Makyaj Ürünleri missha perfect cover bb cream hakkinda hersey nasil kullanilir nasil ise yarar?

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
biraz karışık yazdim die resimleyim ortalik karismadan sahte olanlar siyah 50ml için gecerli beyaz orjinal olan. orjinalinde 30ml siyah oluyor yabanci blogerlarin aldiklarina istinaden söylürum hic 30ml almadim. almışken daha fazlası olsun die.

blogunu takip ettiğim iyi güvenilir bi yazarin sitesinden, onun afıına sığınarak ekliyorum bu resmi şimdi ayni durumu yaşamiş üstelik güzelcede resim cekilmiş ekleyim dedim resmi yakinlaştiriyim dedim olmadi artik bukadarını bulabildim. umarim görüpde bana kizmaz. tekrar affına sığınıyorum. yanlız bizdeki sahte daha kirmizimsi tondaydi. çekenin ellerine sağlık, yanlış anlamaya meyil vermeyelim.devrik cümlelerim için kusura kalmayin. noktasiz virgulsuz yazinca okudum ben bile kafam karisti bidaha baktim olcak gibi diil resimle netlestiriyim dedim aradim buldum. şansima ayni durum. kaş yapalim derken göz cikartmayalim:p Malum doğruyu anlatmak isterken nelerden ne sorunlar çıkariyor millet, neler anliyorlar vs. kapak olayini da es geçmeyin yinede. umarim simdi tam oldu:)

saçma geldi bana o kadar herşeyiyle birebir aynısını yapmışlar da cizgiyi mi beyaz yapamamışlar yani :KK51:

saçma geldi bana o kadar herşeyiyle birebir aynısını yapmışlar da cizgiyi mi beyaz yapamamışlar yani :KK51:

walla güzelim o senin düsüncen:KK66:
işimiz yokta bunları sahtelerinin resimlerini alipta buraya koyacak ne halimiz ne vaktimiz var.
internette biraz gezersen benzeri problemi yasayan tonla insan var:)
cin mali taklitlere hiç denk gelmemişsin belli ki, çanta bile yapsalar ipin rengini tutturamazlar vs:KK70:
ayrica sahtesini bizzat alan dostumun derdi aşikar, yüz yüze kalan da sen değil benim.:KK51: emege saygi, bıkında bilmeyenler öğrensin:KK66: fikrin icinde yinede tesekkür ederim.:nazar:
saygilar.

kızlar ben de renk ve nereden alacağım konusunda kararsız kaldım çok. renk konusunda araştırdım biraz ama tam işte bu dediğim bi renge rastlayamadım ya çok beyaz ya çok sarı ya da çok koyular. aşağıya sırasıyla 13- 21 - 23 numaraların uygulama videolarını ekliyorum size de fikir olur belki

Review: Missha Perfect Cover BB Cream - YouTube

Revue + Application de la BB Cream de Missha n°21 - YouTube

Missha M Perfect Cover BB Cream Uygulaması - YouTube

bu arada söylemeden edemiycem izlediğim videolar içinde renk olarak en kötüsü 23 numara bence. sapsarı hastalıklı gibi oldu kızın yüzü

kızlar ben de renk ve nereden alacağım konusunda kararsız kaldım çok. renk konusunda araştırdım biraz ama tam işte bu dediğim bi renge rastlayamadım ya çok beyaz ya çok sarı ya da çok koyular. aşağıya sırasıyla 13- 21 - 23 numaraların uygulama videolarını ekliyorum size de fikir olur belki

Review: Missha Perfect Cover BB Cream - YouTube

Revue + Application de la BB Cream de Missha n°21 - YouTube

Missha M Perfect Cover BB Cream Uygulaması - YouTube

bu arada söylemeden edemiycem izlediğim videolar içinde renk olarak en kötüsü 23 numara bence. sapsarı hastalıklı gibi oldu kızın yüzü

cilt rengini tam bilemiyorum ama bu turkce video sana yardimci olabilir.

Missha Perfect Cover BB Cream - YouTube

ayrica bu renkler cok ara renkler yani cilt tonuna yakin olani seçtiğin taktirde cildinle 10dkya kalmaz butunluk gösterir sırıtma durumu yasamassin emin ol. konuya yazdığım ilk cvplarda cilt renginle ilgili kesin bisiy yazarsan yardımci olabilirim cilt rengi resimleri var oradan secmelisin.:KK34:

evet kuru ciltler özellikle nemlendirici uzerine uygulamakta fayda var hatta serinin kendisinde boomer denilen alt bazi kullanilir, yazin karma ciltlerde gerek olmayabilir yağli ise falan ama kuru ciltler hem urunun kaliciligi icin hem daha kullanışlı olmasi icin nemlendirici üzerine kullanılmalı.

çok teşekkür ederim canım bu videoyu görmemiştim. 21 numara bana uygun oalcak gibi duruyor. bu arada nerden almamı önerirsiniz ? bursa'da henüz denk gelemedim bi kozmetikçide internetten alıcam mecbur
cilt rengini tam bilemiyorum ama bu turkce video sana yardimci olabilir.

