Makyaj Ürünleri missha perfect cover bb cream hakkinda hersey nasil kullanilir nasil ise yarar?

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

nemesis_

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Eylül 2010
55
0
Missha perfect cover bb cream ile ilgili 6aylik bi arastirma sonucunda 2. kutumu bitirdim uygun fiyata teğmin ettim cok sansliyim galiba yada sansimi yaratmayi basardim arkadaşlar. anlatilan gibi mi? evet kesinlikle öle fondöten mi tam olarak evet bi maybline affiniton kadar kapatici belki biraz daha yoğun, ben hassas ciltliyim hic bi abarti durum ile karsilasmadim kalici mi kesinlikle evet ama pudrayla daha ii sonuç alinabilir. isteğine bağli eğer sorunu olan veya herturlu bilgi almak isteyen arkadaslarima onca korea sitesini gezdikden onca blog sayfasini çevirdikten sora yardimci olabilirim ben çektim siz çekmeyin :KK33:

Missha perfect cover bb cream ile ilgili 6aylik bi arastirma sonucunda 2. kutumu bitirdim uygun fiyata teğmin ettim cok sansliyim galiba yada sansimi yaratmayi basardim arkadaşlar. anlatilan gibi mi? evet kesinlikle öle fondöten mi tam olarak evet bi maybline affiniton kadar kapatici belki biraz daha yoğun, ben hassas ciltliyim hic bi abarti durum ile karsilasmadim kalici mi kesinlikle evet ama pudrayla daha ii sonuç alinabilir. isteğine bağli eğer sorunu olan veya herturlu bilgi almak isteyen arkadaslarima onca korea sitesini gezdikden onca blog sayfasini çevirdikten sora yardimci olabilirim ben çektim siz çekmeyin :KK33:

bana çok gri geliyor ya bu missha kül sürmüş gibi oluyorum :KK19:
çok açık tenli olamayanlarda güzel oluyor öneririm.
buğday ve esmerler sevecektir.

bana çok gri geliyor ya bu missha kül sürmüş gibi oluyorum :KK19:
çok açık tenli olamayanlarda güzel oluyor öneririm.
buğday ve esmerler sevecektir.
korelilerin tenleri daha küllü oldugu için o numara kac numarayi denedin bilmiyoum ama oyle olmustur. ha cok yoğun surmussun belli aksi halde o küllü durus doğru durus belli olmaz yada cilt numarana uygun kullanmamissin öle tonlarini cikarmislar ki sasirirsin tabi hepsini bulmak zor ama biz turk kadinlarina uygun olanlara ulasmak zor diil. he bu arada pudra ve allikla hafif kullu durusu bile kaybolup gider. okadar küllü olsa onca amerikalisi cini ingilizi vs herkes bukdr cok pesinde kosmazdi die dusunuorum. yinede kendine uygun bb creami bulursun madem:):KK5: he bu arada benim cilt rengim beyaz tenliyim ivory falan kullanirim genelde nc 15 onuda söleyim

Son düzenleme:
ben de bir süredir kullanıyorum hatta 1. kutu bitmek üzere.kapatıcılığından memnunum,küllü renk beni etkilemedi hatta cildimle bütünleşti.sadece tek eksisi bende hafif sivilcelenme yaptı o da benim cildim yüzündendir belki bilemiyorum.sonuç olarak memnun olduğum bir ürün :KK66:

ben de bir süredir kullanıyorum hatta 1. kutu bitmek üzere.kapatıcılığından memnunum,küllü renk beni etkilemedi hatta cildimle bütünleşti.sadece tek eksisi bende hafif sivilcelenme yaptı o da benim cildim yüzündendir belki bilemiyorum.sonuç olarak memnun olduğum bir ürün :KK66:

hâklisin içinde nemlendirici özelliğide var ondan eğer bazi yoğun kullanirsan hele ki sicak hava geldi yağli bölgelerde olabilior bende o bölgeleri az nemli iken sürüorum yada pudrayla dene güle güle kullan :9

