Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar MİNOXİL sprey kullananlar var mı?

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri
canım gözeneklerini kapadığını nerden anladın benim saçımda yağlı bende bemiks evigen bepanteni badem yağıyla kullanıyorum haftada 2 gün uyguluyorum yani şu ana kadar 3 kere yaptım ayrıca minoksilde kullanıyorum bu ampüller sana nasıl ii gelmedi dökülmeyimi artırdı:18:

zuhalcim ben cilt doktoruna gittiğimde baktı ve bana sordu saçına birşeymi sürüyorsun gözeneklerin kapanmış dedi
ben anlatınca bırakmamı ve minoxil kullanmam gerektiğini söyledi
o yüzden ben kullanmıyorum

zuhalcim ben cilt doktoruna gittiğimde baktı ve bana sordu saçına birşeymi sürüyorsun gözeneklerin kapanmış dedi
ben anlatınca bırakmamı ve minoxil kullanmam gerektiğini söyledi
o yüzden ben kullanmıyorum

peki başka bişey kullanmışmıydın saçlarına bana cildiye doktoru önerdi kullanabilirsin dedi ben minoksille ikisini kullanıyorum şuan başka bi doktora daha sordum oda kullanabilirsin dedi ben en iyisi işinde uzman bi doktor araştırıp danışayım sen ne kadar kullanmışdın ampulleri

kızlar 4 ay oldu benim minoksile başlayalı,kafamın ön kısmındaki önündeki açıklık kapanmak üzere çok seviniyorum gerçekten :21:

kızlar 4 ay oldu benim minoksile başlayalı,kafamın ön kısmındaki önündeki açıklık kapanmak üzere çok seviniyorum gerçekten :21:

Saclar cikarken farkettin mi? Benim de 1 ayi gecti. Devam ediyorum. Ama daha hic tuyler sacciklar falan farketmedim. Ara ara bakiyorum ciks yok bisey :)

canım 2.aydan itibaren farkettim ben...minoksili ön kısmıma sıkıyorum sadece Taşırdığım yerlerde küçücük bisürü saç çıkmış ayrıyetten 1sene kullanmayı düşünüyorum tam sonuç 1 sene sonra ...ve ben erkekler için olanını kullanıyorum minoksilin.

canım 2.aydan itibaren farkettim ben...minoksili ön kısmıma sıkıyorum sadece Taşırdığım yerlerde küçücük bisürü saç çıkmış ayrıyetten 1sene kullanmayı düşünüyorum tam sonuç 1 sene sonra ...ve ben erkekler için olanını kullanıyorum minoksilin.

yaren merhaba, saclarımda kasıntı yaptı benim sende de öyle bişi oldu mu?

ben kadınlar için olanı kullanıyorum.dr. mu vermişti size de

kızlar bendede asırı dokulme var cok yogun azalmalar bıle basladı
dr a gttm kan degerlerım normal cıktı
mınoxıl verdı ama almadım ıyı gelırmı acaba dıye ne kadar sure kullancaz bırakınca tekrar dokulcekmı saç

çok merak ediyorum ,başka çare kalmadı kullanmak istiyorum.
benim ki artık erkek tipi saç dökülme resmen kelim şaka maka değil.
alsam denesem çıkaryırsa ve düzelecekse ben ben uzun züre kullanmaya razıyım.

çok merak ediyorum ,başka çare kalmadı kullanmak istiyorum.
benim ki artık erkek tipi saç dökülme resmen kelim şaka maka değil.
alsam denesem çıkaryırsa ve düzelecekse ben ben uzun züre kullanmaya razıyım.

evet canım çıkarıyo ama şöle ince tüy olarak çıkıyo ve kullanmaya başladığında bırakmaman gerekiyo bıraktığında daha fazla bi dökülme olabiliyo doktorların çoğu önerir bunu ama mesela ben bunu uyguluyorum bide 3lü ampül varya badem yağıyla onuda kullanıyorum benimde saçlarım az hormonlarımdan kaynaklı kendimi bildim bileli dökülüyo uzman cildiye doktoruna muayene oldunmu en azından dökülme nedenine göre sana ilaç önerir

evet canım çıkarıyo ama şöle ince tüy olarak çıkıyo ve kullanmaya başladığında bırakmaman gerekiyo bıraktığında daha fazla bi dökülme olabiliyo doktorların çoğu önerir bunu ama mesela ben bunu uyguluyorum bide 3lü ampül varya badem yağıyla onuda kullanıyorum benimde saçlarım az hormonlarımdan kaynaklı kendimi bildim bileli dökülüyo uzman cildiye doktoruna muayene oldunmu en azından dökülme nedenine göre sana ilaç önerir

