Vücut Kremleri Mis Gibi Kokan Etkileyici Vücut Kremi ???

Vücut kremleri, losyonlar

eylxuxl25

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Ağustos 2007
578
2
37
Kıslarrr önerebileceğiniz böyle bir ürün var mı? Avondan vücut losyonu aldım ama kokusu hiç hoşuma gitmedi..Yani daha doğrusu kokmuyordubenneyaptımki. Oysa ben vücudum güsel koksun diye almıştımmmmsenağlama

Bütün markalı parfümlerin body losyonları inanılmaz kalıcı ve parfümü ile aynı kokuda olduğu için hoş kokuludurlar. Ama daha uygun ve kalıcı birşey istiyorsan, şekerli kokuları da seviyorsan Aquolina'nın kremlerini losyonlarını önerebilirim.

ben buaralar çikolata kokulu vücut kremi kullanıyorum.duş jelimde öyle acayip etkileyicijeyyar
sephoradan almıştım.bady shopada bakabilirsin ordada harika şeyler oluyor

bende yves rocherin vucut kremini kullaniyorum cok guzel

Turkce isminin ne oldugunu bilmiyorum resmini koyuyorum senin icin

kokos herhalde hindistancevizi oluyor

cnmm victoria's secret'in vücut losyonları var.. pembe renkli olanından arkadaşımda vardı.. inanılmaz bir krem.. kokusu çok kalıcı.. bi çok losyon kullanmama rağmen o kadar kalıcı hiç görmedim.. pembe renklisi çilekli.. fakat nerelerde satılır bilemiyorum.. arkadaşımın annesi havaalanında free shoptan almış..

slm canım
ben avondan purblanca vucüt kremini aldım mükemmel erkek arkadaşım bayılıoo kokusuna tavsiye ederim fiyatıda ii 16 20 milyon arası

Ben yves rocherden aldım parfumlu vucut losyonumu.İsmi Comme Une Evidence.Banyodan sonra sürdüğünde miiiissss gibi kokuyor.Diğer parfumlerin losyonarıda cok güzel.Tavsiye ederim.

Son düzenleme:
ben bu güne kadar kullandığım her parfümün vücut losyonunu da aldım. ama noa ve empario armani she nin losyonu kadar kalıcısına rastlamadım. denemeni tavsiye ederim. parfüm sıkmana bile gerek kalmıyor nerdeyse. ellerimi çok sık yıkamama rğmen ellerimden bile kolay kolay gitmiyor kokusu.

ben de body shop un çilek serisini tavsiye ederim harika bişey..kakao nar greyfurt mango ve hindistan cevizi serileri de var..bence mutlaka bi body shop a uğra almadan önce..yerimseniben

ve uzun süre kokusu sürüyor. banyodan sonra sürüyorum masaj yaparak sürünce kan dolasımına da iyi gelir

merhaba hanımlar,ürünün kokusu ne kadar fazla ise etkisi o denli azalıyor haberiniz olsun.annem cildiyeci olduğundan benim için kullandığım vücut ürünlerini özellikle kokusuz veya az kokulu almamı istiyor.ayrıca belki yeri değil ama şunuda söyliyeyim hergün bin türlü vakayla karşılaştığı için benide bazı konuşarda uyarıyor..mesela kıs a bir olayı anlatayım..çok lüks ve iyi bir yerde ağda yaptıran bir bayana ''hayat kadınlarında olan'' hastalık bulaşmış ve ve genç kızın heryerini sarmış..ağda yapan yer bunu hiçbir şekilde kabul etmiyor ve kızın hayatı perişan..ağdanızı mümkün mertebe kendiniz yada çok güvendiğiniz yerlere yaptırın..temizlik çok önemli lütfen dikkat edelim hanımlar...

the bady shoptan çilekli kremi bende denedim ama bana kokusu hoş gelmedi ama kokusu olmayan kremler faydalı diye biliyom yanlışmı biliyom acaba

hımm bende biraz önce onu söledim evet kokusu az olanların sonucu daha iyi diye biliyodum bu arada diğer tavsiyen için teşekkürler gerçekten çok dikkat edilmesi gerekiyor

internette şöyle bi tarif buldum...

Çilekli saç ve vücut maskesi:
10-12 adet çileği 1 kase taze yoğurtla birlikte blendırda iyice karıştırın. Ardından kafa derinize ve saçlarınıza uygulayın. Yarım saat sonra saçınızı yıkayın. Bu maske saçınızı temizlediği gibi, ipeksi bir yumuşaklık kazandıracak ve kepekten arındıracaktır. Arta kalan malzemeyle yüz ve cildinize de maske yapabilirsiniz. Böylece çileğin büyüleyici kokusu teninize ve saçlarınıza işleyecektir.

Mango ve Çileklisi süper evet mangoyuda kullanmaktayım şuan.Birde passion fruit vücut yağı var, kokusunu bitek ben beğeniyorum herhalde sırnaşık şey ama bana göre onunda gerçekten cezbedici bi kokusu var denemenizi tavsiye ederim a.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…