Aile Planlaması Mirena cikarttirdiktan sonra...

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.

annii

Guru
Kayıtlı Üye
16 Haziran 2011
10
0
Merhaba herkese🙂5 yılın ardından süresi dolan mirena spiralimi cikarttirdim çokta memnundum fakat biraz rahmim dinlensin istiyorum asıl sorum şu 20 şubatta çıkartırdım 18 inde münasebetim oldu spermin canlılık ihtimalini sordum doktora öyle bir durumun gorunmuyor dedi ama kafam karışık zaten hiç adet olmuyordum ara ara lekeleme olurdu cikarttirdigim akşam doğum kontrol hapına başladım ama bise olurmu tecrübesi olan var mı?adetide bilmiyorum 🙄

Mrb bnde üç gun önce taktırdım ama tedırgin oldum hormonlıu olunca kilo aldınız mı agırlık kaldırmak sorun oldumu bnım iki oglum var malum agırlar kafamda deli sorular

Mrb bnde üç gun önce taktırdım ama tedırgin oldum hormonlıu olunca kilo aldınız mı agırlık kaldırmak sorun oldumu bnım iki oglum var malum agırlar kafamda deli sorular
Merhaba,
Hıcbir sorun yaşamadım ne kilo aldim ne tüylenme oldu bakır spiral ilk dogumumda taktirmistim rahminde baya sorunlu yaraya dönüştürmüştü ve bir ayın nerdeyse tamamı regli gibiydim dayanamıyordum artık ama mirena tamamen kesti ve zaten kanaması yoğun kadınlara tedavi amaclı onerilirmis kayma durumuda yaşamadım kafanız rahat yani bütün ay pür paksiniz 😊👍

Şişkinlik ödem oldumu ilk zamanlar benım oldu sanki

Hiç bir şekilde şişkinlik vs.olmadı sanırım vücud yapısı ile ilgili

X