korelilerin tenleri daha küllü oldugu için o numara kac numarayi denedin bilmiyoum ama oyle olmustur. ha cok yoğun surmussun belli aksi halde o küllü durus doğru durus belli olmaz yada cilt numarana uygun kullanmamissin öle tonlarini cikarmislar ki sasirirsin tabi hepsini bulmak zor ama biz turk kadinlarina uygun olanlara ulasmak zor diil. he bu arada pudra ve allikla hafif kullu durusu bile kaybolup gider. okadar küllü olsa onca amerikalisi cini ingilizi vs herkes bukdr cok pesinde kosmazdi die dusunuorum. yinede kendine uygun bb creami bulursun madem:):KK5: he bu arada benim cilt rengim beyaz tenliyim ivory falan kullanirim genelde nc 15 onuda söleyim

21 cok koyu gelmişti çikolata gibi oldum onu arkadasıma verdim 13 var suan bende :) nc15 nası ivory kullaniyosun genelde baya koyu olur ivory diğer markalardada :)
Cildimin alt tonundan kaynaklanabilir bu kadar belli olması ilk sürdüğümde sorun olmuyor zaten gun icinde soluk grimsi görünüyorum sevmedim o yuzden :) arkadasımda 21 cok güzel oldu görünmüyor grilik onda :)
suratimin her yerine pudra allik surmedigim icin belli oluyor grilik :) herseyi sürecek olduktan sonra misshaninda önemi kalmadı :)
dedigim gibi buğday tenli ve esmerlere öneririm belli olmuyor onlarda :)

21 cok koyu gelmişti çikolata gibi oldum onu arkadasıma verdim 13 var suan bende :) nc15 nası ivory kullaniyosun genelde baya koyu olur ivory diğer markalardada :)
Cildimin alt tonundan kaynaklanabilir bu kadar belli olması ilk sürdüğümde sorun olmuyor zaten gun icinde soluk grimsi görünüyorum sevmedim o yuzden :) arkadasımda 21 cok güzel oldu görünmüyor grilik onda :)
suratimin her yerine pudra allik surmedigim icin belli oluyor grilik :) herseyi sürecek olduktan sonra misshaninda önemi kalmadı :)
dedigim gibi buğday tenli ve esmerlere öneririm belli olmuyor onlarda :)

öncelikle arkadasim söyle acıklayim ;
birincisi ben 21 numara için söylemedim dikkatli okusaydın orada eğer cilt rengine göre doğru seçmediysen karşılaşabilirsin ha sayet seçtin ve yine ayniysa bunu kendine uygun sekilde kullanabilmek için bir altarnatif sundum. :KK70: pudra vs ile değerlendirebilirsin die . 21 numarayi bi dönem yazdan cikmis ve yanmis olmam nedeniyle kullandim. doğru tonlamaylada acik tenli olmama rağmen sorun yasamadim. ha 13 daha ii kullaniyorum simdi bitince aldim evet yani bu veya öbürü sorunu olan arkadaslarim için yardimci olmasi adina yazilmis bisiy bilgiim olmayan seylerde iddaa etmek yersiz olurdu arkadasim. nese :KK66: bu arada yaz gelince tek basina sana yetebilcek ise mucize olur malum yazin terlemeyen bir cilt tasiyan bi bayanla daha hic karsilasmadim:KK70: kendi numarana veya turunu seçmelisin misshada malum tek cover bb yok matte signature vs de var :KK70: hepsinde tonlama farkli ama bi ortak tonu mevcut.:KK66:
ikincisi ivory naşi acik renk oluo demişsin sana ulusal gecerliiği naşi oluo birazdan net yazicam seninle beraber bilmeyen arkadaslarimda aydinlannmis olur. çünkü en acik tonlari kullanan biriyim cilt tipim nedeniyle :KK70: resimli olsun anlasilir olsun dedim.
üçüncüsü de misshanin orginal sitesine girersen orada ve hatta ilk cikan eğitim videolarinda da üstüne pudra kullanilmasi nası ki baz öneriyorsa mükemmel sonuç için pudrada en ii sonuç için kullanilmasi bir tavsiyedir. adamlar yillardir bu isi öncü yapiosa bizden ii biliordur die düşündüm ki denedim öyle ama kendi türünde pudra kullanilmasi daha ii oluor tecrübeyle sabit.:KK70:. ki pudralari da hava aldıran ayni güneş korumasi tasiyan türden yani ne anladim misshadan demek gereksiz kaldi. missha bb cover fondöten yerine kullanilan bi tur. ha sen kapaticilik için yada fondöten yerine kullanmiyorsan başka bi missha bb cream kullanmaliydin . malum bu kapaticilik ön planda olarak sunulmuş bi ürün . ürün sayfasından net alasilior bakabilirsin:KK66:
iyi günlerde kullan :KK66: ivory meselesini acikliyim:KK70::KK9:

