Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar MİNOXİL sprey kullananlar var mı?

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri
kaşıntı bende de olmuştu anormal bir durum değil kızlar, srdükten hemen sonra başlayıp yarım saatte geçiyor

arkadaşlar eşimde saçkıran hastalığı var mehmet hocadan Ffayda gören oldmu ününü çok duydum ama yinede emin olamıyoruz

kesinlikle tavsiye ediyorum kütahyaya bizzat eşimle gittik ve gördüm..Allah rızası için yapıyor ilacı sadece ilaç parası alıyor o da cüzi bimiktar.. Eşim 3 senedir bu rahatsızlığı çekiyor.. Mehmet hocanın ilacı fayda ediyor..ama tabi sabrederek yapmak lazım ..6-7 ayda getiriyor bi çok kişide getirmiş. telleri ile grüştük..Rabbim herkesin şifasını versin..insanın psikolojisini bozan bi hastalık

minoksili 6 ay kullandım ve çok memnun kaldım ama almadan önce dermataloğa görünmeniz şart her ne kadar kadınlara %2lik erkeklere %5lik formülleri yazsalar da bazı durumlarda kadınlara da %5 yazılıyor

minoksili 6 ay kullandım ve çok memnun kaldım ama almadan önce dermataloğa görünmeniz şart her ne kadar kadınlara %2lik erkeklere %5lik formülleri yazsalar da bazı durumlarda kadınlara da %5 yazılıyor

Memnun kaldım derken dökülmenizi mi durdurdu yoksa saç mı çıkardı ben de şu sıralar son çare olarak almayı düşünüyorum fakat cesaret edemıorum ilk kullandığınızda saçınızı döktü mü ?

iPad 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

ilk kullanımda saç dökülmesi diye bi şey olmadı zaten 5. 6. ayın sonunda sonuçları farkediyorsunuz ve evet ufak ufak saçlar da çıkardı saç dökülmesi de durdu saç dökülmesi için en etikilisi diyebilirim ve doktorlar da hemen minoksil yazar zaten

merhabalar ben size bişey sormak istiyorum minoksil kullanalalı baya olmus benimde asırı sac dökülmem va acılmalarım var yasım 19 yakında kel kalacam büyük bi ihtimal herseyi denedim son caremde bu minoksil acaba siz memnun kaldınızmı dökülmeniz durdumu benim için en önemliside saclarınız cıktımı gürlesme söz konusu oldumu eger cevap verirseniz cok mutlu olucam simdiden tesekür ederim

merhabalr arkadaslar ben henüz yeniyim bu sitedede umarım minoksili kullanan birileri bu paylasımımı görüpte cevap veriir bu ilacı kullanalı bir ay oldu ama asırı sac dökülmemde hiç azalama olmadı alnımda küçük saclar cıktı hatta tüycükler acaba bu tüyler nezaman sac gbi kalınlasıp diğer saclarıma yetisir dökülmem nezaman durur tecrübeli bi arkadastan Allah rızası için cevap bekliyorum cünkü artık saclarım yüzünden aglamak mutsuz olmak istemiyorum beni motive edebilecek gerceklere cook ihtiyacım vaar

Minoxil benim saç dökülmemi durdurmadı durduran bişeyle karşılaşmadım ki önereyim ben de muzdaribim çok doktora gittin mi?tahlillerin nasıl?

Minoxil benim saç dökülmemi durdurmadı durduran bişeyle karşılaşmadım ki önereyim ben de muzdaribim çok doktora gittin mi?tahlillerin nasıl?

