Makyaj Ürünleri missha perfect cover bb cream hakkinda hersey nasil kullanilir nasil ise yarar?

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Sonunda denedim ve cok beğendim :) 23 numara benimki tam uyum sagladı. Sadece bir kez kullandığım için sivilce yapip yapmadigini soyleyemem ama bence çok iyi bi bb krem. Tavsiye ediyorum :))

m signature 13 no kullanıyorum. mac 188 duo fibre tarzı bir fırçayla uyguluyorum genelde.

Pardon misshayı 187 fırçayla uyguluyorum.
188 ile krem allık veya likit aydınlatıcı uyguluyorum (188 daha küçük)

Bende Missha 23 kullanıyorum ama dudak çevremde ( ) şeklinde olan yerde çizgileri baya belli ediyo. Kırışıklık yani. sizde de aynı problem var mı? Çok mu sürüyorum acaba 2 pompa kullanıyorum ama

Dewey bende öyle bir şey yapmıyor, baz geçiyor musun altına? veya üstüden pudra geçiyor musun?

Arkadaslar ebayden almayi dusunuyorum ama sahte olup olmadigini nasil anlayacagim? Beyaz cizgi mi siyah mi nasil gorebilirim ki internetten :/

baz bazen kullanıyorum, bazen kullanmıyorum, ama bazla daha doğal duruyor, fırçayla sürüyorum ben mac 187 kullanıyorum.
pudra da çizgilenmeyi çok artırıyor, pudrasız dene, en fazla yarım saate kendi pudralaşıyor zaten.

baz bazen kullanıyorum, bazen kullanmıyorum, ama bazla daha doğal duruyor, fırçayla sürüyorum ben mac 187 kullanıyorum.
pudra da çizgilenmeyi çok artırıyor, pudrasız dene, en fazla yarım saate kendi pudralaşıyor zaten.

ecotools fondöten fırçasıyla hoş durmadı. parmaklarımla denedim daha iyi sonuç aldım:KK55: ama kesinlikle daha farklı tipte bir fırça ya da beautyblender almam lazım gibi:44:

fondöten fırçası için yapısı biraz fazla ince, çizgi bırakır diye düşünüyorum.ve evet bence de parmakla yedirmek fondöten fırçasından daha doğla durur.

duo fibreler süngerden daha doğal uygulama sağlıyor ama, sünger bir tık daha az doğal duruyor. gerçi beauty blender kullanmadım ben hiç

fondöten fırçası için yapısı biraz fazla ince, çizgi bırakır diye düşünüyorum.ve evet bence de parmakla yedirmek fondöten fırçasından daha doğla durur.

duo fibreler süngerden daha doğal uygulama sağlıyor ama, sünger bir tık daha az doğal duruyor. gerçi beauty blender kullanmadım ben hiç

gratiste satılan bi sünger varmış mor. onu denicem bir de, umutluyum:13:

Bende tavsiye üzerine almıştım kullanıyorum. Memnunumda uzun süre gidiyor. Kapak açılma akma derdide yok. Hem güneş koruyucuğu hem kapatıcılığı güzel.

kızlar ben de missha perfect cover bb krem siparişi verdim. ama daha uyguna geliyor diye Ebay'dan sipariş verdim. ancak İngilizcem berbat olduğu için çok zorlanıyorum. satıcı adı rinishop inşallah orijinal ürünler gelir. Paypal ile ödemeyi yapalı neredeyse bir ay olacak ama hala kargo gelmedi ve işin kötü tarafı ürünler kargoya çıktı mı çıkmadı mı kargo şirketinin adı ve takip numarası ne? kargo ücretli mi? eğer ücretliyse ne kadar öderim? bu konular hakkında hiç bir bilgiye ulaşamadım. İngilizce öğretmeni arkadaşım var onunla birlikte baktık o da bulamadı. satıcıya mesajla soru sorabileceğimiz bir link de bulamadık. neyse ki ben ödemeyi yapınca paypal bana satıcının Hotmail adresini göndermişti. oradan ulaşmaya çalıştım ama hala cevap bekliyorum. bu forumda ebay'dan alışveriş yapan arkadaşlar acaba satıcı ile nasıl iletişim kurdular? ve kargo takibi nasıl oluyor? bilgi verirseniz çok sevinirim. acil cevap bekliyorum meraktan çatlayacam. inşallah boşuna para vermemişimdir :18:

ebaydan alışveriş çok daha ucuza geliyorda ne yazık ki benimde ingilizcem yeterli olmadığı için bir türlü alışveriş yapamadım yapan arkadaşlar varsa kapıda ödemeyle gönderim yaparlarsa burdan isteyenlere sipariş verip topluca alırdık e baydan ürün getirenlerden ricam bizide bilgilendirip kapıda ödemeyle bizede yolllamaları bildiğim kadarıyla 150 dolar üstünde olan alışverişlerden e bay kargo parası almıyor

ebaydan ben atiyorum pzt aldiysam bi soraki sali muhakkak elimde oluo gun icinde, koreden gelen mallar adina konusuorum. öle milletin dedigi gibi 2hafta 3 haftaa olayina raslamadim hic. en fazla 12güne ulasir.

mrhaba bnde e baydan bu ürünlerden 2-3 adet almak istiyorum arada çok fiyat farkı var e baydan alışveriş yaparsanız fazla getirip burdaki kullanıcılarada kapıda kargo seçenegği ile göndermeniz mümkün olabilir mi 150 doların üstü alışverişlerde e bayın kargo almadığını okumuştum sanki bilgilendirirseniz seviinirim

yurt dışı kozmetik alışveriş yasağından haberiniz var mı?

gümrüğe takıldıysa gelmeyebilir. çünkü son 2 yıldır yanlış hatırlamıyorsam yurt dışından kozmetik alışverişi yasak, gümrükte takılırsa geçirmiyorlar. satıcınızdan paketin üzerine 'gift' yazmasını isteseydiniz biraz daha garantilemiş olurdunuz işi.

artık sırf bu yüzden strawberry den bile alışveriş yapılamıyor malesef:KK43:

yurt dışı kozmetik alışveriş yasağından haberiniz var mı?

gümrüğe takıldıysa gelmeyebilir. çünkü son 2 yıldır yanlış hatırlamıyorsam yurt dışından kozmetik alışverişi yasak, gümrükte takılırsa geçirmiyorlar. satıcınızdan paketin üzerine 'gift' yazmasını isteseydiniz biraz daha garantilemiş olurdunuz işi.

artık sırf bu yüzden strawberry den bile alışveriş yapılamıyor malesef:KK43:

benim alışverişim 100TL tuttu. yurt dışından alışveriş yasağının belirli bir limiti aşanlara var sanıyorum. küçük bi paket şeklinde gelecek zaten yurt dışından gelen bir kargoya da yasak getirmezler heralde. yani inşallah :)

benim bildiğim kadarıyla limit diye bir şey yok, kozmetik komple yasak ama inş. gelir siparişleriniz:KK34:

sevindim sizin adınıza:KK34:
şanslısınız çünkü söylemediğiniz halde tr deki kozmetik yasağından haberi olan bir satıcıya denk gelmişsiniz, güle güle kullanın:KK16:

X