çok uzun zamn önce gitmiştim.saçlarıma bakınca guatrı teşhis etti.ben bir dönem ilaç kullandım ama bayadır o da ne durumda hiç gidip baktırmadım.iğneden çok kokrkarım o yüzden çok istediğim halde bir türlü gidemedim.
ama bu ilaca çok aklım yattı.ben kıl tüy sorununu çok çektim .hani böyle değdiği yerde saç çıkarırı diyorlar ya tırstım biraz...

çok uzun zamn önce gitmiştim.saçlarıma bakınca guatrı teşhis etti.ben bir dönem ilaç kullandım ama bayadır o da ne durumda hiç gidip baktırmadım.iğneden çok kokrkarım o yüzden çok istediğim halde bir türlü gidemedim.
ama bu ilaca çok aklım yattı.ben kıl tüy sorununu çok çektim .hani böyle değdiği yerde saç çıkarırı diyorlar ya tırstım biraz...

yüzüne falan temas ettirirsen kıl çıkarır tabi ama saç dipine doğru sıktığında masajla yedirirsen sorun olmaz ama çıkan saç ince tüy şeklinde ilerde kalına dönermi bilemem guatr saç dökülmesine neden olur bende bi endokrin uzmanına muayene olcam guatr ilacı olarak euroxmu kullandın yani bana ilk önce guatr olabilir sonra hormonlarım çalışmıyo diye bu ilacı verdi doktor kullandınmı sen hiç bu ilaçtan

yüzüne falan temas ettirirsen kıl çıkarır tabi ama saç dipine doğru sıktığında masajla yedirirsen sorun olmaz ama çıkan saç ince tüy şeklinde ilerde kalına dönermi bilemem guatr saç dökülmesine neden olur bende bi endokrin uzmanına muayene olcam guatr ilacı olarak euroxmu kullandın yani bana ilk önce guatr olabilir sonra hormonlarım çalışmıyo diye bu ilacı verdi doktor kullandınmı sen hiç bu ilaçtan

yok benim ki o ilaç değildi başkaydı ama şimdi hatırlayamadım adını.

kızlar kullanana arkadaşlara sormak istiyorum ,iyice aklıma takıldı bu ilaç.
şimdi ben çalışıyorum yani erken aklkıyorum.
ama sabah saçımı yıkama şansım yok.
şimdi alınca sabah başlasam temiz saçıma sürsem işe gelsem( ben tesettürlüyüm sorun olmaz )
sonra akşam eve gidince yıkasam akşam faslını uygulasam onunla yatsam sabah onun üstüne sabah ki 5 püskürtmeyi yapsam işe gelsem böyle döndürsem yani olur mu acaba.
ama işte sabah yıkayamayacağım için 2 defa üst üste gelmiş olacak bişiy olur mu acaba...

cevabımı kendim buldum....:)

Saç ve saç derisi kuruyken uygulanır. Ürün her kullanımdan önce veya sonra yıkama gerektirmemektedir. İlacın arada yıkama yapmaksızın üst üste uygulanmasında bir sakınca yoktur. Kirli veya temiz saça uygulanabilir. Uygulamadan sonra saçlar yıkanacaksa ilacın emilimi için uygulamadan sonra en az 30-40 dakika beklenmeli, saçlar sonra yıkanmalıdır.

cevabımı kendim buldum....:)

Saç ve saç derisi kuruyken uygulanır. Ürün her kullanımdan önce veya sonra yıkama gerektirmemektedir. İlacın arada yıkama yapmaksızın üst üste uygulanmasında bir sakınca yoktur. Kirli veya temiz saça uygulanabilir. Uygulamadan sonra saçlar yıkanacaksa ilacın emilimi için uygulamadan sonra en az 30-40 dakika beklenmeli, saçlar sonra yıkanmalıdır.

aynen canım yıkamana gerek yok ben her gece yatmadan önce uyguluyorum ertesi gün yıkıyorum çünkü saçı kirli gösteriyo

X