem. malum iylik yapan taslaniyor burda

Nemesis mrb ewt perfect cover ve diger serilerini denedim getirirsen haberim olsun bir kac cesit alirim kendi sitesinde bayagi pahalli boyle bir kac arkadasla birlesip alirsak hepimize ucuza mal olur
Ben de yaklaşık 1 senedir missha kullanıyorum ve cok da memnunum. Eger toptan bi alim yapilacaksa cok sevinerek katilabilirim. İngilizcem yeterli olmadığı icin ve bazi yerlerde sahtesini sattiklarini bildigim cesaret edemedim acikcasi. Burada nerdeyse 3 katı oduyoruz ne yalan soyleyeyim zoruma gidiyor:KK43:

t bölgesi yağlı olan karma bir cildim var. herkes çok beğeniyor diye missha bb krem aldım denemek için. ama hiç memnun kalmadım. rengi küllü durdu hadi o neyse pudrayla kapatıyorsunuz da ya t bölgede parlaklık yapıp alnımda pul pul durması.. kapatıcılığı fena değil ama kesinlikle abartıldığı kadar güzel bir ürün de değil. bence diğer bb kremleri de deneyin derim ben deborah ve pure beautynin bb kremlerinden daha memnun kalmıştım. diğerlerini bilmiyorum ama missha kanserojen paraben içeriyor. ben tavsiye etmiyorum.

X