Son düzenleme:
ben maybelline affinitone ivory kullanirdim, veya fondöten seçimlerimde o tonlarda seçmek durumundayim. örnekle acikliyorum arkadaşlar.
$PODKAD~1.JPG

bu asadaki de pek cok markanin ivory tonlari hangi marka ivory bu dersenizde soradan tek tek bilmeyen arkadaslari ivorY tonlarini yazarim:KK66:
$atqabeauty_com_podklady_drogeryjne_swatches.JPG

buda mac in cilt rengleri için cikarmis olduğu yabanci bi siteden indirdiğim cilt tonlari nc 15= ivory :KK66:
$mac_surfbaby_skint_hl.jpg

cilt rengimizi ii bilirsek daha doğru secimler yababiliriz arkadaşlar umarim yardimci olabilmişimdir. bunlar ayrica yabanci sitelerden alisveris yapmak isteyen arkadaşlar için önemli tanimlamalardir. ii günlerde kullanalim:)

selam :KK3:
ben missha bb kremle ilgili bişey sormak istiyorum. ebay den gayet uygun bir fiyata aldım dün elime ulaştı no21.
rengi tam benim tenime uydu hiç gri durmadı yüzümde fakat şöyle bi sorun var. benim cildim karma. T bölgem oldukça yağlıdır. dün nemlendirici sürmeden denedim ve yüzüm pul pul oldu. daha sonra güzelce temizledim nemlendirici sürdüm denedim ama yine biraz pul pul oldu :KK43:
oysaki çok ümitliydim nasıl kullanıcam ben :KK43:

selam :KK3:
ben missha bb kremle ilgili bişey sormak istiyorum. ebay den gayet uygun bir fiyata aldım dün elime ulaştı no21.
rengi tam benim tenime uydu hiç gri durmadı yüzümde fakat şöyle bi sorun var. benim cildim karma. T bölgem oldukça yağlıdır. dün nemlendirici sürmeden denedim ve yüzüm pul pul oldu. daha sonra güzelce temizledim nemlendirici sürdüm denedim ama yine biraz pul pul oldu :KK43:
oysaki çok ümitliydim nasıl kullanıcam ben :KK43:

güle güle kullan arkadasim sana bi önerim var aslinda ayni seyi bazen heleki mevsim değişimi bende kullaniyorum. su ara cildimiz deri döküo onu atmadiğin için üstüne sürünce pul pul durur. öncelikle cilt tipine uygun bi temizleme jeliyle yika içinde su hafif peeling yapan topçuklar olanlardan dene su ara o fazla deri sıkıntı yapmadan atmasi lazim. her gun yüzüne sürmeden böle bi jelle yika tonikle üstüne nemlendirici sur ama bb yi sürmekte acele etme cilt nemi tamamen emmesi lazim ki üstüne sürceğin bbde tam emilsin. ve tavsiyem bu ara nemlendiricini su bazli hafif olanlardan sur yağli bölgene az yoğun sur. sora bir süre o nem hissi tamamen kaybolana kadar bekle bb creami sur ki tam emilsin. bbyi sürdükten sora asadan yukari masajla uygula ve yine iyice emilmesini bekle hafif sürmeye calis. bu arada en önemlisi aldiğin bb orjinaldir umarim başka blog sayfalarinda okudum kadariyla kacak olanlarda bu sorun cok ca yasanior mus umuarim orginali almisindir. umarim faydali olmuşumdur ii günlerde kullan.:KK66:
bu arada kaça aldin cook cok ucuzsa dikkat etmek lazim. malum cinliler herseye el atti.?