Missha Perfect Cover BB Cream - YouTube

ayrica bu renkler cok ara renkler yani cilt tonuna yakin olani seçtiğin taktirde cildinle 10dkya kalmaz butunluk gösterir sırıtma durumu yasamassin emin ol. konuya yazdığım ilk cvplarda cilt renginle ilgili kesin bisiy yazarsan yardımci olabilirim cilt rengi resimleri var oradan secmelisin.:KK34:

çok teşekkür ederim canım bu videoyu görmemiştim. 21 numara bana uygun oalcak gibi duruyor. bu arada nerden almamı önerirsiniz ? bursa'da henüz denk gelemedim bi kozmetikçide internetten alıcam mecbur

rica ederim ne demek amacımız bilgilerimizi paylasip daha iyi ve güzele ulasmak, baska yerde bayıiliği vermediği icin arama bulamassin benim tek yasal olarak bayilik alim satim yapan trdeki veya lila kutudan alamiyorum malesef butceme fazla geliyor. ebaydan alıyorum. pzt siparis veriyorum mesela ertesi sali elime geciyor. üstelik sorunsuz ebayı deneyebilirsin bütcene bağlı. bütcen uygunsa lila kutu ve kendi bayisi ayni fiyat ilk denemende sorunsuz orjinal ürünü tanımıs olursun. sen bilirsin nasil uygun almak istersen. cilt rengine karar verdiysen sevindim iyi günlerde kullanirsin umarim.
ebayda da sanal kart cikarip paypala tanıttım güvenle alısveris yapabiliorum. herhangi bi güvenlik sorunu cikmiyor. ii günlerde kullan canim:)

Son düzenleme:
kızlar ben missha perfect cover no:21 i hiçbiryerde bulamıyorum. ne orjinal sitesinde ne de lilakutu.com da yok. tükendi yazıyor hep. ebaydan falan da almak istemiyorum sahte gelir diye.. siz nereden alıyosunuz????

rica ederim ne demek amacımız bilgilerimizi paylasip daha iyi ve güzele ulasmak, baska yerde bayıiliği vermediği icin arama bulamassin benim tek yasal olarak bayilik alim satim yapan trdeki veya lila kutudan alamiyorum malesef butceme fazla geliyor. ebaydan alıyorum. pzt siparis veriyorum mesela ertesi sali elime geciyor. üstelik sorunsuz ebayı deneyebilirsin bütcene bağlı. bütcen uygunsa lila kutu ve kendi bayisi ayni fiyat ilk denemende sorunsuz orjinal ürünü tanımıs olursun. sen bilirsin nasil uygun almak istersen. cilt rengine karar verdiysen sevindim iyi günlerde kullanirsin umarim.
ebayda da sanal kart cikarip paypala tanıttım güvenle alısveris yapabiliorum. herhangi bi güvenlik sorunu cikmiyor. ii günlerde kullan canim:)

nemesis sen ebayden mi alıyorsun no:21'İ ? ben hiçbiryerde bulamadım..

kızlar ben missha perfect cover no:21 i hiçbiryerde bulamıyorum. ne orjinal sitesinde ne de lilakutu.com da yok. tükendi yazıyor hep. ebaydan falan da almak istemiyorum sahte gelir diye.. siz nereden alıyosunuz????

bir de ebaydan alanlar acaba ürünleri orjinal mi eminler mi?

bir de ebaydan alanlar acaba ürünleri orjinal mi eminler mi?

ebaydan aliyorum, 21numarasi da var yaza bronz olcam yine bi ton koyu elimde bulunduruorum asil 13 numarasi onu bulmak zor ama buluyorum. ebayda geri bildirimlere bak en yüksek olanlardan seç bitane sansini deneyceksin bi nevi ama koreden gönderenlerden seçmeye bak ve özellikle asiri ucuz olanlardan sakınırsan bi sorun cikmaz zaten sahte mi değil mi geldiginde anlarsin . bunun yollarini yazmistim. ebayda musteri garantisi var ugrassanda iki yazisma vs hakkkini alirsin ama bi denemen gerekcek. iyice bak mutlaka var hatta cok gördüm daha iki gun önce sparis geçtim tatlim.

Son düzenleme:
missha perfect cover bb kremın hangi rengi uyar bana hala karar veremedim. Koyduğunuz MAC renk skalasına göre cilt tonum NC15.Ve tam o tonda bir fondoten arıyorum.Cildimden koyu duranları kesinlikle sevmiyorum.Biraz daha açık olabilir ama daha koyu asla.Çünkü zaten yüzde durdukça rengi koyulaşıyor bu tarz kozmetik ürünlerin.Sizce misshanın hangi tonu bana uygun?13 olmasın da..o da fazla açık.

oncelikle herkese merhaba
ismini yeni duydugum ve neredeyse herkesin ovdugu missha bb kremini arastirirken kendimi sitede buldum
ve tabii ki yardima ihtiyacim var kizlar
missha bb krem olarak birden fazla tur var hangisini onerirsiniz bana acaba
tur olarak signature ve cover diye ayriliyor bana cogunluk cover onerdi hani kirmizi kapli olani ama ben gene de tam emin olamiyorum
acaba kullananlar bilgilerini paylasabilirlermi
bu turler neye gore ayriliyor acaba ?

bu arada ten rengim bugday ve bana uyan numara hangisidir ?

