Vücut Kremleri Mis Gibi Kokan Etkileyici Vücut Kremi ???

Vücut kremleri, losyonlar
kızlar bu setı kullananlar varmı aranızda memnun kaldınızmı bıde fıyatı lutfen:icecream:

md_whitemusk.jpg

http://www.idealo.de/preisvergleich/PopProduct/324175.html
kızlar ben de bu ürünü tekin acar a başka bi şey almak için girdiğimde ordaki adam önerdi.parfümünüzün altına bunu kullanın daha kalıcı olur,ama tek başına da çok güzel dedi.puma nın vücut losyonu..gerçekten bi harika.erkek arkadaşımın çok sevdiği yetmediği gibi jeyyar bizim kızlar da bayıldı.gelip gidip biraz sürebilir miyim diye ağladılar:sm_cool:
gerçekten çok güzel...fiyatı 20 ytl civarı bişeydir tahminim.ben alalı baya oldu.

Son düzenleme:
vücut kremi değil de bebe yağını bu niyetle kullanıp içine kayısı yağı vb. güzel kokan esanslardan koymayı düşünüyorum

Enrico Coveri'nin Paillettes losyonunu kullanıyorum. hem kokusu hem nemlendirme oranı çok iyi. yıkanana kadar kokusu kalıcı. biraz pahalı ama değdiğini düşünüyorum. 55 YTL'ye almıştım. parfüm kullanmaya gerek yok.
Ayrıca ben şekerli kokuları sevmiyorum. tenime uyum sağlamadığını düşünüyorum. bunun kokusuna bayılıyorum.

Son düzenleme:
koku hastalığı olan biriyim :lepi:
the body shop n butterlarını çokk beğeniyorum. özellikle çilek- mango- hindistancevizi butterlarına hastayım. burdakiler yetmedi yurtdışından muz ve avakado body butterlerını buldum, onları da almayı düşünüyorum. :lepi: pupa miss milkie ler de süper. özellikle pamuk şekerlisi :ecrin_bebek: arkonun el kremini almıştım sırf kokuları hoşuma gitti diye (elmalı ve şeftalili) kalıcı değiller tabi ama çok hoş kokuları, kullanıyorum arasıra :lepi: yves rocher ı da merak ediyorum, denicem sanırım :icecream:

koku hastalığı olan biriyim :lepi:
the body shop n butterlarını çokk beğeniyorum. özellikle çilek- mango- hindistancevizi butterlarına hastayım. burdakiler yetmedi yurtdışından muz ve avakado body butterlerını buldum, onları da almayı düşünüyorum. :lepi: pupa miss milkie ler de süper. özellikle pamuk şekerlisi :ecrin_bebek: arkonun el kremini almıştım sırf kokuları hoşuma gitti diye (elmalı ve şeftalili) kalıcı değiller tabi ama çok hoş kokuları, kullanıyorum arasıra :lepi: yves rocher ı da merak ediyorum, denicem sanırım :icecream:
bende butter ların içerisinden en çok hindistan cevizlisini seviyorum :-) Yurtdışında 1-2 çeşidini daha bulduğunu söylemişsin herhangi bi internet sitesinde varmı? bende body shop fanıyım bilgilendirirsen sevinirim

Avon / tomorrow vücut kremi süper kızlar tam yaz için ideal...Zaten tomorrow 'u bilen bilir hafif bir yaz kokusu...
Nivea ' nın vücut losyonunun kokusu da gayet etkileyici ve hoş gelir bana...
Bir de vücut yağı kullanırım diyosanız johnsons and johnsons 'un vücut yağı var onun yeşilinin kokusu da fresh ve 10 kat daha fazla nem sağlıyo aynı zamanda...
Benim önerilerim bunlaryerimseniben

tereddütsüz body shop hindistan cevizlisini kullanıyorum harika gerçekten.. bir sonrakinde çilekli alıcam..

----------

tipello.net - i am not referring you, i just DO recommend it.

Kızlar Victoria's Secret kullanıyorum harika kokuyolar. Sürekli getiriyorum yurtdışından almak isteyen olursa özelden yazabilir.

nivea nın portakal çiçeği kokulusu var süper :) bir de rosense in gül kokulu kremi var el ve vucut için ben çok seviyorum

X