Son düzenleme:
güle güle kullan arkadasim sana bi önerim var aslinda ayni seyi bazen heleki mevsim değişimi bende kullaniyorum. su ara cildimiz deri döküo onu atmadiğin için üstüne sürünce pul pul durur. öncelikle cilt tipine uygun bi temizleme jeliyle yika içinde su hafif peeling yapan topçuklar olanlardan dene su ara o fazla deri sıkıntı yapmadan atmasi lazim. her gun yüzüne sürmeden böle bi jelle yika tonikle üstüne nemlendirici sur ama bb yi sürmekte acele etme cilt nemi tamamen emmesi lazim ki üstüne sürceğin bbde tam emilsin. ve tavsiyem bu ara nemlendiricini su bazli hafif olanlardan sur yağli bölgene az yoğun sur. sora bir süre o nem hissi tamamen kaybolana kadar bekle bb creami sur ki tam emilsin. bbyi sürdükten sora asadan yukari masajla uygula ve yine iyice emilmesini bekle hafif sürmeye calis. bu arada en önemlisi aldiğin bb orjinaldir umarim başka blog sayfalarinda okudum kadariyla kacak olanlarda bu sorun cok ca yasanior mus umuarim orginali almisindir. umarim faydali olmuşumdur ii günlerde kullan.:KK66:
bu arada kaça aldin cook cok ucuzsa dikkat etmek lazim. malum cinliler herseye el atti.?
öncelikle hemen cevap verdiğin için teşekkür ederim :)
yaklaşık 27 liraya geldi. misshashop da 59 liraydı sanırım.
aynen dediğin gibi yapıyorum içinde topçuklar olan jel ile yıkıyorum sonra da jel nemlendirici kullanıyorum. sivilceler için kullandığım tonik ve ilaç var o sebep oluyor olabilir mi acaba?
yoksa benim bb kremim çakma mı :26::26:

Canım benim kimin bilgili kimin bilgisiz oldugunu iki cümleden anlayamazsin. :KK34:Misshanin yetkilileriyle maillestim ve bu sorunun oldugunu soylediler :) Cok bilgili olabilirsin ama fark ettiysen ben 'bana uymadı digerleri kullanabilir' dedim. Herkes memnun kalacak diye bir kaide mı var :) aa yoksa sen satışında falan mı calisiyosun :KK34:

Canım benim kimin bilgili kimin bilgisiz oldugunu iki cümleden anlayamazsin. :KK34:Misshanin yetkilileriyle maillestim ve bu sorunun oldugunu soylediler :) Cok bilgili olabilirsin ama fark ettiysen ben 'bana uymadı digerleri kullanabilir' dedim. Herkes memnun kalacak diye bir kaide mı var :) aa yoksa sen satışında falan mı calisiyosun :KK34:
satişinda mi güldürme beni :KK70: missha yetkilileri satmaktan başka bisiy bilmeyen tipler belli anektodlari var onu diyip duruo . ben basima gelip çözdüğüm zaman zaman pullanma yasadığımı onun bb cream ile alakasi olmadiğini dert yanan bi arkadasima anlattim. ha senin bilirkişiliğin gülünç kacio musadenle ben :KK70: bildiğimi bilmeyenler ile paylaşmaya dvm etcem. liman sıkma çapan sana kalsin bacim:KK70:

öncelikle hemen cevap verdiğin için teşekkür ederim :)
yaklaşık 27 liraya geldi. misshashop da 59 liraydı sanırım.
aynen dediğin gibi yapıyorum içinde topçuklar olan jel ile yıkıyorum sonra da jel nemlendirici kullanıyorum. sivilceler için kullandığım tonik ve ilaç var o sebep oluyor olabilir mi acaba?
yoksa benim bb kremim çakma mı :26::26:

