MissGamzeli'nin Çeyizi :)

imagesahack de hata var bugunlerde kısa sürede de düzelmıycek sanırım.. görüntülenmıyo ekledıklerınızde başka bi siteden eklersınız o zamn görüntülenir sanırım :)

offff olamaz aman tanrımmm :KK37: :KK37: :KK52: :KK52:

ben imageshack üye girişi yaparak eklemiştim resimleri, o yüzden ben de görünüyodu.

ama şimdi logout yaparak baktım, kurbağa gözüküyo sadece ve sadece üyeler görebilir diye, off offf, tüm resimleri sıfırdan yükleyecem yanii :KK53: :KK53:

Kızlar kurbağa halindeki resimleri görüntüleyebilmek için imageshack sitesine üye olmanız gerekiyor artık.

Üye olmak için TIKLAYIN

ilk sayfadaki resimleri yeniden başka siteden yükledim ve sayfalardaki tüm resimleri ilk mesajıma ekledim :KK69::KK69::KK69:

100 parça pasta dekorasyon setim :KK56: :KK56: :KK56:

pE2w9.jpg

Ayna duvar süslerim :21:

lLbHA.jpg

SSAVi.jpg

:nazar::nazar::nazar::nazar:

çok güzellerr mutlulukla kullanmak nasip olur inşallahhh..
bende yakında başlıcam almaya ama o kadar kalpli almam heralde :KK1: pembeli yemek takımın ve çatal bıçak setin özellikle harika
Mutluluklar..

Güle güle kullan canım.. O kalpli tabakların serisini ben de çok beğeniyorum.. Ağız tadıyla kullan inş..:nazar:

pasta seti tam benlik :)
canım çeyizini takip ediyorum resmen
gördüğümü bende alayım diyorum
güle güle kullan :KK19:

canım çeyizini çok beğendim.iyi günlerde kullan inşalah. kaya maya lı kalplı kahvaltı tabaklarını nereden aldın cnm?

dün hiç ihtiyacım yokken çok beğenip bi anda aldığımız Bernardo yemek takımım :KK69:

pic15302.jpg

pic15322.jpg

pic15342.jpg

bunlar da yemek takımının çatal kaşık bıçak seti, özellikle bunlara bayıldımmmm :KK69::KK69::KK69:

pic15372.jpg

pic15362.jpg

yaaaaaaaaaaaaaaa :KK69: cok güzeeeelll:nazar: güle güle kullan canim bayildimmmmm
haftaya izine gidecegim ankaraya ilk isim bu takima özellikle catal bicak setine bakmak cok hoooos:KK66::KK64:

canım çeyizini çok beğendim.iyi günlerde kullan inşalah. kaya maya lı kalplı kahvaltı tabaklarını nereden aldın cnm?

teşekkür ederim, o tabakları Kipa'dan almıştım

yaaaaaaaaaaaaaaa :KK69: cok güzeeeelll:nazar: güle güle kullan canim bayildimmmmm
haftaya izine gidecegim ankaraya ilk isim bu takima özellikle catal bicak setine bakmak cok hoooos:KK66::KK64:

:KK69: teşekkürler, inşallah bulurusun sen de :KK71:

bugün indirime girmiş olduğu için dayanamayıp aldığım Karaca kırmızı kalp tabağım :KK69::KK69::KK69:

whMmp.jpg

Not: Resim "bal_bocegi"nden alınmıştır. Zaten ben de önce onun çeyizinde görüp bayılmıştım. Bugün dayanamayıp aldım ama sarılı olduğu için açmak zor geldi. "bal_bocegi"nin resmini kullandım. :KK17:

X