Son düzenleme:
oncelikle herkese merhaba
ismini yeni duydugum ve neredeyse herkesin ovdugu missha bb kremini arastirirken kendimi sitede buldum
ve tabii ki yardima ihtiyacim var kizlar
missha bb krem olarak birden fazla tur var hangisini onerirsiniz bana acaba
tur olarak signature ve cover diye ayriliyor bana cogunluk cover onerdi hani kirmizi kapli olani ama ben gene de tam emin olamiyorum
acaba kullananlar bilgilerini paylasabilirlermi
bu turler neye gore ayriliyor acaba ?

bu arada ten rengim bugday ve bana uyan numara hangisidir ?
signature biraz daha tam bakim biraz daha aydinlik ve bayazlatma ağirlikli vve günes korumasi daha dusuk 25 faktor,
cover adi üstünde kapaticiligi daha fazla fondöten özellikli bisi cesidi günes korumasi 42 faktör signature özellikleri yine bakim olarak mevcut. cildine göre belirleyebilirsin yani. coverda 23 uygun olur die düsünüorum
ama tekran bi bak ekledigim videodan. signatüründe en koyusu sana uygun olur eğer 23 numara uygun düserse. kapatilik isteğin derece sececeksin kisaca.

Son düzenleme:
signature biraz daha tam bakim biraz daha aydinlik ve bayazlatma ağirlikli vve günes korumasi daha dusuk 25 faktor,
cover adi üstünde kapaticiligi daha fazla fondöten özellikli bisi cesidi günes korumasi 42 faktör signature özellikleri yine bakim olarak mevcut. cildine göre belirleyebilirsin yani. coverda 23 uygun olur die düsünüorum
ama tekran bi bak ekledigim videodan. signatüründe en koyusu sana uygun olur eğer 23 numara uygun düserse. kapatilik isteğin derece sececeksin kisaca.

ben cok tesekkur ederim yorum icin :)
bir sure once cover no 23 sipharis ettim ve bugun elime ulasti daha denemedim ama bunun icin simdiden sabirsizlaniyorum acikcasi
deneyince dusuncelerimi de buraya yazarim :)

selam :KK3:
ben missha bb kremle ilgili bişey sormak istiyorum. ebay den gayet uygun bir fiyata aldım dün elime ulaştı no21.
rengi tam benim tenime uydu hiç gri durmadı yüzümde fakat şöyle bi sorun var. benim cildim karma. T bölgem oldukça yağlıdır. dün nemlendirici sürmeden denedim ve yüzüm pul pul oldu. daha sonra güzelce temizledim nemlendirici sürdüm denedim ama yine biraz pul pul oldu :KK43:
oysaki çok ümitliydim nasıl kullanıcam ben :KK43:

Bende dün sipariş verdim ebay den acaba ne kadar zamanda gelir?

Son düzenleme:
ben de 1 aydır missha kullanıyorum 23 numara. bende 21 açık kaldı o yüzden 23 aldım. gg den baya memnun kaldım ben satıcı da ilgiliydi şimd 2. yi sipariş ettim. ilk baş srdüm allahım ne iğrenç dedim hiç bir faydası yok boşa para verdim. ama 15 dakika sonra gerçketn çok yi oldu. şimdi sürmeden çıakmıyorum. okulda tüm öğretmenler aldı herkes aynı durumda. satıcı iadeyi sorunsuz kabul ediyor zaten. o yüzden içim rahattı benm alırken. 21 numarayı denedik olmayınca bir arkadaşa verip kendimen 23 aldım. benim tenm ortakoyulukta.

ben cok tesekkur ederim yorum icin :)
bir sure once cover no 23 sipharis ettim ve bugun elime ulasti daha denemedim ama bunun icin simdiden sabirsizlaniyorum acikcasi
deneyince dusuncelerimi de buraya yazarim :)

adina sevindim, bu tarz ürünler hakkaten kurtarici gibi geliyor özellikle yaz ayinda. yaz sicağinda günlük disarda kullancaksan makyaj niyetine kalicigi icin yada cildin yağli ise pudra tavsiye ederim. iyi gunlerde kullan valla bakalim nolcak bende simdi baska ürünler pesindeyim. onlari da buraya eklemeyi düsünüorum ama biraz kullanmam gerekecek. misshada tek zaman isteyen özellik olan leke acma özelligine kesin kaanaat olusturamadim. eğer sen kullanipda farkedersen yaz mutlaka :KK66:

X