aksama orijinal nası anlariz yazarim arkadasim ama o fiyata sanmam tabi belli de olmaz cildini kurutan bisiy var pul pul olduğuna göre mevsim zaten cilt yenileme zamani sorunsuz olanlarda bile döküntü olabilior. oyüzden üzülmek için acele etme geçici bi süreçtir. nemlendiricini değiştir varsa evde başka bisiy kullan iyce kurutan bisiy var eğer bi dönem geçtikten sora ayni sorun yasarsan sana uymamis diebiliriz. aaa ama dur ille taaaaa ebaydan mal satcem sana heh hehehe saka :KK66:
:KK52:

aksama orijinal nası anlariz yazarim arkadasim ama o fiyata sanmam tabi belli de olmaz cildini kurutan bisiy var pul pul olduğuna göre mevsim zaten cilt yenileme zamani sorunsuz olanlarda bile döküntü olabilior. oyüzden üzülmek için acele etme geçici bi süreçtir. nemlendiricini değiştir varsa evde başka bisiy kullan iyce kurutan bisiy var eğer bi dönem geçtikten sora ayni sorun yasarsan sana uymamis diebiliriz. aaa ama dur ille taaaaa ebaydan mal satcem sana heh hehehe saka :KK66:
:KK52:
blogun mu var senin nerde yazıcan bende okumak istiyorum yazını :)
hatta cilt konusunda senden öneri almak isterim bilgili gözüküyorsun bu konularda :KK34:

blogun mu var senin nerde yazıcan bende okumak istiyorum yazını :)
hatta cilt konusunda senden öneri almak isterim bilgili gözüküyorsun bu konularda :KK34:
internette bb sattiğimdan ay Allahim sinir oldum kusura bakma çalıştığım ve ayni zamanda okumaya dvm ettiğimden tatlim blog açmaya vakit bulamadım. ilgine teşekkürr ederim ama burdan sana her türlü yardimci olurum . uzun zamandir kendimce bunlarla taaa bizimkiler bu işlerin m sini bilmezken kendimce ince eleyip sık dokuduğum için bilgi sahibi oldum ciltt tipim hassas ve karma bunu dengede tutmak zor kendi deneyimlerimi benim gibi çekmiş kişiler de boşuna zaman kaybetmesin die yazmak istedim. sen sor elimizden bişiy gelirse yapariz olmadi araştırır buluruz :KK66:

Bazi arkadaşlar online yabancı sitelerden alıyorlar ve aldıkları mal sahte mi değil mi diye mrk edenler için, başına gelen bi arkadaşımın olayını anlatmak istedim.
şanslıyım bana denk gelmedi:) keske resimleseymişiz ama akıl edemedik, geri dönüşü de olamadi aldığı ile kaldı kiz:KK43: resimle açıklayamacağım ama dierlerinde de gördüklerim aynen söyledir kizlar.
öncelikle kaç ml aldınız o 50 mldi arkasinda siyah bi cizgi vardır. bunlar beyaz basmıştı. malum bilen bilir 30ml olanlar beyaz olur arkadaki o cizgi tırtırlı yerdeki. ikincisi kabi kendisi soluk kirmizi yada vişne cürüğü rengidir, orjinali. bu daha canli kırmızı idi sahteliği belli kıyıslayinca. carta kaciyor tabiri caizse. yetkilerin bilgisine dayanarkta sunu söyleyim kendileri yazmis. kapak olayi dikkat etmemiz gereken kapak kontrolu var kolay kolay cekip cevirmeden cıkmaz. bu pat die ele gelior. burdanda anlayabilirz. hic kullanmayanlar en ii böle anlar daha önce orjinali kullananlar hafif kremsi kokusundanda fark edebilir. bi süre sora kullanincada belli eder. o kullanmadı o yüzden bi yorum yapamiycam umarim yardimci olabilmişimdir. Sahtesiz alışverisler:)
:KK16:

Son düzenleme:
biraz karışık yazdim die resimleyim ortalik karismadan sahte olanlar siyah 50ml için gecerli beyaz orjinal olan. orjinalinde 30ml siyah oluyor yabanci blogerlarin aldiklarina istinaden söylürum hic 30ml almadim. almışken daha fazlası olsun die.