adanada yasıyorum ve gitmedğim cildiyeci kullanmadıgım ilaç sampuan ve yağ kalmadı doktorlarda herhangi bişey demiyor zaten sanki kötü hastalık mübarek tedavisi yook.s en son care minoksile umut bagladım ama hala deli gibi saclarım dökülüyor tek faydası alnımda kılların cıkması buda zaten yaramı zararmııı off cook mutsuzum arkadaslar her dustan sonra kel kaldım diye saatlerce aglıyorum ben lütfen Allah rızazı için su ilacı uzun süre kullann arkadaslar olumlu yada olumsuz sonuclarınızı yazınız ben hergün okuyorum burayı diger siteleri olumlu seyler görebilme motive olabilme umuduylaa

mrhaba siz minoksil kullanalı nekadar zaman oldu acaba size bikaç sorum var izin verirseniz

merhabalaar
size bişey sormak istiyorum ben yazılarınızı okudumda 3 yıl kullanmıssınz yaa hiç mi faydasını görmediniz faydasını görenler olmus cünkü bende basladım seyrelmeler hatta kellesme meydana geliyor cünkü ama umutluyum bu ilactan sac cıkarıyormus cünkü çogu kişidee

mrhbaa minoksili hala kullanıyormusun acabaaa???

ya su ilacı kullanan ve iyi yorumlar yazabilcek kimse yokmu arkadaslar nolursunuz yazın beni bilgilendirin nolursunuuuuuuuuuuuuuuuz

Merhabalar bu mehmet hoca sac dokulmesini mi dutduruyor egee varsa telefon numarasini paylasabilirmisin izmirde yasiyorum care olucaksa biner guderim.hic dert degil inanilmaz bi dokulme var sacimda ve artk kafa derim gorunmeye basladi yardimci olursan cok mutlu olucam

Bu kişi saç kıranı tedavi ediyormuş dökülmeyi tedavi edebilen yok

Merhaba arkadaşlar bugün saçım ve sivilcelerim için doktora gittim.saçım için doktor önceden bir vitamin karışımı yazmıştı onu kullanıyorum daha 1aydr kullandığm için şimdilik bir değişme yok bitene kadar kullanmaya devam edicem.bugün ise doktorum ilave olarak minoxili önerdi ilacı hemen almak istemedim nasıl olsa reçetesiz satılyo acrle etmeme gerek yok dedim ve önce bi araştırıp ondan sonra karar vermek istedim Allah razı olsun yorumları okudum çok faydası oldu bana bu bilgilerin hemen kullanmıycam öncesinde doğal yöntemlere devam edicem baktım olmuyo en son çare minoxili kullanırım.

Sizlerle saç dökülmemi nasıl durdurduğmu paylaşmak istiyorum.ince telli yağlı ve seyrek saçlara sahibim.son 1yılda yaşadığım olumsuz olaylardan dolayı saçlarım aşırı dökülmeye ve iyice azalmaya başladı.artık bu duruma bi el atmam gerekiyodu.internetten bitkileri baya bi araştırdım.ibrahim saraçoğlunun bitki kürlerini denedim ve % 100 güzel sonuçlar aldım şükürler olsun.
1tatlı kaşığı ısırgan otu,1tatlı kaşığı lavantayı 1su bardağı suda birlikte kaynatın.5dk falan kaynaması yeterli sonra süzün bi tasa koyup hazırda bekletin.saçlarınızı normal banyoda nasıl yıkıyosanız şampuanla öyle yıkayın ve bu bitki suyunu yavaş yavaş saçlarınıza dökün bi yandanda masaj yaparak suyun her yere ulaşmasını sağlayın bu işlemi yaptıktan sonra saçınızı durulamayın öylece kalsın.bunu 2 günde bir yapın.ben faydasını gördüm 1ayda saç dökülmem durdu şükürler olsun.artık saç dökülme derdim kalmadı tek derdim başımın ön kısımları biraz açıldı yeni saçlar çıkartmak için uğraşıyorum ama her şeyden önce saç dökülmesinin durması büyük bi nimet inşallah sizlerdede işe yarar.saç dökülmeniz durduktan sonra bu kürü haftada 1 yapmaya devam edin önlem amaçlı ben öyle yapıyorum

Saçları gürleştiren karanfil kürünüde yazmak istiyorum.1 avuç karanfil yarım litre suda 1gün bekletilir.saçları haftada 4kez falan bu suyla ıslatıp tarayın.saç köklerine mutlaka bu su değmeli.Allah hepimize şifalar versin inşallah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…