MissGamzeli'nin Çeyizi :)

imagesahack de hata var bugunlerde kısa sürede de düzelmıycek sanırım.. görüntülenmıyo ekledıklerınızde başka bi siteden eklersınız o zamn görüntülenir sanırım :)

offff olamaz aman tanrımmm

ben imageshack üye girişi yaparak eklemiştim resimleri, o yüzden ben de görünüyodu.

ama şimdi logout yaparak baktım, kurbağa gözüküyo sadece ve sadece üyeler görebilir diye, off offf, tüm resimleri sıfırdan yükleyecem yanii

Kızlar kurbağa halindeki resimleri görüntüleyebilmek için imageshack sitesine üye olmanız gerekiyor artık.

Üye olmak için TIKLAYIN

ilk sayfadaki resimleri yeniden başka siteden yükledim ve sayfalardaki tüm resimleri ilk mesajıma ekledim

çok güzellerr mutlulukla kullanmak nasip olur inşallahhh..
bende yakında başlıcam almaya ama o kadar kalpli almam heralde pembeli yemek takımın ve çatal bıçak setin özellikle harika
Mutluluklar..

Güle güle kullan canım.. O kalpli tabakların serisini ben de çok beğeniyorum.. Ağız tadıyla kullan inş..

pasta seti tam benlik :)
canım çeyizini takip ediyorum resmen
gördüğümü bende alayım diyorum
güle güle kullan

canım çeyizini çok beğendim.iyi günlerde kullan inşalah. kaya maya lı kalplı kahvaltı tabaklarını nereden aldın cnm?

yaaaaaaaaaaaaaaa cok güzeeeelll güle güle kullan canim bayildimmmmm
haftaya izine gidecegim ankaraya ilk isim bu takima özellikle catal bicak setine bakmak cok hoooos

canım çeyizini çok beğendim.iyi günlerde kullan inşalah. kaya maya lı kalplı kahvaltı tabaklarını nereden aldın cnm?

teşekkür ederim, o tabakları Kipa'dan almıştım

yaaaaaaaaaaaaaaa cok güzeeeelll güle güle kullan canim bayildimmmmm
haftaya izine gidecegim ankaraya ilk isim bu takima özellikle catal bicak setine bakmak cok hoooos

teşekkürler, inşallah bulurusun sen de

bugün indirime girmiş olduğu için dayanamayıp aldığım Karaca kırmızı kalp tabağım

Not: Resim "bal_bocegi"nden alınmıştır. Zaten ben de önce onun çeyizinde görüp bayılmıştım. Bugün dayanamayıp aldım ama sarılı olduğu için açmak zor geldi. "bal_bocegi"nin resmini kullandım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…