blogunu takip ettiğim iyi güvenilir bi yazarin sitesinden, onun afıına sığınarak ekliyorum bu resmi şimdi ayni durumu yaşamiş üstelik güzelcede resim cekilmiş ekleyim dedim resmi yakinlaştiriyim dedim olmadi artik bukadarını bulabildim. umarim görüpde bana kizmaz. tekrar affına sığınıyorum. yanlız bizdeki sahte daha kirmizimsi tondaydi. çekenin ellerine sağlık, yanlış anlamaya meyil vermeyelim.devrik cümlelerim için kusura kalmayin. noktasiz virgulsuz yazinca okudum ben bile kafam karisti bidaha baktim olcak gibi diil resimle netlestiriyim dedim aradim buldum. şansima ayni durum. kaş yapalim derken göz cikartmayalim:p Malum doğruyu anlatmak isterken nelerden ne sorunlar çıkariyor millet, neler anliyorlar vs. kapak olayini da es geçmeyin yinede. umarim simdi tam oldu:)

Eklentiler

• $tumblr_lxg8osimOF1qj41li.png
    $tumblr_lxg8osimOF1qj41li.png
    151,8 KB · Görüntüleme: 976
  • $sahtesi.jpg
    $sahtesi.jpg
    22,4 KB · Görüntüleme: 209
Son düzenleme:
biraz karışık yazdim die resimleyim ortalik karismadan sahte olanlar siyah 50ml için gecerli beyaz orjinal olan. orjinalinde 30ml siyah oluyor yabanci blogerlarin aldiklarina istinaden söylürum hic 30ml almadim. almışken daha fazlası olsun die.

blogunu takip ettiğim iyi güvenilir bi yazarin sitesinden, onun afıına sığınarak ekliyorum bu resmi şimdi ayni durumu yaşamiş üstelik güzelcede resim cekilmiş ekleyim dedim resmi yakinlaştiriyim dedim olmadi artik bukadarını bulabildim. umarim görüpde bana kizmaz. tekrar affına sığınıyorum. yanlız bizdeki sahte daha kirmizimsi tondaydi. çekenin ellerine sağlık, yanlış anlamaya meyil vermeyelim.devrik cümlelerim için kusura kalmayin. noktasiz virgulsuz yazinca okudum ben bile kafam karisti bidaha baktim olcak gibi diil resimle netlestiriyim dedim aradim buldum. şansima ayni durum. kaş yapalim derken göz cikartmayalim:p Malum doğruyu anlatmak isterken nelerden ne sorunlar çıkariyor millet, neler anliyorlar vs. kapak olayini da es geçmeyin yinede. umarim simdi tam oldu:)

helal olsun ya nerdeyse alacaktımm ama arkadaşın aldıgı site hangisiydi

Missha Türkiye Online Satış tek site bu var

helal olsun ya nerdeyse alacaktımm ama arkadaşın aldıgı site hangisiydi

Missha Türkiye Online Satış tek site bu var

teşekkür ederim, yardımı olduysa ne mutlu, Türkiyedeki satiş yerinden almadi pahalı geldi. o ebayda bir saticidan getirmişti diye hatirliyorum. o sahte cikan. satıcı ismi garp bi isim ama inan hatırlamıyorum. ama duyduğuma göre ebayda da özellikle çin olduğunda dikkatli seçmek lazim. gönderene iyi dikkat et resme verdiği bilgi detayına .bende ebaydan aliyorum. Amerika yerine koreden gönderenleri seçersen daha ucuz fiyatlı oluyor. malum ana vatanı:) aslında burda bi arkadaş yazmıştı alibaba.comdan alıyormuş aslinda o benim aldığımdan cok daha ucuz yarı fiyatli neredeyse ama oda ille 10 adet falan satıyor toptancı misali oda tuzlu oluyor. hem okadar alıp kendin için bile olsa iki senede bitirmemem günü falan geçer diye denemedim. Toplanıp almak lazim da ozamanda kim kimi bulup verecek sorun çıkabiliyor. Şurda bile bilgi paylaşalım dedik hadsizler satıcı mısın dedi ya komik :KK70: ondan riske girmedim. kendim tek olarak aldım. oradanda deneyebilirsin.

Son düzenleme:
X